0

Ta jest cienki tyle że Barca w spotkaniu z Bayernem nie wiedziała co się dzieje tak ich przystopował.

0

A z jakiej niby racji? Żeby zarabiać mniej? Bo taki Silva w PSG szans na zdobycie LM mniejszych nie ma.

0

Ale dlaczego w Liverpoolu nic na ten temat nie wiedzą to już kłamliwy "Sport" nie wyjaśnił.

Nie ma szans na transfer Aggera. W zeszłym sezonie 30 baniek i mega kontrakt od City zostało odrzucone.

Agger gra tam gdzie zawsze chciał - w Liverpoolu.

0

Możesz wymieniać tyle że to wszystko jest nietrafione. Real w tym sezonie opchnął złom za złoto.

0

Real miał swą epokę Zidanów i Pavonów a Barca epokę Christanvalów za Franka Rijkaarda. W ataku gracze za gruby hajs a w obronie odpady. Teraz będzie to samo widać. I o ile Real się nauczył już że bez defensywy się nic nie wygra o tyle Barca potrzebuje powtórki nauki.

0

Ja odnoszę wrażenie że przeciętny użytkownik tej strony ma pamięć sięgającą max do 2 dni wstecz. Dziurawą defensywę na Lechii już zapomnieli.

0

Wy to co chwila czujecie jakieś wibracje a prawda jest taka że defensywa Barcy w zasadzie nie istnieje i klub jest strasznie nieproporcjonalnie zbudowany. W ataku gra Messi za 150 mln, Neymar za 70 a na obronie Bartra albo pomocnicy. Trzeba się chyba cyjanku nałykać żeby optymistycznie na to patrzyć.

0

Nie ma to jak plusowanie wartościowych komentów :) Od razu wiadomo co i jak z userami strony :)

0

A należy dodać że wczoraj było "przemycone" że stoper ma być nie do podstawowego składu a godzący się z rolą rezerwowego. Co człowiekowi myślącemu jasno daje do zrozumienia że to będzie jakiś Rami, Miranda czy inne Ingo Martinezy z BBVA nie nadające się do twardej gry w LM.

Na bank będziemy często oglądać Bartre.

0

Dokładnie tak. Tyle że ludzie na tej stronie mają problemy z akceptacją niewygodnych faktów. Podobnie jak z Tito i Mascherano. Całe szczęście pierwszy odszedł a drugi powinien zejść na dalszy plan.

0

Czepianie się jednego meczu to zwykły spam bo to nie jest miarodajne. Varane był w wielu meczach lepszy od Ramosa.

Wszyscy wiedzą że jest już genialny a będzie tylko lepiej. Kłamanie że tak nie jest nic nie da bo i tak w to nikt nie uwierzy.

0

Nie znam klubu robiącego finansowo gorsze interesy na rynku transferowym niż Barcelona.

0

Za 2 podejściem też Ci się nie udało. Spróbuj jeszcze raz.

0

Varane to w tamtym sezonie władował Barcy 2 bramki z główki w 2 meczach i walnie przyczynił się do tego że Real w pojedynkach bezpośrednich okazał się lepszy. Varane wyłączył Messiego z gry często go wyprzedzając. Varane odbiera piłkę czysto i bezbłędnie i jest jednym z 3 stoperów najlepszych młodego pokolenia. Wygryzł ze składu Pepe i będzie grał zasłużenie w podstawowej 11. Więc nie pisz bzdur bo zachwycanie się Varane jest w 100% uzasadnione i słuszne.

0

"wszystko pięknie się układa".
"Drużyna wydaje mi się bardzo harmonijna i za niedużą cenę myślę"
"sytuacja kadrowa wydaje się stabilna"

Ministerstwo propagandy w kraju socjalistycznym miałbyś jak w banku.

Oczywiście nadal brakuje stopera/stoperów a obrona to sito i jeden mecz z Santosem którego poziom się nijak ma do drużyn grających w LM tego nie zmieni.

0

Ta tak jak Tito pokazał im gdzie ich miejsce. W finale LM

0

Po tej wypowiedzi można śmiało twierdzić że jest dramat. Wcale pozostanie Fabregasa nie jest pewne a po drugie Tata przygotowuje grunt pod granie kolejnego sezonu bez stopera.

0

Mangala jest od początku najlepszą opcją i żeby było weselej to pod koniec sierpnia gdy będzie strach u dupy (bo przecież wiadomo że ani Luiza ani Aggera do Barcy nie sprzeda nikt) to będzie taka opcja rozważana. Trzeba tylko poczekać.

0

Nie o gra w PSG i PSG go nie będzie chciało sprzedawać więc żadne 23 mln nie wchodzą w grę.

0

Kompany razem z T. Silvą, Chiellinim i Jednorożcem są na liście nieosiągalnej, nie wiem po co spamować na ten temat.

0

Raczej zawodnicy grający w innych klubach nie rozwiążą problemów defensywy Barcelony

0

Mascherano ma zerowe pojęcie o grze na środku obrony i strzela do własnej bramki. Lepiej jest nieraz grać w 10 niż z Mascherano. Wszyscy wybrzydzają i chcą Kompanych a tak naprawdę to dowolny przeciętny stoper będzie realnym wzmocnieniem już.

0

Rozświetlasz mój dzień na tej stronie.

0

Gdzie Ty te postępy widzisz? Bo jak dla mnie nie ma żadnych.

0

A to dlatego że MD jest aż tak kiepską gazetą że nie umie najprostszych kłamstw wymyślać nawet

0

To tak brzmi i tak jest. Tyle że zarządowi się wydaje że się LM samym atakiem wygra.

0

Jest 2013 rok na kalendarzu i cena za Luiza to 45-50 mln w górę. 35 to Marquinhosy kosztują.

0

Żadne "weźmie" bo LFC Aggera nie sprzeda.

0

Ale do własnej bramki 5 razy nie strzelał.

0

Bo widmo gry z Mascherano kolejnego sezonu sprawia że ludzie już się zaczynają godzić z tym że będzie półśrodek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?