AnalnaGrawitacja
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie udostępniać takie brednie. To nie ma sensu ani dla Barcelony ani dla Araujo.
1
Zawsze zapominam że on dla nas grał.
2
W RMTV propaganda jak i w TVP
0
@LatajacyHolender Wojciech Kowalczyk przynajmniej jest zabawny.
6
Mój ulubiony sędzia z ligi Hiszpańskiej, mam nadzieję że mnie nie zawiedzie.
0
@Maker0 Na meczu z Brestem ich nie było…
41
Jezeli to jest karny to my z Las Palmas powinnismy miec 3 minimum.
0
Messi jak był nastolatkiem też dużo nie strzelał.
1
@ViscaelBarca2007 Szanowany w Anglii, o Barcelonie nie ma zielonego pojęcia.
1
The Athletic to takie samo gówno jak Marca. Lepiej nie brać ich na poważnie.
0
@Hasszz Z piłką przy nodze, bez piłki już słabiutko.
0
@AduŚ07 €30mln + zmienne.
2
Abde zawsze robi dużo wiatru ale rzadko jest z tego dużo pożytku. Troche jak Dembele tylko z mniejszą skalą talentu.
0
@partymaker On głównie gra na lewym skrzydle.
3
Chłopak sobie żarty robi, ale znając Yamalka to weźmie sobie to do serca :D
0
@tomgron Kto np?
2
Kompletna odwrotność Raphiny, zajebisty drybling ale bez piłki bardzo leniwy. Skala talentu ogromna ale wolałbym Williamsa bo ten przynajmniej pracuje w obronie.
0
Co oni tam ćpają w tym Madrycie ?
0
@Rupert_Haubica chyba 35
3
Gdzie był “szacunek” jak Modric zdobywał złotą piłkę?
0
Nie przekonuje mnie Diogo Costa.
1
Umiejętności bramkarskie to może i ma ale widać że sra w gacie. To nie jest bramkarz na granie w tak dużym klubie, ma za słabą psyche.
0
Polecam obejrzeć jego wywiady. Niezła komedia.
0
Kessie niezły jajcarz
1
Ostatnie pół roku to Yamal klasa lub dwie wyżej od Mbappe.
0
On potrzebuje inteligentnych jednostek w swoim środowisku. Widać po jego żonie ze mu takich ludzi brakuje…
1
@Lamignat W Barcelonie B sa jeszcze dwie Polki.
0
Jeżeli rzeczywiście rozważamy przyjście Greenwooda to wszyscy za to odpowiedzialni powinni podać się do dymisji.
0
Życzę mu najlepszego ale wiele ludzi przesadza. Strzelił gola ale jego gra była przeciętna. Dużo głupich fauli, błędów technicznych, dużo biega widać że mu się chce, ma pełno energii ale jemu daleko jeszcze na wielkie granie.
1
@AxelF Jest w tym prawda. Napastnicy typu Haaland, Ibra czy Lewandowski strzelają wiele bramek ale często giną w dużych meczach. Na ligę wole Haalanda ale na finał ligi mistrzów już wolałbym zawodnika jak Eto’o chociażby.