0

Wiesz że prowadzisz walkę z wiatrakami prawda? :) On tego nie zrozumie. To jest dziecko i fanboy.

0

pragnę Cię uświadomić że rankingi UEFA nadają się do kubła na śmieci.

0

Mascherano... strzelił 5 swojaków w tym sezonie. Oraz liczba bramek które zawalił dodatkowo to liczba dwucyfrowa.

0

czyli LE = LM bo tak właśnie napisałeś równoważąc te puchary. Brawo. :)

0

Czy jeżeli ktoś dostrzega takie oczywiste fakty że tito o mascherano czy inne pedra są zwyczajnymi odpadami i należy ich zastąpić kimś kto się zna na swojej robocie to oznacza to że jest się kibicem Realu?

0

1. Tito na zbity pysk
2. Zakup stopera topowego za grubą kasę

Tylko to Barcę ratuje. Inaczej o LM można zapomnieć

0

Czyli widać że Bayern może sobie Barcą buty wycierać a i tak się znajdą fanboye którzy będą kłamać jaki to Tito jest super :)

0

Kto przestanie już niedługo wygrywać czegoś poza ligowymi bzdurami? :)

Bez odbioru.

0

Pełna zgodność. Tytlko że przed chorobą Tito to drużyna leciała na oparach rozpędzona jeszcze przez Pepa. Reki Tito w tym nie było

0

A to że liga spadła na poziom dna to nie ma zanczenia? Przecież jeżeli ktoś twierdzi że rekord punktowy nabity z obecnymi pachołami ma jakieś przełożenie na przeszłość to sorry ale nie mamy o czym gadać.

Ile ta drużyna jest warta to już LM pokazała. Jakby odpadli Z Milanem to też pretensji być nie powinno.

0

Za co szacunek? Za to 0-7 czy wygrywanie w lidze z rywalami klasy D?

Tito rozmienia potęgę na drobne na naszych oczach.

0

Jeszcze sezon z Titkiem i zawodnicy nawet dla względów sportowych nie będą chcieli tu przyjść. W sumie Adriano na stoperze z Mascheranem to już gwarancja braku trofeów.

0

Przecież tu się żyje w nierealnym świecie. Oni nie rozumieją że nie ma znaczenia ile jeszcze napastników kupią bo obrona leży i kwiczy.

0

Za Valdesa zobaczysz 15 mln prędzej niż świnia gwiazdy na niebie. Za Ville 18? :D Mówimy o realnym świecie? A i żadnego Silvy nie macie bo on tu nie chce grać.

0

Wiadomo że najważniejszy był zakup klasowego stopera a cała kasa poleciała właśnie na skrzydłowego.

Adriano zatem = bez pucharów w następnym sezonie.

0

Za co wy chcecie robić jakieś transfery jak cały budżet właśnie poleciał?

Next sezon macie z Adriano. Także good luck.

0

La Liga jest tak kiepska że z niczego nie zszedł

0

Tak kupmy Dede bo dodali go w sezonach w FIFIE do Brazylii i jest lepszy od Luiza

yeeeeeeeeeeeeeeeee!

0

No to cała kasa na transfery przewalona. Dobrze że priorytetem był ŚO. Na pewno z Adriano będzie masa pucharów.

0

Ja w przeciwieństwe do Was wiem że po titku nie można niczego oczekiwać więc się raczej nie rozczaruję :)

0

Oznacza to że wikipedia PL się myli w tej arcyważnej statystyce. Albowiem kopaczy z La Liga z zapartym tchem nie śledzę gdyż może spowodować to biegunkę lub wyleczyć każdą bezsenność.

181 cm to prawdziwy gigant. Brać.

0

Po co Ci pep w Bayernie jak Bayern to i tak wygra z CFC?

0

Ja bredzę a Bayern Bramki wali. Żeczywiście. Przecież taki Alba, Alves czyt Mascherano mogą powalczyć o górne piłki z zawodnikami klasowymi spoza ligi. Tylko z jakim skutkiem? To nawet tutejsi hipokryci wiedzą.

Puyol 178 cm ale. Puyol to był jeden na milion i wszyskie elementy gry defensywnej na najwyższym poziomie. A Mascherano to może conajwyżej we Władcy Pierścieni zagrać a o głowkę to powalczyć może pod warunkiem że będzie skakał z krzesła.

0

Ja sie nie znam na tych całych sportach walki. Ale to Pudzian Najman to było takie swoiste 0:7 typowy nokaut jak dla mnie.

0

A widziałeś jak Alba poleciała jak w nią zawodnik Bayernu wpadł? To co wzrost i masa nie mają znaczenia? No to macie załadowaną siódemkę i wszystko w temacie.

Nie każdy będzie się pieścił z Barceloną i bał się ich zaatakować. A i nie każdy sędzia będzie aktorstwa Alby czy Fabregasa gwizdał. Nieraz wygrywa futbol

0

Inigo Martinez ma 176 cm wzrostu. Znowu T. Muller wyskoczy i główką sobie bramkę zdobędzie i nikt na to nic nie będzie mógł poradzić. 4 gości w obronie wzrostu siedzącego psa i o pucharach (co już pokazał obecny sezon) można zapomnieć.

0

Zdecydowanie chodzi mi o co innego gdyż Komapany jest jednym z 2-3 najlepszych na świecie i jego klasy umniejszać nie można.

0

Mascherano ma w tym sezonie wbite conajmniej 5 swojaków. I takie są statystyki.

0

I. Martinez kolejny gość 176 cm. W sumie nie zła sprawa bo lanie od Bayernu przypominało mi walkę Pudzian - Najman i bawiłem się przy tym świetnie.

Drużyny nie buduje się na 4 karły w defensywie a jak tak to musi być kara. Taki cukierek jak dwumecz z walcem bawarskim mi wystarcza do pełni szczęścia.

0

Pisanie w kółko o jednym wślizgu w meczu z Arsenalem jest tyle żałosne co przykre. A jak wytłumaczycie zawalenie kilkunastu bramek hipokryci? 5 samobójów? Że nie jego wina bo nie obrońca? A do tego jest świetny tak? Przedszkole straszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?