0

Cavani za parę dni wyląduje w Chelsea u Romana i Mou. Będzie paka na LM.

0

No Ibra, "Czygryński", Song i inne Kerrisony

0

Tak kupił Real Suareza jak wczoraj Barca Rooneya.

Po co w ogóle spamować takie bzdety?

0

Wczoraj Barca kupowała Silvę a dziś Luiza i Rooneya. Seems legit

0

Tyle właśnie w realnej piłce są warte jego Zamory. Nikt go nie chce i nie ma się co dziwić bo bramkarz to był zawsze mierny.

0

Można by też do Mascherano dokupić obrońcę Arsenalu i wtedy byłby kolejny wyścig kto więcej samobójów walnie.

0

Widać VV głupi nie jest i doskonale wie że za rok będzie dostępny za darmo i dzięki temu dostanie lepszy kontrakt w nowym klubie. I dobrze dla niego.

0

Ale MD i tak będzie całe wakacje spamować że Luiz odchodzi...

0

Widzę że MD dalej brnie w swoich kłamstwach i z uporem osła powtarza że Mou nie chce Luiza a nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i tyle na te temat.

0

Wreszcie coś mądrego napisane.

0

Wszyscy tu się napalają na stopera topowego a okaże się że nikt klasowy nie dojdzie. Bo to że Silva to wymysły MD to nie ma żadnych wątpliwości.

Wcale bym się nie zdziwił jakby klub nie rozmawiał z żadnym z topowych stoperów.

0

Bartra na pewno sporo się nauczy od T. Silvy przebywając na wypożyczeniu w innym klubie...

Barcelona nie wychowuje stoperów. Tych trzeba sprowadzić bo będzie epoka Christanvalów znowu. Puyol i Pique się udali jedynie a tak przez lata nic...

0

Przecież Barcelona nie wychowa sobie wysokich i silnych fizycznie Niemców.

0

Przecież te wszystkie newsy to jedne wielkie ploty transferowe. Jakbyśmy mieli komentować tylko to co wiemy na prawdę to jedynie temat Neymara można by poruszać. A tak są tu wpisy i wszyscy odnoszą się do newsa o Silvie a i tak wiemy że nie przyjdzie.

0

Komentujemy newsy zawarte tutaj i przyjmujemy niby za fakt to co jest tu podane. Ale masz rację. Chodzę po wielu stronach i na każdej z nich Mata i D. Luiz zostają w Chelsea i nic nie wiedzą o swoim odejściu, a Mou nie chce odejścia żadnego z nich. Tylko na stronach Barcy są wymyślane te pierdoły. A Silva to do Barcy wręcz po prostu nie chce przejść. Ale jest news to komentujemy chwilowo uznając go za prawdę.

0

Zacznijmy od tego że takie prowadzenie polityki transferowej to kompletny debilizm. Za wszelką cenę? Przecież teraz to PSG będzie cenę specjalnie dawało wysoką.

Jak można w ogóle pochwalić coś takiego jak zakup 29 letniego stopera za 45 mln??? Przecież ten cały Tito nie zna rynku transferowego. Kilka innych nazwisk byłoby lepszych. Barcy nie stać na zakupy na 2-3 lata za grube mln bo Silva po kilku sezonach będzie do wymiany a kasy z niego się nie odzyska żadnej.

Ja rozumiem że większość dzieci tu gra w fifę i się cieszy bo Silva jest tam dobry.

Trzeba się pozbyć jak najszybciej Tito bo jeszcze sezon i rozniesie ten klub. Bartra i Thiago powinni być tym z czego Barca słynie. Wychowankami którzy będą stanowili o sile drużyny bo Barca kasy nie ma.

Teraz jeszcze drużyna wymaga 1-2 wzmocnień więc jest ok. Zobaczymy co będzie za 2 lata jak ten "trenerzyna" wysprzeda talenty i będzie trzeba 4 pozycje wzmocnić. Ciekawe kto mu wtedy da 4x50 mln na transfery. Bo to że Silva jest dobry to wie każdy kto do podstawówki chodzi i kupowanie takich zawodników nie świadczy dobrze o znajomości piłki nożnej trenera i zarządu. Graczy w takim wieku za taką kasę kupować może PSG czy City. Jeszcze dodatkowo ten upór osła. Jak przez cały sezon żenującej gry Mascheranami na stoperze.

0

Po takim sezonie jaki był to Tito z Mascerano powinni z automatu dostać wypowiedzenia.

0

Sprzedawanie pomocnika z głębokiej rezerwy w celu zakupienie stopera do podstawowego składu to akurat bardzo dobra decyzja.

0

Barany to by akurat samymi pomocnikami chciały grać. Takie to pojęcie o piłce tutaj jest. Trzeba Thiago oddać żeby już więcej Mascheranami na środku obrony nie grać

0

Tak Reina odchodzi

0

Trzeba jak najszybciej Tito wywalić na bruk. Ponad 40 baniek na niego trzeba a za 2-3 sezonie będzie za stary i następnego trzeba będzie szukać. Co za głupota. Za takie pieniądze można Hummelsa mieć czy innego młodego świetnego stopera.

0

Villa ma 32 lata i już NIGDY nie będzie grał tak jak kiedyś. Dodatkowo za 2 lata będzie do wymiany. 20 mln? Za historię nikt nie płaci.

To jest zawodnik który już zgasł i niech idzie do jakiejś drużyny która zagwarantuje mu kilka meczy w sezonie gdzie będzie mógł strzelić kilka bramek.

Ten zawodnik jest warty 8-10 mln bo to zakup na 2 lata bez możliwości odsprzedania.

W Barcelonie on zostać nie może i musi zostać sprzedany a żaden szaleniec za niego powyżej 12 mln nie da bo po prostu nie warto.

0

Przyjdzie Isco i Cavani i będzie lepiej niż jakby przyszedł Bale.

0

a tymczasem Isco w Realu...

0

Widzę że gimnazjalne marzenia o sprzedawaniu odpadów z Barcelony po 20 mln nadal są w modzie.

13 baniek to bardzo dobra oferta.

0

Albo jednorożca

0

Już to okno jest dowodem że wolą nakupować Neymarów za ciężkie pieniądze niż komuś bez nazwiska pozwalać grać. Nawet kosztem tego że na obronie nie ma kto grać. Cała kasa idzie w atak.

0

Szkoda. Mógł regularnie grać w piłkę w silniejszej lidze. Woli ławę w Barcy jego wybór.

0

Jest wolnym człowiekiem i może sam wybrać sobie pracodawcę. To nie znaczy że jest nie wiadomo kim. Przywilej każdego człowieka. Nie ma niewolnictwa.

0

Oczywiście że należy krytykować Tito. Ten darmozjad nie orientuje się nawet w sytuacji we własnej drużynie i dopuścił do takiej sytuacji że Thiago można kupić za 18 baniek więc jest tani, to można mu lepszy kontrakt zaoferować, do tego chce się rozwijać więc idzie bo ma możliwość. W 100% wina jest Tito i zarządu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?