0

Cringe w Ch**. Liga jeszcze nie wygrana.

0

Czerwień by była ale karny ?

0

Tylko nie PSG. Nienawidzę tego klubiku.

2

@kejdzi Mbappe nie lepszy. Ma 26 lat a w każdym meczu biega po 6-7 kilometrów. Dobry przy piłce ale bez piłki fatalny. Cieszę się że gra dla białych.

1

Real lepiej gra bez niego.

6

Widzę że macie problem z interpretacją języka angielskiego.

14

Niech idzie do Villarreal.

8

Ale zryty łeb :D

40

Jak mnie wkurwiają te gadki o meczu z Chelsea… ludzie nie widzieli chyba pierwszego meczu…

0

Nie lubie Ceballosa ale wśród pomocników Realu oprócz starego Modrica to on jedyny ma dobre piłkarskie iq. Na pewno spora strata dla Białych.

1

Dla mnie Pedri lub Yamal

0

@Pussy Patrol Wirtz ma większe boiskowe iq.

0

Co to wogóle za pytanie ???

1

Jak dla mnie klasowy skrzydłowy jest najważniejszy. Wypadnie Yamal lub Raphinha i nie ma dobrych opcji. Wydawanie dużej gotówki na prawego obrońcę trochę bez sensu jak jest młody Fort a Araujo też może zagrać na dobrym poziomie.

1

Nie wyglądało to źle. Pewnie skręcenie pierwszego stopnia, 2-3 tygodnie i będzie gotowy.

5

Widać że obija się na treningach. Tak samo było w tamtym roku w Brighton.

2

Nie podoba mi się jak odszedł z klubu. Niech gnije na ławce w Bayernie.

1

@FloroFloro Dziadem to ty jesteś.

0

@RanDiFCB Wystarczyć spojrzeć w jego oczy, tuman i tyle.

2

Ale w tym Madrycie mają zjebane łby.

2

Dawać Pablo Maffeo.

4

@MOLESTA To tak nie działa. Bardziej chodzi o styl gry klubu i ligi. Douglas Luiz był świetny w PL a w Serie A grzeje ławkę.

6

Przecież karny dla Benficy w pierwszej połowie też był kontrowersyjny. Jak dla mnie tylko ten pierwszy na Balde był do podyktowania.

1

@Motyllo Raczej my fatalny

0

@krol211 Valle to na pewno nie kilka poziomów wyżej. Lepszy w grze do przodu ale w defensywie słabo. Kibice Barcelony chyba nadal mają w pamięci ten mecz w pre-sezonie.

1

Nie zmienia to faktu że jedna drużyna jest faworyzowana.

0

Oglądałem trochę Celtic i średnio wyglądał i to jeszcze w lidze Szkockiej gdzie Celtic. Inne profile ale obydwoje za słabi na Barcelonę.

1

Average twitter user

8

Wypożyczenie mogą sobie w dupe wsadzić.

0

Dawać Nkunku na wypożyczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?