AnalnaGrawitacja
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mnie wkurza ocenianie piłkarzy przez pryzmat G/A. Hakimi, Mendes czy Vitinha byli ważniejsi dla PSG ale Dembele będzie najwyżej bo nastrzelał bramek farmerom.
0
Już wolałbym Lengleta z powrotem niż Beraldo.
3
Teraz tak mówi bo wie że jego kariera schodzi na psy. Pare lat temu wycofywał się z tych wypowiedzi. Dwulicowa parówka.
7
@45 Zawsze tacy byli.
2
Wydają dużo ale też przepłacają za przeciętny towar. Taki Woltemade za 90mln to niezła beka, gracz na poziomie Ante Budimira.
1
W sumie żal mi ich, z takimi mózgami nawet na zmywaku nie znajdą pracy.
29
Już widzę jak Mastantuono zarabia na poziomie graczy rezerw xD
26
Taaaa powiedział mu na pewno xD Wjechał mu w nogę na pełnej szybkości… Co się spodziewać po typie który grał w akademii białych prześcieradeł.
8
Ale głupie gadanie. Przecież to bez różnicy czy jesteś zarejestrowany w pierwszym czy w drugim zespole.
3
No właśnie! Sami plują na swój klubik xD. Gdyby VAR był zawsze to mieliby o 9-10 LM mniej i zdecydowanie mniej krajowych pucharów.
2
90mln za Woltermade xD. To ja już wolę przy Rekinie zostać.
1
„Jednak podczas meczu z nami na Montjuïc w poprzednim sezonie nie był aż tak niebezpieczny, jak zwykle”.
Pokazać to Yamalowi i wygrywamy bez problemu.
1
@Gibbon_FCB Dokładnie…
1
Czy tylko ja tak mam że jak patrzę na jego twarz to odrazu mi się morda uśmiecha?
0
Paolo Martini.
0
@bartoszek Po co mają dbać o murawę skoro to pomaga drużynom lepszym technicznie ?
0
Hiszpania nic nie wygra z Porro i Minguezą. Jeźdzcy bez głowy.
3
W dużych meczach bezpieczniej czuję się z Casado niż Holendrem. €50-60mln minimum patrząc jakie ogórki za większą kasę przechodzą.
3
Na początku myślałem że prawidłowo przyznany karny, ale po obejrzeniu innej powtórki to Mbappe stanął na nogę przeciwnika…
0
Za €30mln to mogą sobie Katalońskiego Gerarda kupić.
4
@Cules69 Nie byli lepsi.
7
@4Fabregas4 Wspierać to można było jak ludzie go atakowali na mediach społecznościowych w przesadzony sposób . W tym przypadku niech spada na drzewo.
3
@19Macio93 Dro też zawsze był uważany za duży talent ale mniej się o nim słyszało bo miał kontuzję.
8
Virgilli nie jest aż tak dobry jak ludzie myślą. Fajnie wygląda na powtórkach bo ma dobry drybling ale ma braki w innych aspektach gry.
W U-19 Hiszpanii też nie grał jako podstawowy zawodnik.
0
@Rupert_Haubica ??????
0
@KibicBarcy84 Z tą techniką bym nie przesadzał…
0
Robią transfery ale głównie z piłkarzami z drugiej lub trzeciej półki.
18
Wypożyczyć i zaoszczędzić pieniądze na następne okienka.
0
Przecież to jest ofensywny pomocnik. Profil którego mamy pełno w pierwszym i młodzieżowych zespołach. Może grać na skrzydle ale tam zdecydowanie słabszy.
6
Nico Williams był najlepszą opcją tego lata. Wziąć tego Rashforda na wypożyczenie i zaoszczędzić pieniądze na następne okienka. Bez sensu wydawać grubą kasę na siłę a potem jak pojawi się jakiś wielki talent to będzie brakowało…