Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak wszak w Hiszpanii są same rzetelne gazety np. MD
0
Dobra Villa jest bezużyteczny co po co tu się spinać?
0
coś czuje że banik dla fanboystwa poleci :)
0
Na całe szczęście zaraz go w klubie nie będzie.
0
Żenua. Chcą go dalej bo po prostu nie ma nikogo innego. Bo Puyol to już w zasadzie skończył kariere a Adriano i Mascherano to są jakieś żarty. Szczególnie ten drugi. Ja bym na miejscu Bartry to olał i odszedł bo stoperem będzie niezłym i talent ma. Ale szkoda marnować czas w klubie prowadzonym przez Titka.
0
Wreszcie jakieś konkrety i zaczyna się zbieranie kasy na stopera. A tą całą Ville trzeba opchnąć gdzie się da bo nic nie gra już jakieś 2 lata. Do tego stare to i tylko pensje pobiera.
0
To było piękne destro :)
0
I frytki do tego.
0
UUU to jak tam go nie chcę to szanse na wyciągnięcie za niego więcej niż 8 mln spadły do zera.
0
Przejechał kawałek, skończyło się paliwo i teraz się toczy do momentu zatrzymania.
0
Weźmy regres za fakt. Co zatem Tito zrobił aby przeciwdziałać? Nic gra tym składem samym cały czas. Xavi co mecz tyrany. Pedro za co to chyba tylko Tito wie. Puyol gdyby się o ziemię nie roztrzaskał i później nie łapał kontuzji to też by go w każdym meczu wystawiał. A motoryka mu siada.
Podsumowując. Tito to darmozjad bo nie robi nic.
0
to jest wiadome że zostaje na kolejny rok. Problem w tym że każdy normalny człowiek nie robiłby sobie oczekiwań względem następnego sezonu.
0
Po prostu coraz mniej ludzi już chce kłamać. Fanboystwo widać też ma swoje granice.
0
I prawda jest taka że gdyby dobro klubu leżało mu na sercu to by ustąpił a on kurczowo trzyma się krzesła za wszelką cenę, podobnie jest z Mascherano. Widzi koleś że się nie nadaje na ŚO ale się nie odzywa byleby tylko grać. Bardziej to wygląda na 2 kretów rozwalających drużynę od środka.
0
Po tym co Tito zaprezentował w LM to nie powinno być już nawet żadnego głosu broniącego go. Bo już pokazał że się nie nadaje do trenowania kogokolwiek.
Rekord punktów nabitych w La Liga świadczy tylko o tym jak nisko ta liga upadła. Nie stawiają żadnego oporu. Barca zdobyła prawie komplet punktów a ledwo przeszła PSG czy Milan? I co wielki Tito tak?
Dodaj do zakładek ale za rok Tito juz tu nie będzie.
0
Trzeba przyznać że BVB ma naturalny talent do wygrzebywania się z problemów po straci klasowego zawodnika jak np. za Kagawę ściągneli Reusa i straty na jakości nie ma. Jak zatrzymają Hummelsa, Reusa i Lewego i Subotica to w zasadzie straty na jakości być nie powinno. A w przypadku straty Hummelsa wcale bym się nie zdziwił jakby Papę z S04 ściągnęli i jeszcze lepiej na tym wyszli.
0
Teraz dopiero widać że epoka Guardioli była zasługą... Guardioli. To w tym człowieku tkwił pierwiastek geniuszu.
Drużynę przejął Tito i chwilę skład jakoś grał lecąc na oparach autopilota Guardioli a późnej już coraz gorzej aż ku przeciętności.
0
Właśnie widzę jacy oni są wykształceni eksperci. Odszedł Guardiola i nikogo myślącego już nie ma.
Po całym sezonie grania Mascherano i jego samobójczych bramkach stwierdzenie że najbardziej potrzebny jest napastnik nie wymaga komentarza.
0
heheheheehehehehehe. To jak zawodnik olewa trenera to czyja to jest wina jak nie trenera????? :) Oczywiście że trener który nie ma szacunku i posłuchu bierze za to odpowiedzialność.
0
zapakowali siódemkę. Jednak wstyd.
0
Bo jedyne potrzebne wzmocnienie to stoper. Podczas gdy Tito znowu przewalił kasę tam gdzie nie powinien kupując kolejnego skrzydłowego.
0
BVB ma Kloppa który wyciska z drużyny ponad stan a Tito ma Messiego, Xaviego, Inieste i innych o wiele bardziej wartościowych graczy a drużynę ciągnie w dół. Może tak nie jest?
0
Po prostu Barca przestanie sobie wygrywać LM pod wodzą Tito.
0
Taka jest prawda
0
Można napisać rozprawki i wypracowania na wiele stron próbując wytłumaczyć że to nie wina Tito bo chorym bo to, bo tamto.
Ale fakt jest taki że ten gość nie ma umiejętności trenerskich za grosz i nawet nauczycielem WF-u w gimnazjum być nie powinien. W meczach z Bayernem to można by kukłę z wosku dać a i tak by nikt nie zauważył że Tito nie ma.
Wychowankowie nie grają, trener terroryzuje ludzi wizją gry Mascherano-Adriano cały rok, do tego z takim składem jak ma Barca prawie odpadł z Milanem i PSG. To jaki jest sens usprawiedliwiania go? Przecież każdy widzi jak jest.
Do tego dochodzi chęć sprowadzenia T. Silvy
1. On tu po prostu nie chce iść. I to już powinno załatwić sprawę (chyba że wprowadzono niewolnictwo i ja to przeoczyłem)
2. PSG go nie chce sprzedać
3. Kosztowałby ponad 45 mln
4. Ma prawie 30 lat a Barcy nie stać na wydawanie 45 mln na graczy 30 letnich bo za 2-3 lata będzie do wymiany.
0
Nawet nie próbujcie odwracać kota ogonem stwierdzeniami że Bayern wygrał LM bo pokonał Barcelonę bo to nie jest żadne trafne stwierdzenie. Barca została zmasakrowana przez Bayern i Bayernowi najmniej problemów stworzyła ze wszystkich grających w LM rywali. To jakie to ma przełożenie?
Bo część osób może sobie myśleć że Barca odpadła z mistrzem to i tak jest dobra. Błąd.
0
Zwalnianie trenera i zatrudnianie nowego to znowu wydatki pieniężne ale... Tito klasowego stopera nie kupi i kolejny sezon zmarnuje. To jest jak w banku.
Tito to jest gorszym trenerem niż brak trenera. Bo nie dość że nic nie pomoże to jeszcze zaszkodzi, bo kto normalny by zagroził graniem Adriano na stoperze? Tito jest jak XboxOne. Co news to rozczarowanie i niedowierzanie.
Gość z wywiadu miał rację Barca w Mediolanie i w pojedynkach z Bayernem nie miała kompletnie nic do powiedzenia.
0
YES!!!
0
Co fałszuje w defensywie Barçy?
1. Mascherano
2. Alves
3. Alba
i 4. Pique
0
Jak już ustalicie te arcyważne puchary w La Liga to powiedzcie mi... jakie to ma znaczenie wobec nokautu w LM?
Bo nawet ktoś po lobotomii widzi że LM poziomem odstaje od La Liga znacznie. I Barca która sobie naklepie prawie komplet punktów w lidze prawie odpada z Milanem a PSG przechodzi po 2 remisach? :) Nie wspominam o Bayernie bo ten oficjalnie z przytupem zakończył okres dominacji Barcy tak dobitnie że nawet takie wojciechy nie mają jak nakłamać że jest inaczej :)