0

Przecież graliśmy cały sezon bez obrońcy bo był Mascherano

0

Luiza i tak nie kupią a Bartrę chcą sprzedać.

0

Trzeba się kompletnie nie znać na piłce żeby Bartrę chcieć sprzedać. Nie tak się wychowuje zawodników. On powinien być na okresie ochronnym i dopiero uczyć się grać. Gdyby wywalali od razu zawodników 20 letnich bo nie są z miejsca graczami na miarę pierwszego składu to nigdy by tu Puyola nie było bo początek jego kariery gdy był młody też był masakrycznie kiepski. Natomiast jeśli chodzi o Mascherano to ma już 29 lat i jest wszem o wobec wiadome że umiejętności gry na środku obrony u niego są na poziomie zerowym co potwierdził całym upokarzającym sezonem. I wiadomo że Mascherano nigdy nie będzie grał lepiej bo po prostu nie umie i już się nie nauczy a warunków w żadnym wypadku nie ma.

Sprzedano już Fontasa i Muniesę teraz ma dolączyć Bartra a później dziwią się jak jest problem w obonie. Pozostaje tylko czekać na 2-3 słabsze mecze Kameruńczyka który jest wychwalany pod sufit bo zagrał przyzwoicie 1 mecz ze skońsookimi na dalekim wschodzie.

0

Ona jest przeznaczona do kosza

0

Czyli lepiej jak Mascherano gra i zdobywa samobóje bo robi to z pokerową miną tak?

0

Z pół roku to oni będą siedzieć na stronie Bayernu...

0

My też nie bo nie dostał szansy i prawie nie grał.

Ale jakby się dobrze zastanowić to miał jeden mecz w którym zagrał i wszyscy wypisywali że "to jest to!" był to pierwszy mecz z Celticem w fazie grupowej LM.

0

Miki jest jak wielozawór w instalacji gazowej. Skutecznie uwalnia ciśnienie gdy atmosfera robi się za gęsta albo dzień upalny przepełnia nuda.

0

Ludzie siedzący na tej stronie prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy że cały świat się śmieje z oferty 25 mln za Luiza czy 26 mln za Kompanego.

0

Podobno wydał na ten okręt 600 mln dol.

0

Oferta wymiany zawodników za Rooneya nigdy nie miała miejsca i zostało to zaprzeczone oficjalnymi kanałami.

Do tego Luiz wypowiedział się że zostaje w Chelsea bo jest tam szczęśliwy i tam chce grać.

Mourinho skomentował to wszystko tak że Mata i Luiz są w jego planach i nie ma mowy o ich sprzedaży.

0

Nie każdy ma fifę żeby zobaczyć Luiza w Barcy

0

Ci ludzie znający się na futbolu miotają się jak małe kotki w worku przed utopieniem już od 3 lat nie mogąc ściągnąć stopera.

Dodatkowo polityka transferowa Barcy jest karygodna i ceny uzyskiwane ze sprzedaży są dramatycznie niskie.

Obecny zarząd Barcy ze swoim transferem Ibry na czele udowodnił nie raz że żadnymi prokozakami to oni nie są.

0

Mascherano jest jak Xbox One. Co chwila to rozczarowanie i niedowierzanie.

Cały sezon kompromitował się.

0

Pique raczej nie będzie chciał iść do Chelsea.

0

To wychodzi na to że Chelsea za Luiza zgarnie tyle że sobie lepszego Mangale kupią i jeszcze na tym dobrze wyjdą.

0

Tyle że decyzja należy do CFC a oni go sprzedawać nie chcą.

0

Mascherano też odchodzi?

0

To jest zastanawiające że na gościa który nie dostał żadnych w zasadzie szans jest hejt choć całą karierę ma przed sobą a na Mascherano który się kompromitował i strzelał bramki własnemu zespołowi idą z odsieczą fanboye. Zero logiki.

0

Tyle że Bale ma szanse w tym Realu zagrać a Luiz w Barcy za takie psie pieniądze nie.

0

Chelsea powie nie i wszystko "do tyłu"

0

To nie jest kwestia tego co chcę (bo chciałbym Mangalę) ale kwestia tego co dostaniemy.

0

Przecież on nie dostał nawet szansy. Sprzedać to by należało Mascherano bo on nigdy grać na ŚO nie umiał i umieć nie będzie.

0

Wygląda na solidne źródło.

0

Jak na mój gust to tym wysokim i silnym murzynem który miał zasilić defensywę Barcy będzie Bagnack. Transfer z Barcy B.

I tyle.

0

Jest coś takiego jak kontrakt. Luiz go podpisał i jak klub go nie będzie chciał sprzedać to ma obowiązek podporządkowania się.

0

Ten zarząd to nie taki nowy.

Chyba że przez noc Rosella obalili a ja przespałem taki news?

0

Oczywiście gdyby ktoś chciał kupić z Barcelony zawodników za pół ceny jak np. Messiego za 60-70, Inieste za 40, Pedro za 15 czy Alexisa za 18 to wszyscy by się kręcili jak te diabły tasmańskie wypisując pierdoły.

Składając ofertę transferową nie można na dzień dobry zrobić z siebie idiotę który nie szanuje strony przeciwnej bo to raczej w negocjacjach nie pomoże. Dodatkowo... chcą kupić zawodnika od Mou za pół ceny...

0

Tak aby nie wyjść na kompletnych idiotów to powinni zacząć od 35. A to co robią to widoczny brak znajomości rynku transferowego.

0

Na miejscu CFC po wpłynięciu oferty w wysokości 20 mln za Luiza oddelegowałbym do odrzucania ofert sprzątaczkę klubową. To jest żenujące i żałosne. Brak szacunku totalny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?