0

Też oglądałem Mangale na tym Orange Sport. Gość jest wielki jak ściana i odbiór piłki na niesamowitym poziomie ma do tego świetnie główkuje i jest bardzo szybki a jak pod koniec spotkania się przeniósł na lewą obronę to jakbym widział Abidala za najlepszych lat. Do tego 22 lata! I za takiego gościa można bulić 50 mln. Bo ma przed sobą 10 sezonów gry a już teraz jest wyśmienity.

0

Luiz nie na kieszeń Barcy a Neymar był?

0

A z jakiej racji na ataku mają grać gracze za gruby hajs a na obronie ma być wieczne oszczędzanie i kupowanie nieudaczników? Kasa jest to i zawodnik ma być jak najlepszy. Zwłaszcza że środek obrony to najważnejsza pozycja w zespole.

0

Zdecydowanie Tottenham.
Po wczorajszym meczu widać że stopera im trzeba a o LM powalczą w tym sezonie.

0

Jakby się ktoś nim interesował to by go za te 4 mln po prostu kupił a nie "spekulował"

0

To jest nie prawda.
Tyle teraz stoperzy kosztują.
Nikt z Barcy nie zdziera.
To jest cena rynkowa.

0

Porto chce za Rolando grosze i nawet tyle inne kluby nie chcą zapłacić.

Dlatego że jest przeciętny i tyle.

0

Luiz jest szybki więc pisanie o stacjonarnej wieży to już z automatu jest kłamstwo i spamowanie.

Widzisz że zawodnik jest wysoki i zakładasz że wolny. To można założyć że w ogóle go nie znasz.

0

Monaco i Chelsea pytała o Mangalę ale klauzula tylko wchodzi w grę - 50 mln.

Tyle że dochodzimy do momentu w którym Luiz kosztuje 46. Więc może warto się zastanowić?

Lepszy w defensywie i 4 lata młodszy.

0

W lidze portugalskiej grają lepsi stoperzy niż w hiszpańskiej.

0

Tyle teraz się płaci za stopera klasy światowej.

0

Miki Messi zalicza popołudniowy epic fail.

0

Obrońca z Porto to Mangala i defensywnie jest dużo lepszy od Luiza i do tego młodszy ale kosztuje 50 mln. Mangala jest lepszą opcją.

0

a jak wczoraj mówiłem że decyzji jeszcze nie podjął to fanboystwo się kręciło jak diabły tasmańskie pełne rageu.

Podejmie decyzje i wtedy będzie wiadomo czy zostaje.

0

Mądre słowa. Taka jest prawda.

0

Bo więcej osób kupi gazetę jak będą w niej bzdury o Luizie.

0

Ale Mundo Deportivo nie chce Hummelsa więc nic nie poradzimy.

0

I tak gorszego ŚO od Mascherano nie ma bo ten gość to kompletnie się do gry na obronie nie nadaje. A przed Bartrą cała kariera i grać może tylko lepiej.

0

Tak to się w ogóle nie buduje drużyny. Opchnęli już Fontasa i Muniese i co teraz jeszcze Bartre? Przecież żaden szansy nie dostał. To skąd się mają Ci stoperzy brać?

0

Taka jest prawda ale o Hummelsie cicho i nie ma zainteresowania. Opcji jest cała masa a rozważane są w zasadzie 3-4 niemożliwe nazwiska.

0

Zamiast wprowadzać jakieś durne finansowe fair play które sensu nie ma bo łamie zasady wolnego rynku niech się lepiej zajmą klubami z milionowymi zadłużeniami jak Real, Barca i MU, bo ci nawet nie za swoją kasę kupują.

0

Właśnie to Mascherano powinien zaliczyć wylot z klubu jako pierwszy w nagrodę za swoje "wybitne osiągnięcia" w strzelaniu do własnej bramki w tamtym sezonie.

Bartra to nie dostał jeszcze prawdziwej szansy bo ten rok drużyna nie miała prawdziwego trenera.

0

Albo Barcelona zapłaci za Luiza tyle ile teraz za takiego stopera się płaci czyli 45-50 mln albo będzie z 30 mln latać do końca sierpnia jak kurczak bez głowy i nic z tego nie będzie.

0

No tak bo Chelsea gra w porządnej lidze gdzie rywale mają pojęcie o defensywie.

0

46 mln to mała cena jak na te czasy za tego zawodnika.
Oczywiście news od MD jest tak miarodajny co opinie ekspertów na tym forum więc pewnie kolejne kłamstwo.
Z tych którymi się Barca interesuje to Luiz jest najlepszą opcją.
Przynajmniej się 30 letniego dziada nie przepłaci.

0

oczywiście że drużyna bez trenera istnieje bo tacy zawodnicy jak Messi czy Iniesta nie zapomną nagle jak się gra w piłkę. A że poziom ligi sięgnął dna a przewaga kadrowa była ogromna to sobie wygrywali te mecze po 3-1, 2-1, 3-2. Niejednokrotnie samym geniuszem Messiego przechylając szalę zwycięstwa bo reszta sobie nie radziła. Barcelona poprzedniego sezonu to podręcznikowy przykład samograja w bardzo słabej lidze.

0

Tak więc Real potwierdza że Ramos i Varane to ich zawodnicy.

0

Jak to nie ma czegoś takiego jak samograj? Przecież poprzedni sezon dobitnie pokazuje że jest.

0

To nie jest fakt? BVB nie sprzeda Hummelsa z tego właśnie powodu. Podobnie jak City Kompanego.

0

Podaj zawodnika światowego formatu który gra poza Barcą i Realem w La Lidze... brak.

Poziom ligi nie jest słaby? Ta liga przestała istnieć. Barca i Real rozkradają prawie całą kasę z transmisji co doprowadziło resztę klubów na skraj bankructwa.

Oglądałem większość meczów Barcy w La Lidze i na większości prawie usnąłem. Te drużyny kładły się przed Barceloną i nic nie grały. Poziom to dno i kilometr mułu. A jak się jakiejś wyjątkowo chciało grać jak Deportivo czy Betisowi to już problemy były.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?