Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak to jest to samo. Szejk jest właścicielem PSG = PSG ma kasę.
0
Pff... prawdziwa tożsamość. Nie każdy na świecie jest jakimś kibicem Barcelony aby wyznawać zasadę że gra w Barcy jest najwyższym celem i można z połowy wynagrodzenia w związku z tym zrezygnować.
0
Jak z Mascherano nie jest źle to już nie wiem co powiedzieć? Chyba ktoś całego poprzedniego sezonu nie oglądał.
0
Tylko że to nie ma żadnego znaczenia.
Jak chcą wprowadzać to całe finansowe fair play to niech najpierw kluby uregulują swoje długi to będzie fair.
0
Przecież gra u giganta.
0
I tak wiadomo że wygra PSG.
0
A moim zdaniem to takie kluby jak MU, Barca i Real niszczą futbol bo mają miliardowe zadłużenia i nadal Neymary kupują i tak de facto to zawodnicy są wartością bamków.
PSG, City, Monaco kupują za własną kasę i nikt im do kieszeni zaglądać nie ma prawa.
0
No i dobrze. Takie są prawa rynku i taka musi być kolej rzeczy.
Teraz są czasy gdzie Higuain kosztuje 40 a Soldado 30. Jak kogoś nie stać to nie kupuje.
Niby dlaczego za samą nazwę ktoś do klubu ma iść? Czy jakąś historię? Piłkarz to jest zawód.
Po prostu teraz nowe kluby będą potęgami i to się właśnie dzieje.
0
On nie przedłużył szybko umowy bo jest środek wakacji. Nigdy nie chciał tu przyjść i kłamstwa wymyślane przez MD i Sport były na tyle już irytujące że szejk zaproponował mu wyższą pensję żeby się od niego oczepili całkowicie.
0
Nigdzie tych rewelacji nawet znaleźć nie mogę.
0
Bo niby w PSG takie to szanse na odnoszenie sukcesów niższe?
Proponuje się zainteresować piłką.
T. Silva nie chce i nie chciał w Barcy grać. Tam ma lepsze perspektywy i kasę oraz drużyna jest proporcjonalnie zbudowana.
0
Cieszę się z takiego obrotu sprawy. W końcu skończy się spamowanie o T. Silvie który i tak by tu nie przyszedł.
Na bank teraz MD i Sport będą o Luizie kłamały.
0
Coś już ludzie nie chcą walić drzwiami i oknami byleby tylko w Barcy grać. Zaczyna się "spekulowanie" w drugą stronę. I zanim ktoś napisze że na 100% nie odejdzie przypominam magiczne nazwisko Thiago.
0
Jedyny problem w tym że Luiz jest nieszczęśliwy i chce odejść i nie znajduje się w planach Mou polega na tym że to kłamstwa wymyślone przez MD i Sport i z prawdą nie mają nic wspólnego.
Mou oficjalnie dla kanału CTV wypowiedział się że Luiz, Mata i Hazard zostają.
Kolejny obrońca jak Mangala czy Papadopoulos to nie jest zastępstwo dla Luiza tylko próba zakupu kolejnego świetnego stopera do wyjściowej jedenastki za Cahilla. Terry już jest w zasadzie na emeryturze jak Puyol i w silnych klubach tacy zawodnicy są traktowani jako uzupełnienie.
0
Czy Ty czasem nie piszesz o Ibrze?
0
"David Luiz to obecnie najlepszy stoper na swiecie"
Na grze defensywnej to Ty się raczej nie znasz.
0
Czy Wy nie rozumiecie że jego transfer jest niemożliwy?
1. Mou go tu nie sprzeda.
2. Luiz znajduje się w planach Mou.
3. Luiz chce zostać w Chelsea i dobrze mu w tym klubie (i to już powinno załatwić sprawę)
4. Ale jeszcze... cena - 29 mln to jakiś żart. Tyle to teraz Marquinosy kosztują. Rynek się zmienił i to nie lata `90. Za Mangale chcą 50.
Co z tego że MD i Sport nakłamią że Barca chce Hummelsa czy Luiza za 30 mln? Nic bo nikt im ich nie sprzeda za takie śmieszne pieniądze.
Środkowy obrońca to najważniejsza pozycja w zespole i zespół buduje się od defensywy. Jeśli Barcy wydaje się że kupi stopera z Topu jak Kompany za 26 czy Luiz za 29 to good luck ale każdy ogarnięty wie że nic z tego nie będzie.
I tylko nie wypisujcie że Luiz złoży transfer requesta. Bo był już taki Malouda i z Romanem takie numery nie przechodzą.
0
Pierwsze co.. sprawdzam źródło... Sport... I już wiem że to kłamstwo. Dalej mogę czytać dla jaja. Cena 29 mln. Jasne. Chelsea sprzeda za mniej niż kupiła. Radzę sobie odpuścić i na cud nie liczyć. 45 może być mało a 29 to znowu ośmieszanie się. To nie Arsenal gdzie Barca może kraść zawodników za pół ceny.
0
Grać to sobie może ale z jakim skutkiem opłakanym to wszyscy dobrze widzieli.
0
Ja piszę o poziomie ligi więc pisanie o LM i grze 2-5 drużyn się nijak ma do tego.
0
To nie jest przepaść. Ligi argentyńska i brazylijska są faktycznie nieco niedocenione.
Natomiast Mangala to jest koks. Jeden z najlepszych na ŚO z młodego pokolenia razem z Varane.
0
Pewnie dlatego że Ferguson był prawdziwym trenerem.
A i kto o zdrowych zmysłach by powiedział że Malaga która wyszła z grupy LM jest lepsza od Chelsea, Man U czy City którym się noga podwinęła?
Czy nikt nie bierze pod uwagę faktu że drużyny hiszpańskie grając na 2 frontach męczą się nieporównywalnie mniej bo w lidze gra się na stojąco o kontuzjach nie wspominając? Przecież gdyby Barca miała grać w lidze z Chelsea, City, Man U, Liverpoolem, Arsenalem i Tottenhamem to uważacie że też by w pełni sił na LM byli?
Nie ma co też zbytnio debatować nad tym bo przepaść się stale zwiększa. Dodatkowo w lidze BBVA nie ma już poza 2 klubami graczy światowego formatu a Chelsea i City mają nowych (w domyśle lepszych) trenerów i zakupów narobili.
0
Brak reakcji negatywnej to dobry znak. Jeżeli ktoś/coś jest dobre to po co o tym mówić? Ja nie z tych co wejdą na stronę i będą wypisywać że Messi i Iniesta są najlepsi na świecie. Wiadomo że są więc o tym nie piszę.
0
Gdzie? Za Xaviego czy Fabregasa w 4-3-3? Tego jeszcze nie było...
0
W lidze gra 20 drużyn. Nie 2-5. Dopóki tego nie zrozumiesz nie będzie można kontynuować dyskusji.
0
Nie wiem może po prostu to jest wina tego że gość w tym klubie kompletnie nic nie robił. A oglądałem prawie wszystkie mecze. I generalnie to co Guardiola zostawił to grało na autopilocie przez pewien czas.
Jakie to Tito podjął swoje własne decyzje odważne? Stawiał na Xaviego? :)
0
"Wyobraź sobie, iż idziesz przez ciemny tunel, a zgraja łachmytów próbuje obedrzeć Cie z szat, ukraść pieniądze, opluć - krótko mówiąc, sprowadzić do swojego poziomu. Nie reaguj"
@Cochise wiemy że chcesz uchodzić za człowiek który wypowiada się ciekawie i z klasą ale wyszedłeś na kogoś kto po prostu nie lubi swojego portfela i telefonu.
Spróbuj jeszcze raz.
0
Uszanowanie Tito jako człowieka - jak najbardziej tak
Wsparcie w walce z chorobą - całym sercem
Docenienie jego zdolności trenerskich - nigdy w życiu.
0
Mascherano zdobył: 5 samobójów, 3 bramki plecami (które za samobóje nie wiadomo czemu nie zostały uznane) + kilkanaście bramek zawalił ewidentnie przez złe ustawienie albo niedoskoczenie do główki.
Przy nim Pique który miał koszmarny sezon i tak wygląda jak champion.
0
Niestety destro tylko my się chyba interesujemy piłką nożną na świecie (a nie tylko wypaczoną na tej stronie).
Czekam na kolejnego newsa o T. Silvie albo Luizie bo MD nie śpi.