Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo stary dziad
0
A kogo to interesuje? To nie ma żadnego znaczenia. Liga to nie jest reprezentacja Anglii.
0
Czyli jak Chelsea i City nie wyszły z grupy to znaczy że Malaga jest od nich silniejsza?
0
Weźcie Wy się w ogóle zastanówcie? Z czym do ludzi?
La Liga jest silna tak?
Zwłaszcza potwierdza to fakt że przepotężna Barca zmieciona przez Bayern w półfinale, złamana jak zapałka, która przeszła PSG po 2 remisach i w Mediolanie nie wiedziała co się dzieje nabija w śmietniku La Liga prawie komplet punktów? Nie mając w zasadzie defensywy gdzie Mascherano ładuje 5 samobójów w sezonie i niezliczoną dodatkową ilość zawala? Wiele meczy wygrywając samym geniuszem Messiego bo reszta nic nie grała a mecz toczył się w tempie piłki chodzonej.
Wystarczy mózg wiewiórki żeby dostrzec że nie Barca jest silna tylko liga to kompletne dno i kilometr mułu.
Przyrównywanie tego czegoś do BPL już na wstępie jest żałosne.
Nie ma co kłamać że jest inaczej.
0
Przecież on napisał samą prawdę. Ostatni akapit to fakt.
0
Tyle że w defensywie grać nie umie ale co tam. W sumie będzie pasował do innych.
0
Cała kasa na transfery poszła na Neymara.
0
Wszystko jest tak jak trzeba. BPL jest 10 razy lepsza i co chwile są świetne mecze to i wpływy z meczy i TV a niebo lepsze. W La Liga są 2x GD i to tyle. To za co tu płacić wielkie pieniądze jak reszta drużyn podkłada się Barcy i nawet nie biega?
0
Ale bzdura :) Nie da się tego kłamstwa nijak skomentować.
0
Za co mają kupić zawodników? Za pieniądze z Eurobiznesu?
0
Wszystko tylko nie zawodnicy z La Liga. Tu się nie umie grać w defensywie. Jak ma przyjść taki Rami to lepiej to olać bo na LM to on za słaby jest.
0
La Liga w zasadzie upadła a kasa z praw telewizyjnych jest rozkradana przez 2 kluby więc co się dziwić? To że kluby hiszpańskie sobie wyszły z grup w LM to jest nic innego jak prezent od innych klubów które zagrały poniżej możliwości. Bo teraz Chelsea z Mou czy City z Pellegrinim już takich prezentów nie zrobią więcej. W La Liga jest Real i Barca a reszta to w zasadzie nie wiadomo w co gra. Nawet nie wiem czy w top 5 by tą ligę dało się umieścić. Falcao i Isco odchodzą i poza Barcą i Realem nie ma w tej lidze żadnej gwiazdy światowego formatu. Brawo. Liga niemiecka i włoska są lepsze a i francuska zaraz przegoni jak się Monaco obkupi. O angielskiej nawet nie wspominam bo jest eony lat świetlnych przed tymi całymi deportivami czy athleticami.
0
Tak jak piachu powiedział mistrzostwo jest dzięki Messiemu, który sam wygrał wiele meczy gdy drużyna nie grała kompletnie nic.
0
Bardzo się cieszę że klub wreszcie pozbędzie się Abidala.
0
Wybierać to sobie może. Ale cena na pewno nie będzie w granicach śmiesznych 25 mln. Wystarczy spojrzeć na to od kogo ma być kupiony:
1. Roman. Kasy jak lodu i jego ulubieniec
2. Mou (na bank ułatwi mu grę w Barcy)
0
Bo tu są sami "youtubeowi" ekspeci. Benitez w przeciwieństwie do Tika wie że się drużynę buduje od obrony. Jak osiągnie coś w LM z Napoli to zdziwienia być nie powinno bo gość ma mózg i wie jak prowadzić drużynę.
0
Jakie 25 mln? To jest bzdura. 35 będzie trzeba zapłacić. Podobnie jak cały czas wszyscy pisali pierdoły że Neymar za 40 a i tak wiadomo że 60 trzeba było wyrzygać.
Trzeba za Luiza do gotówki dodać najlepiej jakiegoś zawodnika. Tyle że dla Chelsea nikogo wartościowego z Barcy nie ma z dostępnych.
0
Tak bo pewnie Roman odda gościa którego lubi a Mou odda go do Barcelony i to jeszcze za śmiszne 20-25 mln. Pomarzyć.
0
Titek wam właśnie wyprzedaje młode talenty. Muniesa out, Thiago na wylocie, Bartra możliwe że na wypożyczenie.
Macie swojego "mistera" będziecie następne 10 sezonów się kisić z Mascherano i Adriano a Xavi będzie grał do 50 blokując miejsce na środku każdemu.
0
Spoko za parę lat Muniesa wróci za 30 mln.
0
Ja na jego miejscu bom odszedł. Czas rozglądać się za dobrymi ofertami bo klauzula niska.
0
Jeszcze rok i Titek doszczętnie rozwali ten klub
0
Wisienka na torcie :) Poziom komentów to coś pięknego :)
0
Jak mogą rozpaczać jak oni nie mają świadomości braku logicznego myślenia? :)
0
Nic podobnego. Keita był starym dziadem i musiał odejść.
0
Był kiedyś taki trener w Dynamie Kijów jak Valerij Łobanowski (obecnie już nie żyje i jego imię nosi stadion). Gość nie okazywał żadnych emocji ale trenerem był świetnym i wyniki znakomite.
Dobry trener wcale nie musi odstawiać melodramatu przy linii bocznej
0
No dobra to o 100.000 zł. Ja mówię że zostanie.
0
Nie ma logiki w twojej wypowiedzi. Spróbuj jeszcze raz mistrzbdg
0
Winę za to ponosi w 100% Tito który nawet nie wie co dzieje się w jego własnym klubie. Za co ten darmozjad pobiera pensje?
0
A dla nas możesz być zbanowany