0

A no tak bo jak ktoś nie wypisuje w każdym poście że w Barcy jest wszystko i wszyscy najlepsi to jest kibicem Realu. Zapomniałem.

0

Uwielbiam gadki o 100 punktach w lidze.

Tyle że te punkty nie mają w zasadzie żadnej wartości a już na pewno nie mają przełożenia na ilość punktów zdobywanych w latach poprzednich gdy liga jeszcze istniała. Teraz gdy federacja doszczętnie zrujnowała ligę dając kasę z transmisji telewizyjnych między Barcę i Real to wcale się nie zdziwię jak Tata 110 punktów nabije albo nawet komplet.

Jeżeli w poprzednim sezonie Barcelona z nieistniejącą defensywą i bez trenera przez pół roku nabiła w lidze prawie komplet punktów to nie świadczy to dobrze o Barcelonie tylko raczej źle o lidze. A będzie jeszcze gorzej bo ostatnia gwiazda spoza Barcorealu - Falcao się ewakuował do Monaco a reszta klubów klepie biedę.

Nie wiem co też kozaczenie o 100 puntach ma na celu skoro ludzie Tito będą i tak pamiętać za to 0:7? Więc po co taki spamik?

0

Oczywiście Mascherano prawie cały sezon grał więc siedział cicho...
Teraz gdy pojawia się nowy trener ten "zupełnie przypadkowo" udziela wywiadów pochlebnych.

Oczywiście wszyscy i tak doskonale wiedzą o co chodzi. Mascherano powinien wylądować tam gdzie jego miejsce. Na ławce rezerwowych.

0

Oglądałeś jakikolwiek mecz Barcy z Mascherano w tym sezonie? Dowolny? Bo jak tak to wiadomo o co chodzi. Co mecz to kompromitacja.

0

Dokładnie tak. Kibice Barcelony sobie obejrzeli 2-3 mecze na krzyż i tyle ich wiedzy o D. Luizie. Natomiast w BPL drugą połowę sezonu miał udaną tylko bo został zdjęty ze ŚO i grał na DP. Co nie zmienia faktu że a ŚO i tak jest lepszy milion razy niż Mascherano który tam grać po prostu za grosz nie umie. Ja bym sprowadził Mangalę albo Sakho.

0

Transfer Neymara i odejście Tito to wspaniałe 2 wzmocnienia. Jeszcze stoper taki jak Mangala i okno udane.

0

Mascherano: "Niech gra w obronie bo dobrze mu to wychodzi."

Ehh ciekawe czy ktoś to kłamstwo jeszcze łyka.

0

Ja tak miałem z Tito i mam z Mascherano.

0

0

Jak grali na serio to było 0:7 więc jakby się podłożyli to by było 27.

0

Sam fakt nie wybrania kolejnego amatora takiego jak Luis Enrique to już sukces. Bo mogliśmy mieć kolejne Tito 2.0 ale jednak będzie prawdziwy trener.

0

Ciekawe czy będzie to normalny trener który Mascherano wywali wreszcie ze stopera czy nadal będzie żenada jak w tamtym roku i walenie samobójów.

0

Całe szczęście Tito już nie jest trenerem

0

Chwila prawdy nadejdzie niebawem. Jak wywali Mascherano ze stopera to można uznać to będzie za dobry start.

0

Ej ja już też tylko na dół najpierw patrzę i jak jest MD i Sport to nawet takich śmieci nie czytam bo oni kłamią cały czas.

0

Bale - Suarez - Ronaldo

Proszę bardzo.

0

Hylę czoła przed Realem jak oni szrot opychają i za jakie ceny. Jak do tego dojdzie Higuain za 40 mln to bym im Nobla dał.

0

"czy nowy trener będzie chciał Thiago Silvę czy będzie pozytywnie nastawiony do postawienia na Marca Bartrę."

WTF? To już tylko 2 opcje są rozważane? Albo stary rzęch albo Bartra?
A co ze stoperami z całego świata? Mangala, Kiriakos Papadopulos, Sakho, Hummels?

Znowu będzie upór osła jak u Tito, klapki na oczach i albo T. Silva albo nikt?

0

Przecież nie pisałem o tej całej Tacie tylko o tym że Guardiola wyczarowany został z kapelusza i osiągnął sukcesy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

0

Tak Reina w Napoli a Liverpool tego nie potwierdza...

Zwykły spam.

0

A jak często to się zdarza że ktoś kto jest nikim nagle staje się jednym z najlepszych trenerów? 1 raz w historii? 2 razy w historii. Trzeba być mega naiwnym żeby liczyć ponownie na cud taki jak Guardiola.

0

A to że wybierają jakąś Tatę przy wolnym Hiddinku i Bielsie to już nie ma co komentować...

0

Ja odpowiedziałem że słuszny byleby tylko nie było Tito 2.0 w osobie Luisa Enrique.

0

Ja się jeszcze wstrzymam z hejtem bo się może okazać że gość sprowadzi prawdziwego obrońce, usadzi Mascherano a drużyna będzie miała pojęcie o grze w defensywie to będę zadowolony.

Klopp w BVB nie ma gwiazd pokroju Messiego czy Iniesty więc łatwiej mu ustawiać wszystkich.

0

Mangala i Hummels są idealni. Jeżeli Martino nie jest takim upartym osłem jak Tito i nie będzie spamował pół okna o T. Silvie to będzie ok.

0

Dokładnie tak. Ale znamy niestety Luisa Enrique więc można śmiało powiedzieć że Martino jest przynajmniej od niego lepszy bo doświadczenie jest nieporównywalnie duże.

0

Nie no jak popierasz hejterów za to że mają niezmienne poglądy to plus musi być! :)

0

On nigdy nie był nawet przeciętnym trenerem. A o tym że jest inteligentny to już w ogóle nie można tego powiedzieć. Upór osła to była jego wizytówka.

0

No Mancini byłby dobry dla zwolenników niewychodzenia z grupy

0

Wiadomo o co chodzi. Musi być pokorny baran kolejny żeby nie stawiał się zarządowi.

Bo jak wytłumaczyć fakt że trenerem Barcy po raz kolejny zostanie beztalencie bez doświadczenia na stanowisku trenera?

Z tych dostępnych opcji jest to oczywiście najgorsza możliwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?