AnalnaGrawitacja
Dołączył/a: luty 2022
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
€40-50mln max. Lepiej zaoszczędzić te pieniądze na następne okienka transferowe.
7
Na duże mecze wole Casado niż De Jonga.
0
Przecież Ferran nie zgodzi się na transfer do Aston Villi. Bez sensu.
1
@Guillegavira Wyszedł by topowy obrońca ale nadal szklany xD
0
Zawsze go lubiłem jako zawodnika.
1
@cracker Ma zjebanego agenta który ma wygórowane wymagania finansowe.
0
@Emerald Jestem pewien że oglądałeś go dwa lub trzy razy w życiu. Typ słabo broni i jest przeciętnym atletą. W Bayerze wyglądał spoko bo grał jako wahadłowy… U nas wahadłowymi się nie gra. W reprezentacji Hiszpanii jak grał w 4 z tyłu wyglądał gorzej niż Gerard Martin. Ma już 30 lat więc będzie chciał sporą pensje a jak kompletnie nie wypali, sprzedać będzie ciężko. Transfer bez sensu.
0
Z tego co pamiętam to Majecki sobie dobrze tam radził ?
0
@19Macio93 Grimaldo przereklamowany.
0
@KondiCules Duży talent ale słabo wyglądał po kontuzji.
5
@Alo_Vi A może chciał zagrać w Europejskich rozgrywkach ze swoim bratem ? Dodatkowo, finał był na Sam Mames.
0
To niech dają 120mln i możemy sprzedać.
2
Widać że chłop ambitny. Powodzenia na Kmś.
0
@kaamil1910 Może i zachowywać się źle ale tu chodzi o klasę… Nie pierwszy raz Glik pokazuje jaki z niego prostak.
3
Z Glika też kawał Ch…
3
@bartulek98 Torre tak jak Puig są słabi bez piłki.
3
@Iniesta19820815 Stary dziad ????
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Frimpong nie potrafi dobrze bronić, lepiej gra jako wahadłowy. Dla nas taki transfer nie miał by sensu.
2
Ja wam mówię że to ten Holenderski Chuj na Varze, nie jego pierwszy raz…
0
@Mt1 To ten Holenderski Chuj na Varze co 2 lata nas ograbił z 3 karnych z Interem i Bayernem.
0
Fajny talent ale bardzo szklany. Co chwilę jakieś kontuzje.
0
Świetna wiadomość.
7
30 lat będzie miał we wrześniu więc jak dla mnie 30-40 mln to zdecydowanie za dużo. W Bayerze gra jako wahadłowy a w reprezentacji jak już grał z 4 z tyłu to wyglądał bardzo przeciętnie. Mam nadzieję że to tylko plotki bo nie jestem fanem takiego transferu chyba że by za darmo przyszedł.
26
Kataloński Gerrard kontra Lord Vazquez, pojedynek wszech czasów.
0
@cules100pro Valle nie lepszy.
2
Eric Garcia, Más que un jugador.
21
Hiszpańskie Radio Maryja.
0
Nie ma w Hiszpani idealnych sędziów ale jak na warunki LaLigi to dla mnie jeden z najlepszych.
2
Athletic z bardzo dużą ilością rotacji niestety.