0

Jak mnie wkurza ocenianie piłkarzy przez pryzmat G/A. Hakimi, Mendes czy Vitinha byli ważniejsi dla PSG ale Dembele będzie najwyżej bo nastrzelał bramek farmerom.

0

Już wolałbym Lengleta z powrotem niż Beraldo.

3

Teraz tak mówi bo wie że jego kariera schodzi na psy. Pare lat temu wycofywał się z tych wypowiedzi. Dwulicowa parówka.

7

@45 Zawsze tacy byli.

2

Wydają dużo ale też przepłacają za przeciętny towar. Taki Woltemade za 90mln to niezła beka, gracz na poziomie Ante Budimira.

1

W sumie żal mi ich, z takimi mózgami nawet na zmywaku nie znajdą pracy.

29

Już widzę jak Mastantuono zarabia na poziomie graczy rezerw xD

26

Taaaa powiedział mu na pewno xD Wjechał mu w nogę na pełnej szybkości… Co się spodziewać po typie który grał w akademii białych prześcieradeł.

8

Ale głupie gadanie. Przecież to bez różnicy czy jesteś zarejestrowany w pierwszym czy w drugim zespole.

3

No właśnie! Sami plują na swój klubik xD. Gdyby VAR był zawsze to mieliby o 9-10 LM mniej i zdecydowanie mniej krajowych pucharów.

2

90mln za Woltermade xD. To ja już wolę przy Rekinie zostać.

1

„Jednak podczas meczu z nami na Montjuïc w poprzednim sezonie nie był aż tak niebezpieczny, jak zwykle”.

Pokazać to Yamalowi i wygrywamy bez problemu.

1

@Gibbon_FCB Dokładnie…

1

Czy tylko ja tak mam że jak patrzę na jego twarz to odrazu mi się morda uśmiecha?

0

Paolo Martini.

0

@bartoszek Po co mają dbać o murawę skoro to pomaga drużynom lepszym technicznie ?

0

Hiszpania nic nie wygra z Porro i Minguezą. Jeźdzcy bez głowy.

3

W dużych meczach bezpieczniej czuję się z Casado niż Holendrem. €50-60mln minimum patrząc jakie ogórki za większą kasę przechodzą.

3

Na początku myślałem że prawidłowo przyznany karny, ale po obejrzeniu innej powtórki to Mbappe stanął na nogę przeciwnika…

0

Za €30mln to mogą sobie Katalońskiego Gerarda kupić.

4

@Cules69 Nie byli lepsi.

7

@4Fabregas4 Wspierać to można było jak ludzie go atakowali na mediach społecznościowych w przesadzony sposób . W tym przypadku niech spada na drzewo.

3

@19Macio93 Dro też zawsze był uważany za duży talent ale mniej się o nim słyszało bo miał kontuzję.

8

Virgilli nie jest aż tak dobry jak ludzie myślą. Fajnie wygląda na powtórkach bo ma dobry drybling ale ma braki w innych aspektach gry.
W U-19 Hiszpanii też nie grał jako podstawowy zawodnik.

0

0

@KibicBarcy84 Z tą techniką bym nie przesadzał…

0

Robią transfery ale głównie z piłkarzami z drugiej lub trzeciej półki.

18

Wypożyczyć i zaoszczędzić pieniądze na następne okienka.

0

Przecież to jest ofensywny pomocnik. Profil którego mamy pełno w pierwszym i młodzieżowych zespołach. Może grać na skrzydle ale tam zdecydowanie słabszy.

6

Nico Williams był najlepszą opcją tego lata. Wziąć tego Rashforda na wypożyczenie i zaoszczędzić pieniądze na następne okienka. Bez sensu wydawać grubą kasę na siłę a potem jak pojawi się jakiś wielki talent to będzie brakowało…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?