0

Co to ma znaczyć "ile wydał" ? Czy bezmyślnie wydawane pieniądze są wyznacznikiem?

0

Pep się mści? Nie po prostu widzi świetnego gracza i stara się ściągnąć.

0

I tak powinno być. Takie prawa rynku. Większa ryba zjada mniejszą.

0

Mangala/Hummels/Vertonghen

0

J. Martinez i tyte twojej teorii.

0

Ale Luiz to chce iść do Barcy tylko wg MD. Wszyscy doskonale wiedzą że to kłamstwo.

Według MD to T. Silva też chce w Barcy grać.

0

Widzę że prawda w oczy kole bo Bayern dobrze drużyną zarządza i ich stać.

To nie jest klub gdzie się kupuje Ibre za 70 i sprzedaje za 20
czy Ville za 40 a sprzedaje za 5.

Tam są myślący ludzie i budują drużynę równomiernie w każdej formacji.

0

Teraz są takie ceny i jak się chce mieć super stopera to trzeba 50 mln dać.

30 to kosztują Marquinosy.
40 kosztował Higuain
30 ma kosztować Soldado.

0

Ani jedno ani drugie.

0

Mam nadzieję że dołączy do Bayernu i stworzy mega obronę z Dantę i Boatengiem.

(Barcelona za swoje 30 mln i tak go nie kupi więc nie ma co się spinać)

0

No tak bo BBVA to wcale nie są tylko 2 kluby a reszta nie ma żadnego zawodnika światowego formatu i klepią biedę. Moc La Ligi nieziemska. Nie dość że Falcao uciekł to nawet Negredo się ewakuuje zaraz.

0

Wiadomo że on nie odejdzie z Chelsea. Bo logicznie na to patrząc niech nawet Chelsea dostanie to 50 mln. I co oni z tym zrobią? Kogo za to kupią? Lepszego zawodnika? Przecież to sensu nie ma. Mou chciał Mangale ale nie za Luiza tylko aby z Luizem grał na ŚO.

0

Tak zrobił na złość bo się nie dał na siłę MD i Sportowi przetransferować do Barcelony. Ale brednie.

Całe okno powtarzali wszyscy z PSG łącznie z zawodnikiem, że transferu nie będzie i słowa dotrzymali.

0

Jak do zarządu Barcy nie dotrze że stoperzy z topu kosztują teraz 50 mln to do końca sierpnia nie będzie transferu.

0

Ale nie od strzelania bramek jest obrońca.

0

Dlaczego ten artykuł jest "na siłę" trzymany na samej górze?

0

David Luiz po prostu nie jest dobrym stoperem. Oglądałem większość meczy CFC i ten gość jest kiepski na ŚO. Dlatego Rafa na DP mu kazał grać. Ale i tak lepiej żeby przyszedł on niż Agger a już na pewno lepszy od grania Mascherano (chociaż gorszy wariant to chyba nie istnieje). Powinni zakupić Mangale bo to jedyny z TOPu który jest do wyciągnięcia.

0

Ale widzę żyła lata bo kogoś innego stać na zakupy.

0

Skończyć czytać to należy jak pisze MD i Sport bo oni nawet kłamać nie umieją.

0

Łykają wszystko co im MD i Sport sprzedaje.

0

Real to gracza na środek ataku potrzebuje a nie Balea.

Powinni walczyć o Cavaniniego gdy był czas. A teraz to co najwyżej im Vampirez został.

0

Bardzo się cieszę że Santiago Vergini nie przyjdzie. Z jakiej paki mają w ataku grać gracze po 120 czy 50 mln a na obronie skąpstwo od wielu lat i gracze po 700 tys?

Nie tak się buduje drużynę piłkarską

Pod koniec sierpnia pewnie kupią kogoś z dwójki Hummels - Mangala za klauzulę. A jak nie to na LM nie ma co liczyć.

0

Nie jest sezonowcem tylko zdaje sobie sprawę z tego że jak nie będzie stopera to nic innego nie ma znaczenia.

Nie ma znaczenia to że pokupują z przodu Neymarów bo z dziurawą obrobią i tak nie będzie pucharów.

kra7me bardzo dobrze pisze.

0

Tyle że tą historię sobie sam wymyśliłeś...

0

No tak jaki to on niedobry i niehonorowy bo ktoś mu dał pieniądze to wziął.

Chyba widzicie jakie to głupie jest nie? Przecież on nie zmienił klubu tylko dostał propozycje przedłużenia kontraktu.

Takie myślenie się kupy nie trzyma.

Oczywiście gdyby Thiago zamiast dołączyć do Bayernu podpisał kontrakt z Barcą o skoku na kasę nie mogłoby być mowy.

0

Tylko Mangala.

Bo nie gra głównej roli ani w czołowym klubie ani u miliarderów a w drużynie która żyje z handlu zawodnikami.

0

To dlaczego Real daje oferty za Balea a Barca kupiła Neymara???

Jak ma to być wszystko tak zakłamane to czemu za PSG się biorą ktore kupuje za własną kasę? Przecież to hipokryzja.

0

Obiektywnie na miejscu Silvy można by rozważyć tylko 2 opcje: Pozostać w PSG które wywali jeszcze grube miliony na wzmocnienia i dostać wyższą pensję albo rozważyć dołączenie do Bayernu który by jednak ani kasy na transfer raczej nie wyłożył ani pensję. T. Silva pozostając w PSG podjął dobrą dla siebie decyzję.

0

Byłoby świetnie gdyby Luiz wylądował u Pepa. Wspaniały zawodnik pod jego taktykę. Razem z Dante by stworzyli świetny duet. Dante bardziej defensywny jak Puyol a Luiz bardziej jak Pique. Wiadomo że to wypali. Trzeba trzymać kciuki. Do Barcy najlepszy byłby Mangala.

0

Tylko że to nie ma żadnego znaczenia. Szejk sobie kupił klub i robi sobie co chce i nikomu nic do tego. Ma pieniądze których nie zdobył w sposób nielegalny więc ma do tego święte prawo. To że żyła lata kibicom Barcelony to problem... kibiców Barcelony.

Gdybanie i teoretyzowanie co by było gdyby nic nie pomogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?