0

"zdobyć bardz dużo doświadczenia od np Puyola i innych naszych obrońców"

???

Jakich innych? Chyba Mascherano nie będzie Hummelsa uczyć grać na obronie bo to parodia by była nie z tej ziemi.

0

D. Luiz nie jest super stoperem. To fakt. Na DP grał bo sobie na obronie nie radził. Na bank nie jest w czołówce ŚO świata. Ale porównanie do Van Buytena to... nie przesadzajmy.

0

Brendan Rogers może sprzedać Skrtela ale na bank nie Aggera który będzie ich vice-kapitanem i nie chce zmieniać klubu bo gra w klubie w którym zawsze chciał grać. W tamtym sezonie City oferowało za niego dużo więcej niż Barcelona będzie kiedykolwiek w stanie dać a LFC od razu poodrzucało oferty i przedłużyli kontrakt. Ten transfer Aggera to kłamstwo podobnie jak z T. Silvą było.

0

Nawet się nie zorientowali że trollujesz. Epic fail

0

Zdajecie sobie sprawę że w LFC oczywiście nie wiedzą nic o sprzedaży Aggera i jest to kolejna bzdura MD którą wszyscy tu łykają z miejsca?

0

Dajcie spokój z linkami. Znajomość takich graczy jak Agger to są podstawy znajomości piłki. Obejrzałem ten filmik z ciekawości i na nim jest pokazane jak drybluje i jak strzela bramki z główki. A nie to jest ważne u obrońcy. Stoper którego szuka Barca ma umieć bronić. Nie twierdze że Agger tego nie umie tylko filmik jest kulą w płot do tego o co w tym wszystkim chodzi.

Oczywiście "opcja Agger" jest tak samo wymyślona i prawdopodobna jak T. Silva i D. Luiz i w Liverpoolu się wszyscy w głowę pukają na samą myśl o takiej "rewelacji". Agger wydziarany na całym ciele jest typem pokroju Maldiniego i Del Piero i gra obecnie tam gdzie chciał. To tak jakby ktoś chciał Puyola kupić. Jednym słowem "good luck" a sierpień zleci w mig.

0

Ale bzdury.
1. Agger w defensywie jest lepszy od Luiza tyle że starszy
2. Żadna Miranda nawet w połowie nie jest tak dobra jak Agger.

I co to znaczy "ograny w La Liga"? Przecież ta liga jest słaba na maxa i się ją wygrywa bez obrony co pokazał poprzedni rok. To jakimś (nie wiadomo jakim) cudem ogranie w La Liga się zrobiło lepsze niż wiele sezonów w formie w BPL? Bo na La Ligę to Barca stopera nie potrzebuje tylko na LM gdzie grają mężczyźni twardo w piłkę.

0

Całe szczęście sędziowie w LM pozwalają na ostrzejszą grę i nie gwiżdżą aktorstwa. Może będzie Neymar się więcej starał zamiast kłaść.

0

Wpada piłka w pole karne Barcy, obrońcy nic nie mogą na to poradzić a napastnik rywali strzela z główki bramkę.

Jasne że będziemy narzekać na obronę bo nie umieją grać.

0

Wy zdajecie sobie sprawę w ogóle z różnicy potencjału jaki był na boisku? Messi w pojedynkę się z rywalami w La Lidze rozprawiał w tamtym sezonie gdy drużyna nic nie grała. Przecież taki remis z Lechią to jest wstyd i siara na całego. To jest Barca?

0

Jak Barcy się nie uda wygrać meczu to zawsze pojawia się ten sam bukiet surówek:
1. Przeciwnik bramki zdobył ze spalonego albo po faulu
2. Przeciwnik zasłużył na 2-4 czerwone kartki
3. Nie gwizdano fauli na biednych graczach Barcy którzy sami się wywracali i 80% dodawali od siebie.
4. No i oczywiście ten sędzia... stronniczy i przekupiony.

A prawda oczywiście bolesna:

To jest drużyna która ma w składzie Messiego i Neymara i nie dała rady Lechii. Nie ma jak nakłamać czy powykręcać kota ogonem że nic się nie stało bo zremisowali z drużyną z polskiej ligi która jest za Gabonem. Z taką obroną to trzeba się zaczynać modlić o łatwych rywali w grupie LM bo i z tym może być problem jak z Celticem w tamtej edycji

0

W Bayernie u Pepa

0

Mam nadzieję że po wczorajszym meczu wszyscy będą wiedzieli czemu to właśnie defensora pokroju Mangali w Barcy potrzeba.

Zniszczenia dokonane przez Tito są ogromne. Przed Tatą spore wyzwanie.

0

No tak ideologię trzeba do robić jak fakty niewygodne.

0

Ja marnuję czas...
Obiektywnie to jest tak że pisanie o T. Silvie i teraz o Luizie to jest marnowanie czasu. Neymar został zakupiony na początku okna i od tego czasu zaczęło się spamowanie MD i Sportu o Silvie a i tak wiadomo było że on tu nie przyjdzie co potwierdzali wszyscy z PSG kilkukrotnie łącznie z samym zawodnikiem. I tak przetracony został cały lipiec i zaczyna się sierpień i MD ze Sportem zaczynają swoją szopkę na nowo z D. Luizem tym razem a oczywiście z góry wiadomo że nie przyjdzie bo ani sam tu nie chce przyjść ani Mou go tu nie sprzeda ani cena śmieszna zawodnika nie zagwarantuje.

Model Barcelony jeśli chodzi o defensywę jest po prostu zły co udowodnił sezon poprzedni. Barcelona sama sobie wychowa pomocników i skrzydłowych ale już nie stoperów. Tych trzeba wyciągnąć i jeżeli chce się mieć stoperów porządnych to i kasę trzeba wyłożyć bo Barca ich nie wychowa. To że raz na pokolenie trafia się para Pique-Puyol to nie znaczy że z byle Bartry czy Fontasa coś wyrośnie. Nie ma co na to liczyć.

Model Barcy jest zły dlatego że próbują wybudować całą identyczną drużynę z graczy technicznych. I tak się drużyny nie buduje. Musi być ktoś od zadań kreatywnych jak i musi być defensywny tur który odbierze piłkę. A jak nie to znowu od T. Mullera będzie się odbijał Alba jak od ciężarówki. Mecze z Bayernem to było kuriozum. Gdy piłka wpadała w pole karne i bez żadnych problemów z główki Bayern bramki strzelał a defensywa nie miała nic do powiedzenia.

0

Mangala to od początku był i będzie najlepszą opcją. Ma wszystko czego obecnej Barcelonie potrzeba. Idealny do gry z Pique, ma siłę, wzrost, prędkość, grę głową i wyprowadzanie piłki (od strzelania bramek nie jest obrońca). Inne opcje były gorsze:

1. T. Silva - 29 lat i 45 mln nawet nie wymaga komentowania
2. D. Luiz - lepszy z niego DP niż ŚO. - to nie jest dobry stoper.
3. Hummels - nieco za wolny ale to i tak najlepsza opcja z przewijających się nazwisk
4. Agger - 28 lat, do tego łamliwy i kochający LFC i wiadomo że się go nie sprowadzi.
5. Vertonghen - wiadomo że Tottenham go po prostu nie sprzeda.

I to jest 5 stoperów o których nie warto nawet pisać bo można to wrzucić do kategorii "szkoda czasu"

Należy się zainteresować graczami dostępnymi jak Mangala, Papadopoulos, Sakho (mniej realny ale jednak), Alderweireld.

Ale niech to nie będzie gracz pod 30 bo takie kupowanie po głupiemu nic dobrego nie da. Raz że problem za 2-3 lata wróci i będzie to utopiona kasa a dwa że się odsprzeda takiego gracza za max 5-7 mln (a znając Barce za darmo odda).

Żadnych Aggerów ani Mirandów czy innych Ramich. Jak na zakupy napastników się wydaje grube bańki to raz na 8 lat można sprowadzić gracza 22 letniego jak Mangala za grubą kasę żeby stabilizacja była.

0

Wszystko byle nie Agger. Na szczęście jest przywiązany do LFC. 28 lat to za stary jak za taką kasę.

0

Pozycja Sakho się nie osłabiła tylko wzmocniła bo na wylocie jest Alex a Marquinhos będzie nr 3

0

Po pierwsze nie "Reinom" a Reiną a po drugie to PSG to nie ma żadnych sukcesów na polu transferowym tylko klauzule buli. Tak o można każdego kupić jak się hajs ma.

0

Mangala to ma 22 lata więc te 50 baniek to jest jak promocja w porównaniu do 45 które próbowali wyładować za starego Silve.

Takie są teraz ceny. Wiele lat temu Real kupował Pepe za 30 mln i na tamte czasy była to kwota ogromna a opłaciło się.

Zakupy w lidze portugalskiej mają najniższe ryzyko trafienia na niewypał.

0

Czyli generalnie sprawa z Luizem jest już w zasadzie załatwiona bo nawet gdyby coś było na rzeczy to za 30 mln nie ma mowy żeby Chelsea sprzedała.

0

I tyle należałoby zapłacić jak się chce coś osiągnąć. W przeciwnym razie transfery Neymarów do ataku nie mają sensu.

Klasowi stoperzy nie rosną na drzewach a są najważniejszą częścią zespołu

0

Póki co to Barca nie posiada defensywy i nie radzą sobie z zakupem nikogo więc Tata nie ma co ustawiać.

0

Mou jeszcze jako trener Realu sprzedawał zawodników Chelsea według MD.

0

A czyli kibicowanie Barcy znowu ma polegać na życzeniu komuś źle i ciągłym kłamaniu i wypaczaniu faktów? To ja podziękuję za takie "kibicowanie" To nie jest kibicowanie.

0

Muller, Ribery.

0

Zazdrość. To zwykła zazdrość.

0

Tyle że ten cały "zwiastun" to pobożne życzenie twoje. Każdy wie że kibice Barcy się boją Bayernu od czasu 0:7 i żyją nadzieją że Bayern będzie słaby. Tymczasem Bayern tak zostanie ustawiony przez Pepa że Barca nie będzie widziała co się dzieje.

0

Tak Pep zniszczy Bayern bo zawodników dobrych kupuje... Widzę że niektórym po tym 0:7 już się w głowach poprzewracało z zazdrości.

Prawda boli i trzeba trochę rage`a z siebie puścić?

Pep ma prawo kupować kogo chce. W tym najlepszych bo rynek jest dla Bayernu taki sam jak i dla Barcy. Dodatkowo Barca ze swoimi 30 mln i tak by nie była poważnie potraktowana a jej oferty są bardziej jak spam. Tak samo jak w przypadku ofert za Kompanego w wysokości 26 mln.

0

Vertonghen grał najlepiej w BPL w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?