0

Bo stary dziad

0

A kogo to interesuje? To nie ma żadnego znaczenia. Liga to nie jest reprezentacja Anglii.

0

Czyli jak Chelsea i City nie wyszły z grupy to znaczy że Malaga jest od nich silniejsza?

0

Weźcie Wy się w ogóle zastanówcie? Z czym do ludzi?

La Liga jest silna tak?

Zwłaszcza potwierdza to fakt że przepotężna Barca zmieciona przez Bayern w półfinale, złamana jak zapałka, która przeszła PSG po 2 remisach i w Mediolanie nie wiedziała co się dzieje nabija w śmietniku La Liga prawie komplet punktów? Nie mając w zasadzie defensywy gdzie Mascherano ładuje 5 samobójów w sezonie i niezliczoną dodatkową ilość zawala? Wiele meczy wygrywając samym geniuszem Messiego bo reszta nic nie grała a mecz toczył się w tempie piłki chodzonej.

Wystarczy mózg wiewiórki żeby dostrzec że nie Barca jest silna tylko liga to kompletne dno i kilometr mułu.

Przyrównywanie tego czegoś do BPL już na wstępie jest żałosne.

Nie ma co kłamać że jest inaczej.

0

Przecież on napisał samą prawdę. Ostatni akapit to fakt.

0

Tyle że w defensywie grać nie umie ale co tam. W sumie będzie pasował do innych.

0

Cała kasa na transfery poszła na Neymara.

0

Wszystko jest tak jak trzeba. BPL jest 10 razy lepsza i co chwile są świetne mecze to i wpływy z meczy i TV a niebo lepsze. W La Liga są 2x GD i to tyle. To za co tu płacić wielkie pieniądze jak reszta drużyn podkłada się Barcy i nawet nie biega?

0

Ale bzdura :) Nie da się tego kłamstwa nijak skomentować.

0

Za co mają kupić zawodników? Za pieniądze z Eurobiznesu?

0

Wszystko tylko nie zawodnicy z La Liga. Tu się nie umie grać w defensywie. Jak ma przyjść taki Rami to lepiej to olać bo na LM to on za słaby jest.

0

La Liga w zasadzie upadła a kasa z praw telewizyjnych jest rozkradana przez 2 kluby więc co się dziwić? To że kluby hiszpańskie sobie wyszły z grup w LM to jest nic innego jak prezent od innych klubów które zagrały poniżej możliwości. Bo teraz Chelsea z Mou czy City z Pellegrinim już takich prezentów nie zrobią więcej. W La Liga jest Real i Barca a reszta to w zasadzie nie wiadomo w co gra. Nawet nie wiem czy w top 5 by tą ligę dało się umieścić. Falcao i Isco odchodzą i poza Barcą i Realem nie ma w tej lidze żadnej gwiazdy światowego formatu. Brawo. Liga niemiecka i włoska są lepsze a i francuska zaraz przegoni jak się Monaco obkupi. O angielskiej nawet nie wspominam bo jest eony lat świetlnych przed tymi całymi deportivami czy athleticami.

0

Tak jak piachu powiedział mistrzostwo jest dzięki Messiemu, który sam wygrał wiele meczy gdy drużyna nie grała kompletnie nic.

0

Bardzo się cieszę że klub wreszcie pozbędzie się Abidala.

0

Wybierać to sobie może. Ale cena na pewno nie będzie w granicach śmiesznych 25 mln. Wystarczy spojrzeć na to od kogo ma być kupiony:

1. Roman. Kasy jak lodu i jego ulubieniec
2. Mou (na bank ułatwi mu grę w Barcy)

0

Bo tu są sami "youtubeowi" ekspeci. Benitez w przeciwieństwie do Tika wie że się drużynę buduje od obrony. Jak osiągnie coś w LM z Napoli to zdziwienia być nie powinno bo gość ma mózg i wie jak prowadzić drużynę.

0

Jakie 25 mln? To jest bzdura. 35 będzie trzeba zapłacić. Podobnie jak cały czas wszyscy pisali pierdoły że Neymar za 40 a i tak wiadomo że 60 trzeba było wyrzygać.

Trzeba za Luiza do gotówki dodać najlepiej jakiegoś zawodnika. Tyle że dla Chelsea nikogo wartościowego z Barcy nie ma z dostępnych.

0

Tak bo pewnie Roman odda gościa którego lubi a Mou odda go do Barcelony i to jeszcze za śmiszne 20-25 mln. Pomarzyć.

0

Titek wam właśnie wyprzedaje młode talenty. Muniesa out, Thiago na wylocie, Bartra możliwe że na wypożyczenie.

Macie swojego "mistera" będziecie następne 10 sezonów się kisić z Mascherano i Adriano a Xavi będzie grał do 50 blokując miejsce na środku każdemu.

0

Spoko za parę lat Muniesa wróci za 30 mln.

0

Ja na jego miejscu bom odszedł. Czas rozglądać się za dobrymi ofertami bo klauzula niska.

0

Jeszcze rok i Titek doszczętnie rozwali ten klub

0

Wisienka na torcie :) Poziom komentów to coś pięknego :)

0

Jak mogą rozpaczać jak oni nie mają świadomości braku logicznego myślenia? :)

0

Nic podobnego. Keita był starym dziadem i musiał odejść.

0

Był kiedyś taki trener w Dynamie Kijów jak Valerij Łobanowski (obecnie już nie żyje i jego imię nosi stadion). Gość nie okazywał żadnych emocji ale trenerem był świetnym i wyniki znakomite.

Dobry trener wcale nie musi odstawiać melodramatu przy linii bocznej

0

No dobra to o 100.000 zł. Ja mówię że zostanie.

0

Nie ma logiki w twojej wypowiedzi. Spróbuj jeszcze raz mistrzbdg

0

Winę za to ponosi w 100% Tito który nawet nie wie co dzieje się w jego własnym klubie. Za co ten darmozjad pobiera pensje?

0

A dla nas możesz być zbanowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?