0

No ostatnio Mascherano "jest lepszy" bo był kontuzjowany i uniemożliwiało mu to zdobywanie bramek przeciwko swojemu zespołowi.

Oglądałem w zasadzie 90% meczy Barcy i gdybym zrobił kompilacje tego co on naodwalał przez cały sezon to pięść się sama składa.

To że on gra na tej obronie to nie jest wina trenera tylko ale Mascherano to jest cwaniak wyrachowany który siedzi cicho byleby tylko grać. Nie interesuje go to że szkodzi klubowi.

Tito i Mascherano niby są pozostałością po Pepie ale ich działania wskazują raczej na to że są bardziej kretami nasłanymi przez Madryt w celu zniszczenia klubu od środka (nie traktować dosłownie)

0

Oczywiście że Mascherano to jest odpad i to maxymalny. Ile on bramek zawalił to chyba nawet tego nikt nie policzył dodatkowo 5 to wręcz sam strzelił samobójczych (lub 6 nie wiem oficjalnie). Do tego dochodzi brak możliwości wygrania pojedynków główkowych i zerowe umiejętności ustawienia się. Nieraz oglądając mecze zastanawiałem się czy nie lepiej by było grać w 10. Np gdy w meczu bramkę plecami strzelił (a były chyba takie 3) O czym my tu w ogóle mówimy? Tu nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji.

0

A co są inni winni że muszą to czytać? Przecież PW jest.

0

Dlaczego terroryzujecie wszystkich tą żałosną kłótnią? Nie macie gg żeby tam te bzdury wypisywać?

0

Tylko że PSG to nie jest kubeł na śmieci do którego można nawrzucać co się chce. Jeżeli w ogóle byłaby możliwość zakupu Silvy (a wiadomo że i tak g*** z tego będzie bo on tu nie chce grać) to w zamian będą chcieli gracza klasowego a nie jakieś odpady jak mascherana czy pedra.

0

Dobrze że Titek przyoszczędził na Martinezie i kupił tego rewelacyjnego Songa.

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Walec bawarski jedzie dalej!

0

Jak wy rok temu nie wiedzieliście kto to jest Vertonghen to gratuluje. Siara coś takiego pisać w ogóle.

Zamiast sprowadzić Papę z Schalke albo Dede, Ogbonnę czy innego Santanę to nikt nie przyjdzie bo będzie Tito całe wakacje żył w nierelanym świecie T. Silvy. Koniec ery Guardioli. Wcale najlepsi już nie chcą tu grać widząc co Tituś z tym klubem robi. Za samo wystawienie stoperów Adriano-Mascherano to już powinna dyscyplinarka polecieć.

Świetnych stoperów jest na pęczki po prostu wasza wiedza o piłce jest tak szczątkowa że znacie 4 stoperów na krzyż jak Silva, Hummels czy Kompany. No cóż każdy kiedyś był w podstawówce i ma prawo mieć marzenia które nic nie kosztują ale jednak dzielenie się z nimi na forum jest żałosne i od razu widać jaki kaliber jest piszącego.

0

Ta za cienki na Barce. Wszak macie Mascherana i Adriana. Kto by nie przyszedł kto nie będzie samobójczych bramek walił to będzie lepszy od tej parodii co teraz gra. Kompany jest bossem ale nie dla psa kiełbasa.

0

Robben i Ribey w Barcy? Nie bo są starymi dziadami.

0

O to już zawodnicy sami do transferu nie chcą dokładać aby tylko do Barcy lecieć? To się porobiło :D

0

tak ktoś bardzo chce. Pewnie Templariusze

0

Widzę że co poniektórym żal d**** ściska z zazdrości bo Bayern jest najlepszy na świecie. Bayern ma drużynę silną we wszystkich formacjach i to jest fakt.

0

Podobnie jak niektórzy już nie mogli więcej oglądać brudasów z Hiszpanii tak teraz wy "Szwabów" a nie możecie dlatego że was roznieśli bo są lepsi i 6 koron w kieszeń pójdzie im. A później lata dominacji Bayernu bo dominacja Barcy już jest skończona i idą chude lata :)

0

Bayern to wygral grając na pół gwizdka to są złym zespołem? Heh zazdrość bo barcę w ziemie wdeptali.

0

Całe szczęście BVB to przegrało.

0

Neymar ma zagwarantować pokonanie Bayernu? Przecież oni sobie wami znowu buty powycierają bo nie macie obrony. To z czym startować?

0

To że darmozjad Tito nie zna się na piłce to powszechnie znany fakt. Natomiast teraz okazuje się że on nawet nie jest zorientowany w sytuacji we własnym klubie bo każdy trener normalny by temu zapobiegł. Trzeba jak najszybciej wywalić to zero na zbity pysk.

Gdyby ktoś w tej Barcy miał mózg to od razu zostałby Thiago zaproponowany nowy kontrakt z wyższymi zarobkami i z wyższą klauzulą odstępnego. Ale po co? Przecież później się go odkupi za 50 mln.

0

Widzę że 95% nie wie co to klauzula. Wytłumaczę: Ktoś daje 18 mln i nie macie nic do gadania :) Proste

0

Za 18 mln to Madryt go może nosem wciągnąć byleby tylko Barcę osłabić. Gapowe się płaci.

klauzula - 18 mln - Real, City, Chelsea, PSG daje 18 i nikt Cules ani Barcy o zdanie pytać nie będzie :)

Ja na miejscy Thiago bym odszedł a racji niskiej kwoty wynegocjował sobie wyższy kontrakt. A i sportowo to żadna strata pójść do Realu czy Bayernu bo Barca jest gorsza. A z Tito to już w ogóle.

0

Przy tak niskiej kwocie transferu mógłby sobie wynegocjować lepszy kontrakt gdzie indziej. Np w Bayernie. Powinien dla własnego dobra odejść i za siebie się nie oglądać

0

Za darmo to można dostać w mordę od żebraka za brak jałmużny a nie Neymara pozyskać.

Jak Barca nie zapłaci godnych pieniędzy to ktoś inny go kupi. Nie jeden klub jest na świecie. Neymar już nie chce grać w Santosie to pewne i jak mu Santos powie że albo odchodzi do kogoś kto zaproponuje normalną kasę albo zostaje to co wybierze? Ano właśnie... Za rok to sobie możecie odkupić Neymara od PSG za 80. A nie "za darmo". Tak Samo był zarząd "genialny" jak zerwali negocjacje w sprawie Silvy rok temu. Teraz go sobie mogą za 50 kupić bo za mniej PSG nie sprzeda a i Silva to grać nie chce bo i po co?

0

Santos powie że albo odchodzi do kogoś kto zaproponuje normalną kasę albo zostaje to co wybierze? Ano właśnie... Za rok to sobie możecie odkupić Neymara od PSG za 80. A nie "za darmo". Tak Samo był zarząd "genialny" jak zerwali negocjacje w sprawie Silvy rok temu. Teraz go sobie mogą za 50 kupić bo za mniej PSG nie sprzeda a i Silva to grać nie chce bo i po co?

0

Spokojnie. Neymar ma mały móżdżek i teraz jak Barca wypadła z gry i inni zaświecą kasą to o Neymarze w Barcy można zapomnieć.

Czas się zająć tym co potrzebne. Zakup stopera.

0

Polityka transferowa Barcy to typowe żydowskie cwaniactwo. Myślą że mogą zbuntować zawodników i później terroryzować ich klub proponując żenująco niskie stawki jak w przypadku Fabsa. Neymar jest warty znacznie powyżej 40 bo 40 to Lucas PSG kosztował.

Na miejscy Santosu jakbym miał dostać tylko 23 mln za takiego zawodnika to bym to "dla zasady" przyblokował. Jakim prawem ma Barca kraść?

To że Neymar ma rok kontraktu znaczy tyle co nic. Zainteresowanie nim jest tak duże że do któregoś z tych klubów na bank pójdzie w tym okienku. Teraz czas aby swoje propozycje przedstawili Real, PSG i City proponując 2 razy większe zarobki.

A Barca niech się zainteresuje jakimś zawodnikami na których ich stać a nie Neymarem. I takimi którzy są jej niezbędni jak stoperzy.

Żeby nie było wątpliwości: Jeszcze jeden rok z Tito i terroryzm się skończy bo Barca nie będzie już taka żeby każdy chciał do niej lecieć i jeszcze dopłacać za transfer.

0

Kurde marzę o tym aby to nie wypaliło. Raz już mogli by nie robić z siebie idiotów i odpuścić kupowanie kolejnych napastników i zrobić najpotrzebniejszy transfer czyli stopera. Jest na to 50 baniek więc jednego by kupili. I obyłoby się bez składania żenujących ofert jak ta 23 mln za Kompanego. Dali by spokój już z żebraniem i raz jak mężczyźni przeszli przez okienko.

0

Po tym jak Santos odrzucił wartą 20 milionów euro ofertę za Neymara, FC Barcelona nie zamierza składać kolejnej oferty, a jej przedstawiciel Raul Sanllehi powrócił do Hiszpanii.

Gdyby to była prawda to byłoby świetnie i można by kupić stopera klasowego.

0

No tak bo Tito w tym sezonie wcale nie zrobił z siebie debila i wcale nie dostał 0:7 będąc totalnym nieudacznikiem. Dopiero po tym newsie nam się opinia wyrobiła nie?

0

co z tego że napisałeś jak tylko Neymar przyjdzie?

0

Pozostanie Tito na stanowisku trenera to w zasadzie oficjalny koniec dominacji Barcy.

0

Po takich słowach (bo przecież oficjalnie i jawnie zagroził że będzie kolejny stracony sezon z Adrianami i Mascheranami) powinien być dyscyplinarnie wywalony na zbity pysk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?