Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A no tak bo jak ktoś nie wypisuje w każdym poście że w Barcy jest wszystko i wszyscy najlepsi to jest kibicem Realu. Zapomniałem.
0
Uwielbiam gadki o 100 punktach w lidze.
Tyle że te punkty nie mają w zasadzie żadnej wartości a już na pewno nie mają przełożenia na ilość punktów zdobywanych w latach poprzednich gdy liga jeszcze istniała. Teraz gdy federacja doszczętnie zrujnowała ligę dając kasę z transmisji telewizyjnych między Barcę i Real to wcale się nie zdziwię jak Tata 110 punktów nabije albo nawet komplet.
Jeżeli w poprzednim sezonie Barcelona z nieistniejącą defensywą i bez trenera przez pół roku nabiła w lidze prawie komplet punktów to nie świadczy to dobrze o Barcelonie tylko raczej źle o lidze. A będzie jeszcze gorzej bo ostatnia gwiazda spoza Barcorealu - Falcao się ewakuował do Monaco a reszta klubów klepie biedę.
Nie wiem co też kozaczenie o 100 puntach ma na celu skoro ludzie Tito będą i tak pamiętać za to 0:7? Więc po co taki spamik?
0
Oczywiście Mascherano prawie cały sezon grał więc siedział cicho...
Teraz gdy pojawia się nowy trener ten "zupełnie przypadkowo" udziela wywiadów pochlebnych.
Oczywiście wszyscy i tak doskonale wiedzą o co chodzi. Mascherano powinien wylądować tam gdzie jego miejsce. Na ławce rezerwowych.
0
Oglądałeś jakikolwiek mecz Barcy z Mascherano w tym sezonie? Dowolny? Bo jak tak to wiadomo o co chodzi. Co mecz to kompromitacja.
0
Dokładnie tak. Kibice Barcelony sobie obejrzeli 2-3 mecze na krzyż i tyle ich wiedzy o D. Luizie. Natomiast w BPL drugą połowę sezonu miał udaną tylko bo został zdjęty ze ŚO i grał na DP. Co nie zmienia faktu że a ŚO i tak jest lepszy milion razy niż Mascherano który tam grać po prostu za grosz nie umie. Ja bym sprowadził Mangalę albo Sakho.
0
Transfer Neymara i odejście Tito to wspaniałe 2 wzmocnienia. Jeszcze stoper taki jak Mangala i okno udane.
0
Mascherano: "Niech gra w obronie bo dobrze mu to wychodzi."
Ehh ciekawe czy ktoś to kłamstwo jeszcze łyka.
0
Ja tak miałem z Tito i mam z Mascherano.
0
0
Jak grali na serio to było 0:7 więc jakby się podłożyli to by było 27.
0
Sam fakt nie wybrania kolejnego amatora takiego jak Luis Enrique to już sukces. Bo mogliśmy mieć kolejne Tito 2.0 ale jednak będzie prawdziwy trener.
0
Ciekawe czy będzie to normalny trener który Mascherano wywali wreszcie ze stopera czy nadal będzie żenada jak w tamtym roku i walenie samobójów.
0
Całe szczęście Tito już nie jest trenerem
0
Chwila prawdy nadejdzie niebawem. Jak wywali Mascherano ze stopera to można uznać to będzie za dobry start.
0
Ej ja już też tylko na dół najpierw patrzę i jak jest MD i Sport to nawet takich śmieci nie czytam bo oni kłamią cały czas.
0
Bale - Suarez - Ronaldo
Proszę bardzo.
0
Hylę czoła przed Realem jak oni szrot opychają i za jakie ceny. Jak do tego dojdzie Higuain za 40 mln to bym im Nobla dał.
0
"czy nowy trener będzie chciał Thiago Silvę czy będzie pozytywnie nastawiony do postawienia na Marca Bartrę."
WTF? To już tylko 2 opcje są rozważane? Albo stary rzęch albo Bartra?
A co ze stoperami z całego świata? Mangala, Kiriakos Papadopulos, Sakho, Hummels?
Znowu będzie upór osła jak u Tito, klapki na oczach i albo T. Silva albo nikt?
0
Przecież nie pisałem o tej całej Tacie tylko o tym że Guardiola wyczarowany został z kapelusza i osiągnął sukcesy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
Tak Reina w Napoli a Liverpool tego nie potwierdza...
Zwykły spam.
0
A jak często to się zdarza że ktoś kto jest nikim nagle staje się jednym z najlepszych trenerów? 1 raz w historii? 2 razy w historii. Trzeba być mega naiwnym żeby liczyć ponownie na cud taki jak Guardiola.
0
A to że wybierają jakąś Tatę przy wolnym Hiddinku i Bielsie to już nie ma co komentować...
0
Ja odpowiedziałem że słuszny byleby tylko nie było Tito 2.0 w osobie Luisa Enrique.
0
Ja się jeszcze wstrzymam z hejtem bo się może okazać że gość sprowadzi prawdziwego obrońce, usadzi Mascherano a drużyna będzie miała pojęcie o grze w defensywie to będę zadowolony.
Klopp w BVB nie ma gwiazd pokroju Messiego czy Iniesty więc łatwiej mu ustawiać wszystkich.
0
Mangala i Hummels są idealni. Jeżeli Martino nie jest takim upartym osłem jak Tito i nie będzie spamował pół okna o T. Silvie to będzie ok.
0
Dokładnie tak. Ale znamy niestety Luisa Enrique więc można śmiało powiedzieć że Martino jest przynajmniej od niego lepszy bo doświadczenie jest nieporównywalnie duże.
0
Nie no jak popierasz hejterów za to że mają niezmienne poglądy to plus musi być! :)
0
On nigdy nie był nawet przeciętnym trenerem. A o tym że jest inteligentny to już w ogóle nie można tego powiedzieć. Upór osła to była jego wizytówka.
0
No Mancini byłby dobry dla zwolenników niewychodzenia z grupy
0
Wiadomo o co chodzi. Musi być pokorny baran kolejny żeby nie stawiał się zarządowi.
Bo jak wytłumaczyć fakt że trenerem Barcy po raz kolejny zostanie beztalencie bez doświadczenia na stanowisku trenera?
Z tych dostępnych opcji jest to oczywiście najgorsza możliwa.