Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiesz że prowadzisz walkę z wiatrakami prawda? :) On tego nie zrozumie. To jest dziecko i fanboy.
0
pragnę Cię uświadomić że rankingi UEFA nadają się do kubła na śmieci.
0
Mascherano... strzelił 5 swojaków w tym sezonie. Oraz liczba bramek które zawalił dodatkowo to liczba dwucyfrowa.
0
czyli LE = LM bo tak właśnie napisałeś równoważąc te puchary. Brawo. :)
0
Czy jeżeli ktoś dostrzega takie oczywiste fakty że tito o mascherano czy inne pedra są zwyczajnymi odpadami i należy ich zastąpić kimś kto się zna na swojej robocie to oznacza to że jest się kibicem Realu?
0
1. Tito na zbity pysk
2. Zakup stopera topowego za grubą kasę
Tylko to Barcę ratuje. Inaczej o LM można zapomnieć
0
Czyli widać że Bayern może sobie Barcą buty wycierać a i tak się znajdą fanboye którzy będą kłamać jaki to Tito jest super :)
0
Kto przestanie już niedługo wygrywać czegoś poza ligowymi bzdurami? :)
Bez odbioru.
0
Pełna zgodność. Tytlko że przed chorobą Tito to drużyna leciała na oparach rozpędzona jeszcze przez Pepa. Reki Tito w tym nie było
0
A to że liga spadła na poziom dna to nie ma zanczenia? Przecież jeżeli ktoś twierdzi że rekord punktowy nabity z obecnymi pachołami ma jakieś przełożenie na przeszłość to sorry ale nie mamy o czym gadać.
Ile ta drużyna jest warta to już LM pokazała. Jakby odpadli Z Milanem to też pretensji być nie powinno.
0
Za co szacunek? Za to 0-7 czy wygrywanie w lidze z rywalami klasy D?
Tito rozmienia potęgę na drobne na naszych oczach.
0
Jeszcze sezon z Titkiem i zawodnicy nawet dla względów sportowych nie będą chcieli tu przyjść. W sumie Adriano na stoperze z Mascheranem to już gwarancja braku trofeów.
0
Przecież tu się żyje w nierealnym świecie. Oni nie rozumieją że nie ma znaczenia ile jeszcze napastników kupią bo obrona leży i kwiczy.
0
Za Valdesa zobaczysz 15 mln prędzej niż świnia gwiazdy na niebie. Za Ville 18? :D Mówimy o realnym świecie? A i żadnego Silvy nie macie bo on tu nie chce grać.
0
Wiadomo że najważniejszy był zakup klasowego stopera a cała kasa poleciała właśnie na skrzydłowego.
Adriano zatem = bez pucharów w następnym sezonie.
0
Za co wy chcecie robić jakieś transfery jak cały budżet właśnie poleciał?
Next sezon macie z Adriano. Także good luck.
0
La Liga jest tak kiepska że z niczego nie zszedł
0
Tak kupmy Dede bo dodali go w sezonach w FIFIE do Brazylii i jest lepszy od Luiza
yeeeeeeeeeeeeeeeee!
0
No to cała kasa na transfery przewalona. Dobrze że priorytetem był ŚO. Na pewno z Adriano będzie masa pucharów.
0
Ja w przeciwieństwe do Was wiem że po titku nie można niczego oczekiwać więc się raczej nie rozczaruję :)
0
Oznacza to że wikipedia PL się myli w tej arcyważnej statystyce. Albowiem kopaczy z La Liga z zapartym tchem nie śledzę gdyż może spowodować to biegunkę lub wyleczyć każdą bezsenność.
181 cm to prawdziwy gigant. Brać.
0
Po co Ci pep w Bayernie jak Bayern to i tak wygra z CFC?
0
Ja bredzę a Bayern Bramki wali. Żeczywiście. Przecież taki Alba, Alves czyt Mascherano mogą powalczyć o górne piłki z zawodnikami klasowymi spoza ligi. Tylko z jakim skutkiem? To nawet tutejsi hipokryci wiedzą.
Puyol 178 cm ale. Puyol to był jeden na milion i wszyskie elementy gry defensywnej na najwyższym poziomie. A Mascherano to może conajwyżej we Władcy Pierścieni zagrać a o głowkę to powalczyć może pod warunkiem że będzie skakał z krzesła.
0
Ja sie nie znam na tych całych sportach walki. Ale to Pudzian Najman to było takie swoiste 0:7 typowy nokaut jak dla mnie.
0
A widziałeś jak Alba poleciała jak w nią zawodnik Bayernu wpadł? To co wzrost i masa nie mają znaczenia? No to macie załadowaną siódemkę i wszystko w temacie.
Nie każdy będzie się pieścił z Barceloną i bał się ich zaatakować. A i nie każdy sędzia będzie aktorstwa Alby czy Fabregasa gwizdał. Nieraz wygrywa futbol
0
Inigo Martinez ma 176 cm wzrostu. Znowu T. Muller wyskoczy i główką sobie bramkę zdobędzie i nikt na to nic nie będzie mógł poradzić. 4 gości w obronie wzrostu siedzącego psa i o pucharach (co już pokazał obecny sezon) można zapomnieć.
0
Zdecydowanie chodzi mi o co innego gdyż Komapany jest jednym z 2-3 najlepszych na świecie i jego klasy umniejszać nie można.
0
Mascherano ma w tym sezonie wbite conajmniej 5 swojaków. I takie są statystyki.
0
I. Martinez kolejny gość 176 cm. W sumie nie zła sprawa bo lanie od Bayernu przypominało mi walkę Pudzian - Najman i bawiłem się przy tym świetnie.
Drużyny nie buduje się na 4 karły w defensywie a jak tak to musi być kara. Taki cukierek jak dwumecz z walcem bawarskim mi wystarcza do pełni szczęścia.
0
Pisanie w kółko o jednym wślizgu w meczu z Arsenalem jest tyle żałosne co przykre. A jak wytłumaczycie zawalenie kilkunastu bramek hipokryci? 5 samobójów? Że nie jego wina bo nie obrońca? A do tego jest świetny tak? Przedszkole straszne.