Amigo_Blanco
Dołączył/a: grudzień 2014
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
oni odpalają silniki na taką odległość, a ja mam problem z zasięgiem wifi 3 metry od routera...
1
A były były, ale jakie to ma znaczenie jak w 70 minut ma się ile celnych strzałów na bramkę...2? Żeby strzelać gole trzeba strzelać na bramkę, a nawet tego dzisiaj zabrakło
3
Oj majowy szpaler dla mistrza coraz bliżej...:P
0
nie radzisz sobie z przestrzeganiem prostego regulaminu strony, więc obawiam się, że z życiem jest jeszcze gorzej :(
2
Jak widzę takie komentarze, to coraz bardziej jestem za rejestracją wymagającą skanu dowodu osobistego...
0
liczą się trampkarze młodsi?
0
dlaczego? :D
0
Od zawsze RM.pl miało większą liczbę wejść od fcbarca.com. Tutejszej stronie trzeba też doliczyć większy % wejść przypadkowych, bo przez nazwę i .com dużo ludzi początkowo myśli, że to oficjalna strona
1
Oj nie ma zbytnio do czego odliczać...im dalej "w las" tym mnie beztroski, a więcej spraw za które trzeba wziąć odpowiedzialność :D
0
(może też pokazywać, że dziennikarze wymyślają głupoty żeby się ludzie tym emocjonowali i wymyślali głupoty, ale co ja tam wiem) :P
17
Za darmo to i ocet słodki :P
0
https://www.sts.pl/pl/oferta/zaklady-bukmacherskie//?id=313061799013449440
0
Włącza i wyłącza światło :D
0
Polecam się na przyszłość :P
Tyy...ten żyrandol potrafi klaskać...:D
0
Troszeczkę się rozjaśniło, promyk światła odbił się od łysiny Zidane'a i w sumie mamy niezły żyrandol
3
No tak, brameczka do przodu, król strzelców coraz bliżej...w sumie otworzę szampana :D
7
To może wkleję swojego mema sprzed roku...
https://pbs.twimg.com/media/CwlXL_jXcAAf5Jd.jpg:large
1
Znalazłem go przy pokładach złota, zapatrzył się chłopak i tak stał bezczynnie...
@sawyer00 za stary jestem na spinanie się, więc po prostu się z tego śmieję :D a na rm.pl już dostałbym dawno bana :/
62
Aktualizacja z kopania jaskini:
Jestem na dnie, znalazłem Real.
Bez odbioru
7
Taktyka Ronaldo jest prosta - albo on albo nikt
8
Zaraz wejdę w tak głęboką jaskinię, że pozdrowię was ze środka Ziemi...
19
Rozstrzelał się wreszcie, trzeba przyznać
18
Ejej, w LM w tym sezonie Ronaldo ma 5 goli, Barca (bez samobójów przeciwników) tyle samo :D
0
To nieźle gra Atletico U-19....:D
1
A chętnie przyjmę na priv :D
0
to będzie mój pierwszy kupon, liczę na szczęście nowicjusza :D
0
Jakieś ciekawe typy na LM? :D
2
XD
Sami go szukaliśmy, ale niestety zniknął chłopaczyna :/
25
Życie...jak w Madrycie :D
2
nieeee właśnie cieplutko, siedzimy całą grupą, więc to co nachuchamy i ogrzejemy to nasze :D na zewnątrz ponoć minusik spory :D