0

Puyol to poważne granie skończył 2 lata temu. Teraz wejdzie i znowu się roztrzaska o ziemię bo umiaru nie zna a lata i prędkość nie te. Jak Barca nie kupi stopera to o LM można spokojnie zapomnieć. Ale nie jest powiedziane wcale że Barca ma to trofeum zdobyć.

Obiektywnie patrząc to został miesiąc okienka czyli połowa więc źle nie jest. Kasa na stopera jest. I teraz jeżeli nie kupią nikogo to czego zatem oczekują? Przecież za rok nie będzie taniej tylko drożej a problem od 2 lat jest ten sam. Do zarządu nie dociera że stoper to najważniejsza pozycja w zespole i za tych trzeba bulić dużo kasy. Bo jak się będzie grało Mascheranem to znowu walec bawarski się przejedzie i tak się to skończy.

Nie rozumiem zatem po co się wysilać i ładować kasy tyle w atak skoro na obronie grają niewypały i i tak szan na trofeum europejskie nie ma? Przecież to jest marnotrawstwo pieniędzy. Bo czy dokupią jednego Neymara czy dwóch Neymarów do przodu to żadnej już różnicy nie robi gdy drużyna jest tak nieproporcjonalnie i bezmózgowo zbudowana.

0

Nie ma transferów zawodników silnych i grających w piłkę jak mężczyźni. Teraz musi się przewracać i kraść karne żeby miał DNA Barcy.

0

Aż tak boli? Hmm Bale nie jest jednym z najlepszych obecnie zawodników? Nie było rozmów z Tottenhamem? Nie było tak że Tottenham chciał 40 i Barca przyskąpiła? Nie byłby Bale graczem podstawowej 11 gdyby doszedł?

Jasne że tak. I dobrze o tym wiecie tylko kłamiecie bo teraz trafi do Realu. Przecież ta strona to definicja słowa hipokryzja.

0

Okno się jeszcze nie skończyło i sezon nie zaczął. Nowy trener ma kredyt zaufania.

0

Nie ma to jak żałosne próby pocieszania się bo Barcy przeleciał koło nosa jeden z najlepszych obecnie zawodników.

0

haha zobaczymy w LM z drużynami z ogarniętą defensywą :)

I tak wiadomo że wyjdzie na moje.

0

Reaguje kiedy klub był niszczony przez Tito i Mascherano. Teraz tego pierwszego już na szczęście nie ma więc pozostała jedna czarna owca do odstrzału, zakup stopera i można optymistycznie patrzyć w przyszłość.

0

A później się okaże że z transferu nici bo Barca próbowała zapłacić pieniędzmi z "eurobiznesu"

0

Wszystko się sprawdza co do jednego.

0

Na 99% nie wyłapią ironii.

0

Jeżeli jakimś cudem wydaje Ci się że Aggera LFC puści za 10-15 mln to trzeba Ci koniecznie odłączyć internet.

0

To śmiej się dalej a ja poczekam na kolejne upokorzenia w LM (a jak stopera nie sprowadzą to macie jak w banku)

0

To co piszę się sprawdza co do jednego. Oczywiście możesz pisać pierdoły i mi ubliżać ale to nie zmieni faktu że jak z obrony nie wyleci Mascherano i nie sprowadzą stopera to kolejne 0:7 w drodze.

0

Tyle że Real tych zawodników faktycznie kupuje a tu się wiecznie spekuluje i nie ma z tego za wiele.

0

Bolą fakty?

0

Jest coś takiego jak kontrakt i jak go nie puszczą to nie ma nic do gadania.

0

Już się upokorzył pisząc: "to dobry obrońca"

= nie ogląda meczów Barcelony.

0

100% prawdy

0

Przecież tu jest niższy poziom.

0

Równie dobrze można powiedzieć że Real dał ciała w lidze i dzięki temu Barca wygrała ją. Dopasowywanie ideologii na tej stronie jest świetne. A fakty jak zwykle bolesne bo w bezpośrednich meczach Real był lepszy a w LM nie został zmieciony z powierzchni ziemi jak Barca tylko walczył do końca. Wszyscy na całym świecie dobrze wiedzą że Barca Tito nabijała punkty z ogórasami nie mającymi obrony a dodatkowo czyste konto było raz na rok. Tylko na tej stronie się jakoś tego nie widzi.

0

Żałosny to był Mascherano i jego uwłaczająca gra cały sezon okraszony samobójami. A ja piszę prawdę i pewnie prawda jak zawsze boli.

0

Zobaczymy jak przyjdzie się anemikowi przepychać w LM z Bayernem i Chelsea to też będzie tak dyskontowo.

0

Widzę że argumentów brak i zaczynasz stosować taktykę: drwiny. Weź się lepiej za innych piszących np. o Bayernie czy Chelsea bo to jest dopiero spam nie na temat.

0

Jakie połowa niższa? znowu jakieś światy fantasy? Hummels również 40 by kosztował

0

96 to rok urodzenia prawda?

0

Ale żal jak się czyta te komety o zniszczeniu Bayernu. Niech się lepiej Barca weźmie za sprzątanie syfu w obronie po Tito.

A po czym można wnioskować że Bayern jest zniszczony czy będzie to chyba tylko niedowartościowane głowy wiedzą.

0

Sakho wolny nie jest.

0

Bo Higuain ma jakąś wartość.

0

Tak mam obsesję? Z jakiej racji niby? Bo piszę prawdę a kłamcy na tej stronie nie mogą jej znieść? Bo to że Mascherano nastrzelał samobójów nie da się wypaczyć i pousprawiedliwiać za wszelką cenę? Byli 2 goście którzy roznosili ten klubu i rozmieniali na drobne. Tito i Mascherano. Tito całe szczęście już w klubie nie ma. Tak samo doczekam się końca przygody Mascherano. Zwłaszcza że wiek już nie taki żeby terroryzował klub swoją grą zbyt długo. Ale nawet jeśli zostanie to po kolejnym roku takiej błazenady na środku obrony wyleci z hukiem.

0

Mangala (bardzo drogi),
Vertonghen (bardzo drogi),
Kiriakos Papadopulos (20-25 mln),
Subotic (25-30 mln),
Sakho (tylko jeśli PSG się zgodzi)
Alderweireld,
Bonucci,
Nicolas Nkoulou
Höwedes,

Obrońców świetnych jest cała masa. Ale żeby to widzieć to jednak trzeba się znać trochę na piłce nożnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?