Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to jest bzdet :)
Luiz jest wysoki i szybki
Kompany też wolny nie jest.
Pozostaje zatem pytanie? Czym jest obecnie Pique? Bo ani główek ani szybkości...
0
"Puyol sie starzeje wiec mozna by juz nad jakimis obroncami pomyslec"
Hehe dobre. Puyol od 2 lat nic już nie gra
0
Wszystko ładnie, pięknie tyle że to kłamstwo.
0
1. Silva tu nie chce grać
2. 25 mln za Luiza? Luiz jest warty ceny od 35 w górę. Jak nie stać to nie dla psa kiełasa
3. Hummels to nie chce grać widząc że cała kasa jest ładowana w atak a na obronie Mascherana to widzi że więcej ugra w BVB. I ciężko się dziwić.
4. Z ligi BBVA sprowadzanie stopera to śmiech. Tu się nie umie grać w defensywie
0
Zacznijmy od tego że najlepsi stoperzy nie są dla Barcy. To jest żenujące że oni za Kompanego wyjeżdżali z kwotą 26 mln (co pewnie w City było przyjęte z niezłą dawką humoru). Barca nawet nie ma pojęcia o defensywie i nawet nie orientuje się w cenach stoperów. Oferując za najlepszych grosze zarząd robi z siebie pośmiewisko (nie jest to talent do negocjowania a amatorszczyzna). Po takim sezonie jaki był gdzie Mascherano strzelał bramki swojemu zespołowi a defensywa ze średnią wzrostu 174 cm nie wiedziała co się dzieje i traciła średnio więcej niż bramkę na mecz to powinien być sprowadzony stoper za 40-50 mln a o Neymarach nie powinno być mowy (w 99% normalnych klubów) bo Barcelony na to nie stać. Nie wiem kto jest odpowiedzialny za budowanie drużyny ale kompletnie się na tym nie zna. Tito z zarządem na czele to jest kółko kabaretowe. mikimessi by lepiej tą drużynę poprowadził. Wychodzi na to że najlepszy okres Barcy czyli era Guardioli był tylko zasługą Guardioli. Guardiola odszedł i wszystko wraca na stare tory. W ataku gwiazdy w obronie szrot puchary na obrazkach.
0
W tym newsie jest napisane że Luiz jest za wolny :) Ciekaw jestem kto wymyśla takie bzdury :) Dodatkowo Mou już zapowiedział że Luiz zostaje i będzie trzonem zespołu na kolejny sezon.
Cena za Luiza przekracza 25 mln... (oznacza to że znowu wyjechali z połową ceny oferując za takiego stopera jakieś 19 pewnie)
Najlepsze na koniec. Marquinhos ma 183 cm i jest za mały a T. Silva - 183 cm i jest idealny :D
Nie wiem już co głupsze. Sport czy MD. Może ktoś w tej redakcji źle newsy tłumaczy? Bo to się kupy nie trzyma...
0
Kiriakos Papadopulos,
Subotic,
Höwedes,
Mangala Eliaquim,
Sakho,
Lovren Dejan,
Alderweireld,
Vertonghen,
Dede,
Ogbonna,
Bonucci,
Na Luizie świat się nie kończy. Luiz nie jest dobry defensywnie. Ale i tak lepszy o milion lat od wszystkiego co teraz w Barcy gra. Razem z Pique przynajmniej by mieli szansę w powietrzu powalczyć. Luiz jest do tego szybki i spokojnie wyprowadza piłkę będąc pod presją. ŚO/DM ale na ŚO lepszy od Sergio i Songa. To nie byłoby złe. Ale... 35-40 baniek jak nic. T. Silva to byłaby najgorsza opcja. 45 baniek i 29 lat i za 2 lata znowu nowego bo Silva za stary. Błędne koło.
Kiriakos Papadopulos co jest tragiczne nawet ani razu się nie przewinął a to najlepszy stoper młodego pokolenia (razem z nieosiągalnym Varane). Chelsea i Liverpool się nim interesują.
0
Czyli operacja sprowadzania szrota zaczyna się. Wiadomo było że stoper był najważniejszy a oni wszystko przewalili na skrzydłowego Neymara. Zarząd jest głupi jak but. La Liga max dla Barcy zatem
0
Bo to jest kolejny probarceloński ranking. A tylko takie się tu podaje do wiadomości. W których Barcelona i La Liga są na 1 miejscu.
0
To jest oczywiście kłamstwo bo Mascherno najgorzej grał w rundzie jesiennej.
0
Mascherano to władował Barcelonie 5 samobójczych bramek w tym sezonie. Dodatkowo przez jego super grę wpadło kolejne 10. Nie wiem jakim cudem ktoś go jeszcze chwali. Lepiej jest grać w 10 niż z Mascherano.
0
Messi 140, Neymar 70 a w obronie nie ma kto grać. To się nazywa równomierne budowanie drużyny...
Nie będzie stopera to i pucharów. Bez względu kto tam na ataku gra. Gra się drużynowo.
0
City, Juve i Borussia w 3 koszyku to jest jakiś żart. Rankingi UEFA się do śmietnika nadają
0
Xavi król podań La Ligi? Przecież w La Lidze żadne gwiazdy nie grają już.
0
Kiriakos Papadopulos,
Subotic,
Höwedes,
Mangala Eliaquim,
Sakho,
Lovren Dejan,
Alderweireld,
Vertonghen,
Dede,
Ogbonna,
Bonucci,
Na Luizie świat się nie kończy. Luiz nie jest dobry defensywnie. Ale i tak lepszy o milion lat od wszystkiego co teraz w Barcy gra. Razem z Pique przynajmniej by mieli szansę w powietrzu powalczyć. Luiz jest do tego szybki i spokojnie wyprowadza piłkę będąc pod presją. ŚO/DM ale na ŚO lepszy od Sergio i Songa. To nie byłoby złe. Ale... 35-40 baniek jak nic. T. Silva to byłaby najgorsza opcja. 45 baniek i 29 lat i za 2 lata znowu nowego bo Silva za stary. Błędne koło.
Kiriakos Papadopulos co jest tragiczne nawet ani razu się nie przewinął a to najlepszy stoper młodego pokolenia (razem z nieosiągalnym Varane). Chelsea i Liverpool się nim interesują.
0
Przecież Ivanovic jest obecnie lepszym obrońcą niż cała defensywa Barcy razem wzięta.
W sumie bez różnicy że ma 29 lat jak tylko 11 mln.
0
Tak ale decyduje on.
0
Ja po prostu nie mogę patrzeć na ich skrzywione gęby.
Alba nie gra źle (ale tylko w ofensywie).
Mascherano dramat
0
Mam to samo jak patrzę na Masherano i Albę
0
Po co pisać że Barca go nie sprzeda jak Barca do gadania nic nie ma? 18 baniek i rozmowa jest tylko Thiago-Real.
0
Wam bo ja nie zamierzam kłamać że będzie świetnie. Mnie to zero nie rozczaruje bo ja wiem że na nic go nie stać.
0
I tak będą ludzie wypisywać że Tito jest dobrym trenerem a Mascherano świetnym stoperem więc bez komentarza również i ja.
0
Prawdziwy kibic to znaczy typowy hipoktyta przedstawiciel tej strony tak?
Widzisz jak ta Barcelona gra i kto w niej gra? Jaki jest zerowy poziom defensywy i kreatywności? Jak sobie nimi buty powycierał Bayern i jak spadli do poziomu takiego Milanu i PSG?
To teraz popatrz na ligę gdzie taka drużyna nie grająca w zasadzie nic nabiła prawie komplet punktów. To jaki jest ten poziom ligi? Dno i wodorosty. Jakie tu są gwiazdy i jakie będą w przyszłym sezonie?
Wygranie La Ligi ma takie znaczenie i wartość jak zeszłoroczny śnieg.
0
Dodatkowo młodzi nie grają i grać u tego (nie wiem jak go nazwać bo przecież nie trenera) nie będą.
Sytuacja z Thiago to są jaja. Wygląda na to że Tito nie wie nawet co się dzieje w jego klubie bo dopuścił do takiej sytuacji żeby taki gracz był do sprzedaży za 18 mln
Bartra i Muniesa - dostali tyle szans co kot napłakał. Muuniesa to chyba żadnej. Jeszcze żeby w obronie była duża rywalizacja ale tam gra odpad Mascherano.
Jeszcze rok i Tito wam rozmontuje ten klub
0
Tito w mijającym sezonie udowodnił że nie jest trenerem piłkarskim w żadnym aspekcie tego zawodu. To zwykły darmozjad którego należy wyrzucić na bruk. Ile meczy było takich że wprowadził błyskotliwe zmiany albo ustalił odrębną taktykę? Zero. Po prostu taktyka na cały sezon była taka: macie gałe i grajcie na Messiego i nic nie zmieniajcie z taktyki Guardioli - i dalszy regres.
Decyzje personalne to są najgorsze jakie tylko mogły być. To wyjątkowy talent Tito. Wszystko co mógł zrobić źle - zrobił. Obrona nie istnieje. jest tragedia i budżet 50 mln. Co robi? Sprowadza stopera? Nie, skrzydłowego Neymara. Każdy trener w normalnym klubie by wyleciał na zbity pysk za wystawianie takiego czegoś jak Mascherano na stoperze. Co robi Tito? Wystawia Mascherano z uporem maniaka i ten ładuje 5 swojaków i zawala kolejne kilkanaście bramek.
W obecnej sytuacji kolejny transfer może być przeprowadzony tylko za kasę ze sprzedaży i wiadomo że to powinien być stoper. Co robi Tito? Chce Silvę który nie chce tu grać a jak nie przyjdzie to terroryzuje wszystkich wizją gry Mascherano-Adriano.
Dopóki Tito tu jest to puchary zobaczycie jak świnia niebo.
Wszyscy poza tą stroną o tym wiedzą.
0
A w przyszłym sezonie w śmietniku La Liga poza Barcą i Realem nie będzie już żadnej gwiazdy światowego formatu.
0
Znowu się roztrzaska o ziemię i tak to się skończy. Dałby już spokój i odszedł z godnością dając szansę na sprowadzenie nowego stopera.
0
I tak nic nie ugra bo umiejętności trenerskie zerowe i za rok wyleci. Żółć możesz sobie przelewać ale to nic nie da.
0
O to że Tito nie powinien być nawet nauczycielem WF-u w gimnazjum nie wspominając o trenowaniu drużyny piłkarskiej.
0
Nic dziwnego że się ewakuował z La Liga.