1

Patrząc na umiejętności i technikę...to ja raczej Arbeloa :v

2

A gdzie ja powiedziałem, że on dobrze mówi czy coś w tym rodzaju, nawet wyżej wspomniałem co sądzę na jego temat.
A facet wydaje się być z grupy ludzi, którzy będą mówić, że w sumie obozy koncentracyjne były polskie, bo kilku strażników było Polakami. Po prostu zastanawia mnie dlaczego w ostatnim czasie słowo "idiota" zastąpiono słowami "lewak", "ubek" itd, koleżankę sidzej chyba również to interesuje :)

1

Oczywiście, że tak. Aktualnie każdy z innym zdaniem niż jedyne słuszne to lewak, ubek, zdrajca czy coś tam jeszcze innego :P

6

Problem w tym, że ten człowiek udzielający wywiadu posługuje się suchymi wydarzeniami bez żadnego tła tych historii, co historykowi po prostu nie przystoi.

10

No niewiele, przyznałem to już w pierwszej linijce.

11

Was? Szto?
Co ma wspólnego "państwo wyznaniowe" z degeneracją i spaczeniem politycznych "elit"?

2

No powiem Ci, że oryginalny i świetnie wykonany ten mem xD

0

Hmm to coś się musiało zmienić w takim razie :P Chociaż nie wierzę, że można się tak odkochać łatwo :P

0

Barcy

0

Ale Asensio piłeczkę posłał...

0

A dajże spokój...ja chłopa po prostu nie lubię, zakup na siłę żeby osłodzić wyciągnięcie przez Was Neymara :P

2

Dobrze jest się dowiedzieć raz za czas od komentatorów, że Bale występuje w tym meczu...bo jakbym składów nie widział i ich nie słyszał, to bym się założył, że Bale kontuzjowany i niepowołany...

0

On tam specjalnie szukał nadepnięcia czy nie? Bo mi się piksele zmyły na relacji :P

25

W Białogardzie z oddziału szpitalnego rodzice z ograniczonymi prawami rodzicielskimi w zakresie decydowania o leczeniu uprowadzili noworodka (wcześniaka). Rodzice po porodzie odmówili umieszczenia dziecka pod specjalnymi promiennikami cieplnymi (które mają ogrzać wcześniaka), odmówili podania witaminy K, odmówili wykonania zabiegu Credego (zamiast tego zaproponowali zakropienie oczu dziecka mlekiem matki!!!) oraz zaszczepienia dziecka. W wyniku tych decyzji (szczególnie tej pierwszej) lekarz natychmiastowo powiadomił odpowiednie służby, a sąd wydał wyrok ograniczający prawa rodzicielskie. Kilka godzin później rodzice uprowadzili wcześniaka....

Jeśli dziecku stanie się krzywda lub umrze w wyniku działań rodziców, to razem z nimi do odpowiedzialności powinny zostać pociągnięci wszyscy propagatorzy polityki antyszczepionkowej, alternatywnej medycyny, homeopatii czy "naturalnych" metod. Te stowarzyszenia przypominają powoli sekty...

źródło: https://www.facebook.com/938907499556740/photos/a.938920429555447.1073741828.938907499556740/1424234427690709/?type=3

0

Pomyślcie nad osobnymi mieszkaniami po 2 osoby, mieszkań większych (dla 4 osób) z reguły jest mniej, a właściciele takich mieszkań chętniej je wynajmują rodzinom lub osobom, które są samodzielne finansowo :P

23

A Gierałtowice żeś widział? :D

13

dlaczego na dekadę mówisz "ostatnio"? :D

0

Na statystykę "drybilng" w Fifie składa się wiele rzeczy...inna sprawa za co on ma tyle gwiazdek sztuczek :P

0

a chcesz pomarańczę? xD

0

musisz ręcznie wyszukać, jest poradnik na necie :)

2

Dembele tylko podbiegł do Leo, a Isco podskoczył po golu! Skandal! xD

0

Dlaczego w Polsce nadal nie ma możliwości wyłączenia komentatorów i słuchania jedynie odgłosów ze stadionu...

74

Cool historia, ale pamiętaj, że to jeszcze young piłkarz

2

Dla mnie zmiany bardzo na plus, można lepiej poklepać, posyłać prostopadłe w uliczki...siadło mi raz nawet podanie rodem Ozil -> Ronaldo :P Ale z tego co słyszałem, to demo znacznie różni się od wersji pełnej, a czeka nas jeszcze powitalny patch, więc nie ma co się zbytnio nakręcać :/

1

Przecież dokładnie o to samo nawoływali tu ludzie, tylko żeby głosować na BVB :P Zobaczymy jaka będzie akcja za 2 tygodnie, zobacz jakie będą środowe mecze, a ja już teraz mogę Ci zapowiedzieć, że w głosowaniu wygra Barca.

0

No i mam dylemat...oglądać mecz w internecie czy pobierać demo Fify :D

1

Bo nie ma w ogólnodostępnej telewizji :) A istnieje możliwość, że mecz Realu będzie, więc kibice tej drużyny głosują za tym meczem, bo mogą i chcą (a ja głosowałem za BVB) :)

3

Barcy dzisiaj też C+, a patrz ile osób prosi o linki....już wiesz dlaczego? :)

0

To przeczytaj komentarz kolegi nad tobą :D Bo powieliłeś tak naprawdę mój komentarz o lepszym meczu, ale z góry wykluczyłeś słowa kolegi :D

0

W sumie niżej pisałem, że nie ma sensu puszczania w TV meczu Realu, bo są po prostu inne ciekawsze, ale jak widzę, że niektórzy głosują na BVB tylko dlatego, żeby zagłosować przeciwko Realowi z samego powodu, że to Real i kibicom zrobić na złość, to w sumie nie wiem co myśleć..po co taka zawiść i robienie na złość? Dla samego robienia? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?