0

I dobrze, ogrywać czyichś zawodników jest bez sensu.

0

Talent jakiś tam jest ale w jego grze jest sporo słabości szczególnie fizycznie. Jeszcze bez opcji wykupu… więc nawet jak ogarnie to odejdzie po roku czasu… Jeżeli to dojdzie do skutku to Deco znowu udowodni że przeciętny użytkownik tego forum wykonał by równie dobrą lub lepszą pracę niż on.

0

@ElGaudi ????????????????????????

0

@PJ777 Po meczu towarzyskim z Realem jak baba z targu zaczął obgadywać naszą młodzież że grają bez mózgu.

4

To że klub funkcjonuje słabo od lat to prawda ale zachowania Gundogana pozostawiały wiele do życzenia. Jak masz jaja to idziesz i mówisz komuś prosto w oczy a nie przed kamerami jak pizda.

0

@PJ777 Gdzie była dojrzałość jak obgadywał z Turkiem z Realu naszą młodzież. Jeszcze z takim gówniarzem jak Guller który sam jeszcze nic nie osiągnął w piłce nożnej.

0

@Rupert_Haubica Jak masz jaja to idziesz i mówisz komuś w cztery oczy a nie przed kamerami. Jak Błaszczykowski skrytykował bodajże Obraniaka w wywiadzie to wielka afera była a tutaj jaki biedny Gundogan…

0

@Cvzx Z piłką przy nodze może i tak. Bez piłki bardzo przeciętnie.

0

Osasuna to jego poziom

12

Chyba nowy Pepe. Gość powinien mieć czerwoną już w pierwszej połowie.

0

Ankieta powinna być na temat 4 kapitana. Na wypadek odejścia Roberto, Ter Stegen będzie kapitanem.

8

W naszej sytuacji finansowej płacić jakiekolwiek pieniądze za niego to absurd. Na wypożyczenie albo wcale.

0

@Fafusinho Rzeczywiście, nawet nie miałem pojęcia że jest Eurosport5.

0

Czasami mam wrażenie że ESPN specjalnie gada takie brednie żeby mieć więcej kliknięć. Ta lista wygląda jakby jakiś Janusz który ogląda 5 meczów na rok ją zrobil.

4

@QuentinTarantino Żaden poważny piłkarz w takim wieku nie idzie do PSG. Jak chcesz mieć wielką karierę idziesz do Realu, Barcelony, Bayernu albo do topowego klubu z PL/Serie A.

2

@FloroFloro Jeżeli on jest dziadem to kim ty jesteś ?

0

Bayern, Atletico, Real, Barcelona, City i Psg to jedyne kluby które grają regularnie w LM w ostatniej dekadzie. Jeżeli rzeczywiście tak myśli to dużego wyboru nie ma.

1

@Robsonrmcf Trzeba mieć smutne życie żeby spędzać czas na forum drużyny przeciwnika.

0

@Pinek5 Kto to niby był?

4

Wypożyczenie maksimum, płacić jakiekolwiek pieniądze byłoby głupotą.

0

Kiedyś czytałem artykuł który sugerował że problemy jakie miał Robben z kontuzjami były właśnie spowodowane problemami stomatologicznymi.

0

@tomek1656 Za stary jest. Tylko u23 mogą grać w rezerwach.

1

@jeronimofrancisco Oglądasz chyba inny sport.

6

Real chciałby żeby ich stadion wyglądał tak jak na zdjęciu powyżej, w rzeczywistości wygląda to jak puszka po konserwach.

1

@trolownik



Robi to praktycznie co drugi mecz.

0

@LioNey99 Mocne narkotyki

1

@BORO_12 Oni nie mają żadnych źródeł.

3

@BORO_12 Capology oszacowuje wypłaty piłkarzy na podstawie doniesień z mediów, niektóre wynagrodzenia może i są prawidłowe ale i tak nie wiadomo jakie dodatkowe bonusy są zapisane w kontrakcie. Nie brał bym tej listy na poważnie.

1

@KrwawiaceoczyVEB Chciałem dokładnie to samo napisać :-)

1

@waletpl Nie wiem czy to nadal aktualne ale było wiele informacji że ma klauzulę odejścia około €40mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?