Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta jest cienki tyle że Barca w spotkaniu z Bayernem nie wiedziała co się dzieje tak ich przystopował.
0
A z jakiej niby racji? Żeby zarabiać mniej? Bo taki Silva w PSG szans na zdobycie LM mniejszych nie ma.
0
Ale dlaczego w Liverpoolu nic na ten temat nie wiedzą to już kłamliwy "Sport" nie wyjaśnił.
Nie ma szans na transfer Aggera. W zeszłym sezonie 30 baniek i mega kontrakt od City zostało odrzucone.
Agger gra tam gdzie zawsze chciał - w Liverpoolu.
0
Możesz wymieniać tyle że to wszystko jest nietrafione. Real w tym sezonie opchnął złom za złoto.
0
Real miał swą epokę Zidanów i Pavonów a Barca epokę Christanvalów za Franka Rijkaarda. W ataku gracze za gruby hajs a w obronie odpady. Teraz będzie to samo widać. I o ile Real się nauczył już że bez defensywy się nic nie wygra o tyle Barca potrzebuje powtórki nauki.
0
Ja odnoszę wrażenie że przeciętny użytkownik tej strony ma pamięć sięgającą max do 2 dni wstecz. Dziurawą defensywę na Lechii już zapomnieli.
0
Wy to co chwila czujecie jakieś wibracje a prawda jest taka że defensywa Barcy w zasadzie nie istnieje i klub jest strasznie nieproporcjonalnie zbudowany. W ataku gra Messi za 150 mln, Neymar za 70 a na obronie Bartra albo pomocnicy. Trzeba się chyba cyjanku nałykać żeby optymistycznie na to patrzyć.
0
Nie ma to jak plusowanie wartościowych komentów :) Od razu wiadomo co i jak z userami strony :)
0
A należy dodać że wczoraj było "przemycone" że stoper ma być nie do podstawowego składu a godzący się z rolą rezerwowego. Co człowiekowi myślącemu jasno daje do zrozumienia że to będzie jakiś Rami, Miranda czy inne Ingo Martinezy z BBVA nie nadające się do twardej gry w LM.
Na bank będziemy często oglądać Bartre.
0
Dokładnie tak. Tyle że ludzie na tej stronie mają problemy z akceptacją niewygodnych faktów. Podobnie jak z Tito i Mascherano. Całe szczęście pierwszy odszedł a drugi powinien zejść na dalszy plan.
0
Czepianie się jednego meczu to zwykły spam bo to nie jest miarodajne. Varane był w wielu meczach lepszy od Ramosa.
Wszyscy wiedzą że jest już genialny a będzie tylko lepiej. Kłamanie że tak nie jest nic nie da bo i tak w to nikt nie uwierzy.
0
Nie znam klubu robiącego finansowo gorsze interesy na rynku transferowym niż Barcelona.
0
Za 2 podejściem też Ci się nie udało. Spróbuj jeszcze raz.
0
Varane to w tamtym sezonie władował Barcy 2 bramki z główki w 2 meczach i walnie przyczynił się do tego że Real w pojedynkach bezpośrednich okazał się lepszy. Varane wyłączył Messiego z gry często go wyprzedzając. Varane odbiera piłkę czysto i bezbłędnie i jest jednym z 3 stoperów najlepszych młodego pokolenia. Wygryzł ze składu Pepe i będzie grał zasłużenie w podstawowej 11. Więc nie pisz bzdur bo zachwycanie się Varane jest w 100% uzasadnione i słuszne.
0
"wszystko pięknie się układa".
"Drużyna wydaje mi się bardzo harmonijna i za niedużą cenę myślę"
"sytuacja kadrowa wydaje się stabilna"
Ministerstwo propagandy w kraju socjalistycznym miałbyś jak w banku.
Oczywiście nadal brakuje stopera/stoperów a obrona to sito i jeden mecz z Santosem którego poziom się nijak ma do drużyn grających w LM tego nie zmieni.
0
Ta tak jak Tito pokazał im gdzie ich miejsce. W finale LM
0
Po tej wypowiedzi można śmiało twierdzić że jest dramat. Wcale pozostanie Fabregasa nie jest pewne a po drugie Tata przygotowuje grunt pod granie kolejnego sezonu bez stopera.
0
Mangala jest od początku najlepszą opcją i żeby było weselej to pod koniec sierpnia gdy będzie strach u dupy (bo przecież wiadomo że ani Luiza ani Aggera do Barcy nie sprzeda nikt) to będzie taka opcja rozważana. Trzeba tylko poczekać.
0
Nie o gra w PSG i PSG go nie będzie chciało sprzedawać więc żadne 23 mln nie wchodzą w grę.
0
Kompany razem z T. Silvą, Chiellinim i Jednorożcem są na liście nieosiągalnej, nie wiem po co spamować na ten temat.
0
Raczej zawodnicy grający w innych klubach nie rozwiążą problemów defensywy Barcelony
0
Mascherano ma zerowe pojęcie o grze na środku obrony i strzela do własnej bramki. Lepiej jest nieraz grać w 10 niż z Mascherano. Wszyscy wybrzydzają i chcą Kompanych a tak naprawdę to dowolny przeciętny stoper będzie realnym wzmocnieniem już.
0
Rozświetlasz mój dzień na tej stronie.
0
Gdzie Ty te postępy widzisz? Bo jak dla mnie nie ma żadnych.
0
A to dlatego że MD jest aż tak kiepską gazetą że nie umie najprostszych kłamstw wymyślać nawet
0
To tak brzmi i tak jest. Tyle że zarządowi się wydaje że się LM samym atakiem wygra.
0
Jest 2013 rok na kalendarzu i cena za Luiza to 45-50 mln w górę. 35 to Marquinhosy kosztują.
0
Żadne "weźmie" bo LFC Aggera nie sprzeda.
0
Ale do własnej bramki 5 razy nie strzelał.
0
Bo widmo gry z Mascherano kolejnego sezonu sprawia że ludzie już się zaczynają godzić z tym że będzie półśrodek.