0

Ja rozumiem że fanatycy Tito będą takie rzeczy pisać ale normalni kibice oglądający mecze widzieli jak drużyna gra, w jakim stylu i co reprezentuje sobą trener. Czyli nic.

Mi nie potrzeba 5 sezonów żeby to zobaczyć bo w 5 sezonów to by Tito ten klub z Mascheranem doszczętnie rozniósł.

0

Z tym ciosem dla całego świata to już totalna bzdura i przesada. Ja rozumiem że to przykra sprawa ale nie róbmy z tego melodramatu.

Tito wyzdrowieje tylko musi przejść leczenie. Ten cały komunikat klubu tak brzmiał.

0

A no tak bo fanboy Barcy to nie ma prawa oglądać poczynań innych zespołów. Zapomniałem :)

Tutaj to tylko klapki na oczy i "Barca najlepsza na świecie" :)

0

Jak nowego trenera będą szukać tak długo jak zawodników sprowadzają to z transferem stopera się Barca do styczniowego okna nie wyrobi.

Ale odejście Tito to dla Barcelony znakomita wiadomość ze sportowego punktu widzenia. Bo trudno sobie wyobrazić mniej kompetentnego trenera.

0

Dokładnie tak. Tito w klubie nie robił nic.

0

Mnie na przykład. Nie obserwowałem Realu ale widać dobrze opychają szroty.

0

Chyba nie trzeba nazywać nikogo sezonowcem. Nie wiesz co było za Rijkarda to wnioski nasuwają się same.

0

Ja jestem zdania że Barca gra bez trenera od odejścia Guardioli.

0

Przecież problem braku trenera jest od momentu odejścia Guardioli. Więc teraz przynajmniej jest światło w tunelu i szansa że kogoś kompetentnego znajdą kto odeśle Mascherano na ławkę i kupi stopera umiejącego bronić.

0

A to już trzeba by kibicować Barcy dłużej aby wiedzieć dlaczego.

0

głupi nie - dramatyczny.

0

Jan Tomaszewski i jego wypowiedzi zawsze mają swój unikalny smak :) Podobnie jak Korwina Mikke :)

0

Dla mnie to raczej kluczowe kto go zastąpi.

0

Bo nikt normalny go już nie wystawi tam.

0

gdzie to oglądasz? :) Tomaszewskiego nigdy za wiele! :)

0

No to Mascherano chyba właśnie zakończył swoje granie na środku obrony. Tyle dobrego.

0

Przecież to jest news o tym że Barcelona nie przyjedzie do Polski. To mają pisać nie na temat? News o Tito jest oddzielny.

0

Dokładnie. Nie tylko tym się zasłużył że Real pokonał.

0

I meczu w PL nie będzie

0

Tak bo akurat życie jest sprawiedliwe.

0

Mogłaby konfa po ang być.

0

Jak przyjdzie Rijkard i zacznie kolejną epokę Christanvalów to ja z automatu cyfrę wypowiadam.

0

Też uważam że to za zasługi powinien zostać wyrzucony na bruk. A jego choroba bardzo mnie zasmuciła i mam nadzieję że będzie ok. Strasznie go ta choroba męczy. Tm już 2 nawrót jak się nie mylę.

0

1. Bielsa
2. De Boer
3. Laudrup

Moja trójka. Trener ma być teraz profesjonalnym trenerem nie nie kimś z wewnątrz bo widzieliśmy jak to wygląda. Powinni od razu do Bielsy dzwonić żeby nie tracić czasu bezproduktywnie w okienku transferowym bo i Mangalę wykupią.

Zdrowiej Tito

0

Tą wypowiedzią szejk zapunktował u całego świata piłkarskiego pokazując jej miejsce w szeregu.

0

Ja uważam że to dobrze bo takie są prawa rynku we wszystkich dziedzinach zarobkowych.

Większa ryba zjada mniejszą. Kapitalizm i proste zasady.

0

Prawda jest taka że jak się kupuje stopera to trzeba na wiek patrzeć i tyle.

Mangala jest świetny i ma 22 lata i można za niego nawet 50 mln dać bo inwestycja jest na 10 sezonów i tylko pensję będzie się wtedy płacić

T. Silva - 29 lat i 50 mln a za 2-3 sezony do kubła na śmieci bo stary.

Proste i logiczne.

0

Jak Ty swoją wiedzę bierzesz z wikipedii to graty.

Średnio ogarnięty kibic zna Alderweirelda

0

W Barcelonie gra taki ktoś jak Mascherano który strzela bramki swojemu zespołowi.

Kto by nie przyszedł za niego to ma pierwszy skład jako że lepiej grać w 10 niż z Mascherano.

0

Bo MC miał trenera nieudacznika prawie takiego jak Barca. A z takimi się nie wygrywa nic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?