AnalnaGrawitacja
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cringe w Ch**. Liga jeszcze nie wygrana.
0
Czerwień by była ale karny ?
0
Tylko nie PSG. Nienawidzę tego klubiku.
2
@kejdzi Mbappe nie lepszy. Ma 26 lat a w każdym meczu biega po 6-7 kilometrów. Dobry przy piłce ale bez piłki fatalny. Cieszę się że gra dla białych.
1
Real lepiej gra bez niego.
6
Widzę że macie problem z interpretacją języka angielskiego.
14
Niech idzie do Villarreal.
8
Ale zryty łeb :D
40
Jak mnie wkurwiają te gadki o meczu z Chelsea… ludzie nie widzieli chyba pierwszego meczu…
0
Nie lubie Ceballosa ale wśród pomocników Realu oprócz starego Modrica to on jedyny ma dobre piłkarskie iq. Na pewno spora strata dla Białych.
1
Dla mnie Pedri lub Yamal
0
@Pussy Patrol Wirtz ma większe boiskowe iq.
0
Co to wogóle za pytanie ???
1
Jak dla mnie klasowy skrzydłowy jest najważniejszy. Wypadnie Yamal lub Raphinha i nie ma dobrych opcji. Wydawanie dużej gotówki na prawego obrońcę trochę bez sensu jak jest młody Fort a Araujo też może zagrać na dobrym poziomie.
1
Nie wyglądało to źle. Pewnie skręcenie pierwszego stopnia, 2-3 tygodnie i będzie gotowy.
5
Widać że obija się na treningach. Tak samo było w tamtym roku w Brighton.
2
Nie podoba mi się jak odszedł z klubu. Niech gnije na ławce w Bayernie.
1
@FloroFloro Dziadem to ty jesteś.
0
@RanDiFCB Wystarczyć spojrzeć w jego oczy, tuman i tyle.
2
Ale w tym Madrycie mają zjebane łby.
2
Dawać Pablo Maffeo.
4
@MOLESTA To tak nie działa. Bardziej chodzi o styl gry klubu i ligi. Douglas Luiz był świetny w PL a w Serie A grzeje ławkę.
6
Przecież karny dla Benficy w pierwszej połowie też był kontrowersyjny. Jak dla mnie tylko ten pierwszy na Balde był do podyktowania.
1
@Motyllo Raczej my fatalny
0
@krol211 Valle to na pewno nie kilka poziomów wyżej. Lepszy w grze do przodu ale w defensywie słabo. Kibice Barcelony chyba nadal mają w pamięci ten mecz w pre-sezonie.
1
Nie zmienia to faktu że jedna drużyna jest faworyzowana.
0
Oglądałem trochę Celtic i średnio wyglądał i to jeszcze w lidze Szkockiej gdzie Celtic. Inne profile ale obydwoje za słabi na Barcelonę.
1
Average twitter user
8
Wypożyczenie mogą sobie w dupe wsadzić.
0
Dawać Nkunku na wypożyczenie.