AnalnaGrawitacja
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ronad10 Gra teraz w Villarreal
27
Moriba 2.0. Rozumiem jakby poszedł do Borussii czy Porto. Tutaj chodzi tylko o pieniądze.
3
Jaki zbieg okoliczności, że on i Olmo w podobnym czasie sobie bark rozwalili podczas celebrowania swoich goli xD
3
I tak cały czas będą kontrowersyjne decyzje. Taka zmiana tylko pomoże półgłówkom piłkarskim z dobrą szybkością.
3
To ja już wolę Eyonga, przynajmniej bez piłki pracuje jak koń.
15
Rozszyfrowali mnie.
1
Dzieciak słyszał jak Ojciec tak gadał w domu i powtarza.
0
@Guess Taka mała rada, nie wierzy się we wszystko co się czyta.
6
Radio Maryja dalej swoje.
1
Z mojego doświadczenia z football managera, 16 punktów wystarcza w 95% przypadków. Nawet 14-15 czasami styknie.
0
Pressować będą lepiej.
2
Ale mu źle z oczu patrzy…
1
xxxxxxxxxxxxxDDDD
0
Nie warty takiej ceny.
2
Lepiej że teraz a nie w kluczowej części sezonu.
2
Zawsze się uśmiecham jak widzę jego twarz :)
0
€50mln to za dużo.
0
@RosjaninBut Z drugiej strony, Bundesliga łatwiejsza dla ofensywnych piłkarzy.
0
@Kimi88 Różnica taka że gramy dwa mecze u siebie, najbardziej boję się o ten mecz w Pradze.
0
Ja osobiście oczekiwałem bardziej oryginalnego projektu, poza pojemnością nie będzie się wyróżniał na tle innych, nowych stadionów w Europie.
2
Najtrudniejsze mecze za nami. Jeżeli uda się zdobyć komplet punktów w pozostałych spotkaniach , top8 nadal jest w zasięgu.
1
Czemu gada o nas a nie o długach Realu, United czy Tottenhamie ?
1
Dobry grajek, ale widać po twarzy, że inteligencją nie grzeszy.
1
Ludzie przy władzy zawsze najwięksi imbecyle.
1
@Mati23 A on czasem nie ma coś z kolanem co zniechęca potencjalnych kupców?
0
Fajnie wygląda, jedynie co martwi to 169cm wzrostu. W tych czasach większość topowych skrzydłowych to 175cm+
0
Pirackich gier im się zachciało…
1
@michelos Spacerek ? Zobacz sobie ich wyniki u siebie z ostatnich paru sezonów. Odbierali punkty takim drużynom jak PSG, Atletico, Juve, Aston Villa czy Leverkusen.
4
@TrzecieOko Jeżeli wygramy 3 z 4 pozostałych meczów szanse na top8 będą spore.
0
@Rupert_Haubica A ty wierzysz w media opłacone przez Białych?