Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za rok Tito w drużynie już nie będzie. Wiadomo że T. Silva jest nieosiągalny i po prostu nie chcą kupić obrońcy tylko mieć wymówkę.
0
Po zakończeniu sezonu wiadomo było że priorytetem powinien byś stoper. Kupią natomiast skrzydłowego Neymara a na stopera nie będzie pieniędzy. Brawo. Tym klubem zarządzają 10 latkowie?
0
Tak tak Lucas 40, Falcao 60, Cavani 50 a Neymara byście za 30 hipokryci chcieli.
0
Dobrze robią. Poniżej 60 mln nie ma co oddawać.
0
Dodać im Ville do oferty...?
Biedne dzieci oni sobie Falcao kupią a nie starego dziada Ville będą oddawali za 2 stopera świata.
Pamiętajcie aby wymiana była możliwa to muszą tego chcieć oba kluby. A nie tak że Barca sobie weźmie kogo chce a naoddaje śmieci które są nic nie warte.
0
W obecnej sytuacji Barca powinna zgłosić się po Kiriakosa Papadopulosa. Następny w kolejce (z realnych wzmocnień a nie z sufitu)
0
Ja na miejscu City po otrzymaniu oferty w wysokości 23 mln zablokowałbym wszelką komunikację z Barceloną bo to zniewaga.