0

@Ronad10 Gra teraz w Villarreal

27

Moriba 2.0. Rozumiem jakby poszedł do Borussii czy Porto. Tutaj chodzi tylko o pieniądze.

3

Jaki zbieg okoliczności, że on i Olmo w podobnym czasie sobie bark rozwalili podczas celebrowania swoich goli xD

3

I tak cały czas będą kontrowersyjne decyzje. Taka zmiana tylko pomoże półgłówkom piłkarskim z dobrą szybkością.

3

To ja już wolę Eyonga, przynajmniej bez piłki pracuje jak koń.

15

Rozszyfrowali mnie.

1

Dzieciak słyszał jak Ojciec tak gadał w domu i powtarza.

0

@Guess Taka mała rada, nie wierzy się we wszystko co się czyta.

6

Radio Maryja dalej swoje.

1

Z mojego doświadczenia z football managera, 16 punktów wystarcza w 95% przypadków. Nawet 14-15 czasami styknie.

0

Pressować będą lepiej.

2

Ale mu źle z oczu patrzy…

1

xxxxxxxxxxxxxDDDD

0

Nie warty takiej ceny.

2

Lepiej że teraz a nie w kluczowej części sezonu.

2

Zawsze się uśmiecham jak widzę jego twarz :)

0

€50mln to za dużo.

0

@RosjaninBut Z drugiej strony, Bundesliga łatwiejsza dla ofensywnych piłkarzy.

0

@Kimi88 Różnica taka że gramy dwa mecze u siebie, najbardziej boję się o ten mecz w Pradze.

0

Ja osobiście oczekiwałem bardziej oryginalnego projektu, poza pojemnością nie będzie się wyróżniał na tle innych, nowych stadionów w Europie.

2

Najtrudniejsze mecze za nami. Jeżeli uda się zdobyć komplet punktów w pozostałych spotkaniach , top8 nadal jest w zasięgu.

1

Czemu gada o nas a nie o długach Realu, United czy Tottenhamie ?

1


Dobry grajek, ale widać po twarzy, że inteligencją nie grzeszy.

1

Ludzie przy władzy zawsze najwięksi imbecyle.

1

@Mati23 A on czasem nie ma coś z kolanem co zniechęca potencjalnych kupców?

0

Fajnie wygląda, jedynie co martwi to 169cm wzrostu. W tych czasach większość topowych skrzydłowych to 175cm+

0

Pirackich gier im się zachciało…

1

@michelos Spacerek ? Zobacz sobie ich wyniki u siebie z ostatnich paru sezonów. Odbierali punkty takim drużynom jak PSG, Atletico, Juve, Aston Villa czy Leverkusen.

4

@TrzecieOko Jeżeli wygramy 3 z 4 pozostałych meczów szanse na top8 będą spore.

0

@Rupert_Haubica A ty wierzysz w media opłacone przez Białych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?