Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba ktoś musiałby się upalić równie ostro jak Ty żeby łyknąć taką propagandę
0
Coś jak fiat i polonez. Kto by to chciał?
0
Wiadomo było że jak nowy trener będzie w poniedziałek to nie będzie to specjalista trener z zawodu tylko wyrób treneropodobny czyli takie Tito 2.0
0
Po prostu ten zarząd jest tak toksyczny że na siłę już podejmuje same złe decyzje. To nie jest przypadek.
0
Enrique to najgorsza możliwa opcja oczywiście. Kolejny amator drugi taki sam jak Tito.
0
Tak szacunek... za bramke w plecy co mecz i stawianie na Mascherano z uporem osła.
0
Że trenuje Liverpool
0
A za dojazd kto odda?
0
Kwestia dumy jest nieistotna tylko znajomości piłki i przewidywania tego co się wydarzy. Wszystko jest tak jak mówiłem że będzie.
Obecna Barcelona z Tito miałaby 0% szans na wygranie LM.
Natomiast poziom La Ligi niższy już być nie może. Żadnej gwiazdy i zawodnika światowego formatu poza Barcą i Realem. Wszyscy wszystko wyprzedali i klepią biedę na skraju bankructwa.
0
Nie muszę sobie nic tłumaczyć wystarczy że 0:7 obejrzę sobie dla relaksu
0
Niech sobie tłuką rekordy punktów w lidze ale później przychodzi mecz w LM i taka Alba jest zmiatana z powierzchni ziemi przez Mullera a Mascherany nie wiedzą co się dzieje i i tak wychodzi na moje.
0
Bo Madryt nic nie grał.
0
Ogranizatorzy? Za dojazd?
0
Sukces Barcelony Guardioli był zasługą Guardioli. Odszedł Guardiola i co z tego klubu zostało?
Nigdy nie napisałem że Tito dobrze wykonywał swoją pracę.
0
Przecież to są dzieci. Oni nigdy 500 zł w ręku nie mieli już nie mówiąc o zapracowaniu na nie.
0
Myślę że kolejne 7:0 zapewnią dalszy odpływ sezonowców. Także głowa do góry.
0
Realista. Ja się po prostu cieszę że już nie będziemy się musieli męczyć z Tito.
0
W przyszłym sezonie jeżeli Real znowu będzie grał tak jak gra to trenerem Barcy może zostać Kaczor Donald a mistrzostwo znowu wpadnie. Proponuje całą kasę z transmisji telewizyjnych dać Barcy. Na bank będzie lepiej.
0
Real jeden mecz wygrał, jeden zremisował, w obu był lepszy - oba oglądałem.
0
1. Gdybym zachorował na raka to bym pojechał od raz się leczyć a nie niszczył najlepszy klub na świecie (przynajmniej taki był zanim Tito go zaczął dewastować).
2. Nigdy już Tito nie wróci do Barcelony
3. Trener który siedzi w klubie latami i widzi się z zawodnikami dzień w dzień po kilka godzin a nie wie jakie mają kontrakty i klauzule to dla mnie zero nie trener.
4. Gdy trenerem był Guardiola to pracy poświęcał się całościowo i efekty były.
To nie jest klub który amator może prowadzić zza oceanu.
0
No i ilu się takim udaje osiągnąć wielkie rzeczy? 1/100? 2? Z Guardiolą się udało co jest wielkim szczęściem ale gość jest naprawdę znający się na robocie, błyskotliwy i bystry. Później przyszedł Tito i dobitnie pokazał wszystkim dlaczego trenerem Barcy nie może być byle kto.
0
Prawda jest taka że jakby mu na klubie zależało to by odszedł bo każdy wie że szkodził klubowi. A on się kurczowo trzymał krzesła kierując drużyną zza oceanu. I bzdety typu "lekarze Barcy podjęli inną decyzję" nadają się do kubła na śmieci bo Tito jest dorosły i ma swój mózg (teoretycznie powinien mieć). Więc może nie kasa ale dobro własne ponad klub przełożył na bank.
0
No tak wygrał ligę bo liga jest zniszczona i nie grają tam gwiazdy. Gdyby Tito ze swoim Mascheranem spróbował grać 10 lat temu gdy była silna Valencia czy Deportivo to by się po nich przebiegli i na tym by się skończyło.
W LM już wam pokazali jak się w piłkę gra. Celtic, Milan, PSG o Bayernie nie wspominając. Jakby takie drużyny grały w BBVA to byście 100 punktów zobaczyli jak świnia niebo. Jedyne 2 mecze wymagające to są z Realem i w tych Real był lepszy.
Ja rozumiem że jeśli chodzi o zbieranie punktów z ligowymi pachołami typu 5:4 z Deportivo Barca była najlepsza ale to nie osiągnięcie.
0
Podobnie jak informatyk nie musi umieć windowsa instalować czy kierowca rajdowy nie musi wiedzieć gdzie jest silnik w aucie? Ale tak naprawdę Tito darmozjad siedzi w klubie latami i nie wie jakie jego zawodnicy mają klauzule? Przecież to noobem i amatorem jedzie na kilometr. Za co on tą pensję brał przez te lata? Bo przecież innowacyjności zero wprowadził a decyzje kadrowe były karygodne.
0
To właśnie w 99% oznacza że gorszy.
0
Ten koleś ma w 100% racje.
0
Bo gorszego trenera od Tito wyobrazić sobie nie można. Co robił to robił źle.
0
Najgorszy jest ten Enrique. On jest nawet na tą Celtę za słaby. Jak go wykupią za 10 mln przy obecnej sytuacji gdy Bielsa jest za free to będzie to debilizm nie z tej ziemi.
0
Tak to już jest na tej stronie. Jutro MD wydrukuje znowu że T. Silva przychodzi do Barcy i wszyscy będą zachwyceni i łykną to z miejsca.
0
Na pewno nie powinien zajmować się transferami bo się nie zna absolutnie na zawodnikach. Ba on nawet nie był zorientowany w sytuacji we własnym klubie. Bo co to za trener co nie wie jakie kontrakty mają jego zawodnicy i jakie klauzule zawarte? Żaden.
Jeżeli już musi być w tej Barcy to niech się zajmuje czymś w Barcy B aby ograniczyć ewentualne szkody dla głównego zespołu. Straszny był ten obecny sezon. Oby nie było więcej takich "trenerów" (z nazwy)