Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem że fanatycy Tito będą takie rzeczy pisać ale normalni kibice oglądający mecze widzieli jak drużyna gra, w jakim stylu i co reprezentuje sobą trener. Czyli nic.
Mi nie potrzeba 5 sezonów żeby to zobaczyć bo w 5 sezonów to by Tito ten klub z Mascheranem doszczętnie rozniósł.
0
Z tym ciosem dla całego świata to już totalna bzdura i przesada. Ja rozumiem że to przykra sprawa ale nie róbmy z tego melodramatu.
Tito wyzdrowieje tylko musi przejść leczenie. Ten cały komunikat klubu tak brzmiał.
0
A no tak bo fanboy Barcy to nie ma prawa oglądać poczynań innych zespołów. Zapomniałem :)
Tutaj to tylko klapki na oczy i "Barca najlepsza na świecie" :)
0
Jak nowego trenera będą szukać tak długo jak zawodników sprowadzają to z transferem stopera się Barca do styczniowego okna nie wyrobi.
Ale odejście Tito to dla Barcelony znakomita wiadomość ze sportowego punktu widzenia. Bo trudno sobie wyobrazić mniej kompetentnego trenera.
0
Dokładnie tak. Tito w klubie nie robił nic.
0
Mnie na przykład. Nie obserwowałem Realu ale widać dobrze opychają szroty.
0
Chyba nie trzeba nazywać nikogo sezonowcem. Nie wiesz co było za Rijkarda to wnioski nasuwają się same.
0
Ja jestem zdania że Barca gra bez trenera od odejścia Guardioli.
0
Przecież problem braku trenera jest od momentu odejścia Guardioli. Więc teraz przynajmniej jest światło w tunelu i szansa że kogoś kompetentnego znajdą kto odeśle Mascherano na ławkę i kupi stopera umiejącego bronić.
0
A to już trzeba by kibicować Barcy dłużej aby wiedzieć dlaczego.
0
głupi nie - dramatyczny.
0
Jan Tomaszewski i jego wypowiedzi zawsze mają swój unikalny smak :) Podobnie jak Korwina Mikke :)
0
Dla mnie to raczej kluczowe kto go zastąpi.
0
Bo nikt normalny go już nie wystawi tam.
0
gdzie to oglądasz? :) Tomaszewskiego nigdy za wiele! :)
0
No to Mascherano chyba właśnie zakończył swoje granie na środku obrony. Tyle dobrego.
0
Przecież to jest news o tym że Barcelona nie przyjedzie do Polski. To mają pisać nie na temat? News o Tito jest oddzielny.
0
Dokładnie. Nie tylko tym się zasłużył że Real pokonał.
0
I meczu w PL nie będzie
0
Tak bo akurat życie jest sprawiedliwe.
0
Mogłaby konfa po ang być.
0
Jak przyjdzie Rijkard i zacznie kolejną epokę Christanvalów to ja z automatu cyfrę wypowiadam.
0
Też uważam że to za zasługi powinien zostać wyrzucony na bruk. A jego choroba bardzo mnie zasmuciła i mam nadzieję że będzie ok. Strasznie go ta choroba męczy. Tm już 2 nawrót jak się nie mylę.
0
1. Bielsa
2. De Boer
3. Laudrup
Moja trójka. Trener ma być teraz profesjonalnym trenerem nie nie kimś z wewnątrz bo widzieliśmy jak to wygląda. Powinni od razu do Bielsy dzwonić żeby nie tracić czasu bezproduktywnie w okienku transferowym bo i Mangalę wykupią.
Zdrowiej Tito
0
Tą wypowiedzią szejk zapunktował u całego świata piłkarskiego pokazując jej miejsce w szeregu.
0
Ja uważam że to dobrze bo takie są prawa rynku we wszystkich dziedzinach zarobkowych.
Większa ryba zjada mniejszą. Kapitalizm i proste zasady.
0
Prawda jest taka że jak się kupuje stopera to trzeba na wiek patrzeć i tyle.
Mangala jest świetny i ma 22 lata i można za niego nawet 50 mln dać bo inwestycja jest na 10 sezonów i tylko pensję będzie się wtedy płacić
T. Silva - 29 lat i 50 mln a za 2-3 sezony do kubła na śmieci bo stary.
Proste i logiczne.
0
Jak Ty swoją wiedzę bierzesz z wikipedii to graty.
Średnio ogarnięty kibic zna Alderweirelda
0
W Barcelonie gra taki ktoś jak Mascherano który strzela bramki swojemu zespołowi.
Kto by nie przyszedł za niego to ma pierwszy skład jako że lepiej grać w 10 niż z Mascherano.
0
Bo MC miał trenera nieudacznika prawie takiego jak Barca. A z takimi się nie wygrywa nic