5

oni odpalają silniki na taką odległość, a ja mam problem z zasięgiem wifi 3 metry od routera...

1

A były były, ale jakie to ma znaczenie jak w 70 minut ma się ile celnych strzałów na bramkę...2? Żeby strzelać gole trzeba strzelać na bramkę, a nawet tego dzisiaj zabrakło

3

Oj majowy szpaler dla mistrza coraz bliżej...:P

0

nie radzisz sobie z przestrzeganiem prostego regulaminu strony, więc obawiam się, że z życiem jest jeszcze gorzej :(

2

Jak widzę takie komentarze, to coraz bardziej jestem za rejestracją wymagającą skanu dowodu osobistego...

0

liczą się trampkarze młodsi?

0

dlaczego? :D

0

Od zawsze RM.pl miało większą liczbę wejść od fcbarca.com. Tutejszej stronie trzeba też doliczyć większy % wejść przypadkowych, bo przez nazwę i .com dużo ludzi początkowo myśli, że to oficjalna strona

1

Oj nie ma zbytnio do czego odliczać...im dalej "w las" tym mnie beztroski, a więcej spraw za które trzeba wziąć odpowiedzialność :D

0

(może też pokazywać, że dziennikarze wymyślają głupoty żeby się ludzie tym emocjonowali i wymyślali głupoty, ale co ja tam wiem) :P

17

Za darmo to i ocet słodki :P

0

Włącza i wyłącza światło :D

0

Polecam się na przyszłość :P
Tyy...ten żyrandol potrafi klaskać...:D

0

Troszeczkę się rozjaśniło, promyk światła odbił się od łysiny Zidane'a i w sumie mamy niezły żyrandol

3

No tak, brameczka do przodu, król strzelców coraz bliżej...w sumie otworzę szampana :D

7

To może wkleję swojego mema sprzed roku...
https://pbs.twimg.com/media/CwlXL_jXcAAf5Jd.jpg:large

1

Znalazłem go przy pokładach złota, zapatrzył się chłopak i tak stał bezczynnie...
@sawyer00 za stary jestem na spinanie się, więc po prostu się z tego śmieję :D a na rm.pl już dostałbym dawno bana :/

62

Aktualizacja z kopania jaskini:
Jestem na dnie, znalazłem Real.
Bez odbioru

7

Taktyka Ronaldo jest prosta - albo on albo nikt

8

Zaraz wejdę w tak głęboką jaskinię, że pozdrowię was ze środka Ziemi...

19

Rozstrzelał się wreszcie, trzeba przyznać

18

Ejej, w LM w tym sezonie Ronaldo ma 5 goli, Barca (bez samobójów przeciwników) tyle samo :D

0

To nieźle gra Atletico U-19....:D

1

A chętnie przyjmę na priv :D

0

to będzie mój pierwszy kupon, liczę na szczęście nowicjusza :D

0

Jakieś ciekawe typy na LM? :D

2

XD
Sami go szukaliśmy, ale niestety zniknął chłopaczyna :/

25

Życie...jak w Madrycie :D

2

nieeee właśnie cieplutko, siedzimy całą grupą, więc to co nachuchamy i ogrzejemy to nasze :D na zewnątrz ponoć minusik spory :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?