Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie sposób nie zgodzić się z leonem.
0
Mangala to jest prawdziwy champion ale Higuain i te 37 mln za niego to przepłacenie.
0
Alves również komedia i tragedia tyle że na środek obrony się nie pchał.
0
5 razy już pisałem argumenty. Ale najlepiej zacznijcie oglądać mecze.
0
Jeżeli pytasz to znaczy że nie oglądałeś meczów Barcelony.
0
Zaglądam... raz na rok żeby się pośmiać z tych "wycen"
0
Shadow oglądałeś ten mecz z Porto teraz? Napoli siadło strasznie w końcówce. Prawda że mają nowego trenera i zawodników i się zgrywają dopiero ale Porto prezentowało się lepiej.
0
Teraz jak na dłoni widać kto nie oglądał meczów ligowych Barcelony w ostatnim sezonie. Bo jeżeli ktoś oglądał tak jak ja to nie ma możliwości aby bronić Mascherano bo co mecz to upokorzenie. Mascherano w składzie = bramka w plecy. Taka była zasada ubiegłego sezonu. Piłka wpada w pole karne i on nie wie co się dzieje. Do tego aż 5 bramek samobójczych, 3 plecami wbite które (niby) samobójami nie były i pomijam już kilkanaście sytuacji które zawalił i strata gola była w 100% jego winą.
0
Co to ma w ogóle znaczyć że mam nie pisać?
Żarcik popołudniowy jakiś?
Prawdy nikt nie może znieść?
Przecież ten gość kompletnie na środku obrony nie umie grać i im szybciej przestanie grać w Barcy tym lepiej.
Nikogo nie obrażam.
Nie piszę o wszystkich graczach tylko o osobach które niszczą ten klub jak Tito i Mascherano. O Messim czy Inieście nigdy niczego złego nie napisałem. Więc przestańcie już ze swoimi kłamstwami.
0
na tym całym transfermarkcie po wycenie Mascherano na 40 baniek wtedy czy 20 teraz to każdy logicznie myślący człowiek wyciągnie wnioski że informacje zawarte tam to są zwyczajne bzdury.
0
Według transfermart to Mascherano był w tamtym sezonie warty 40 mln. Więcej niż G. Chiellini. Czerp swoją wiedzę o piłce z tej strony to Tobie możemy życzyć powodzenia.
0
Niestety ale jak ktoś tak kłamie i pisze że to jest świetny ŚO to muszę zareagować.
A bana za co? Za wyrażanie własnego zdania w wolnym kraju?
0
Przyjdzie jakiś gracz do defensywy i będzie (nowy), Pique, Puyol i Bartra do ogrywania w PK i starczy.
0
30 mln to on jest warty tylko na tej stronie.
0
Jakby tak sięgać pamięcią to może i Oleguery czy inne Christanvale się znajdą. Ale to faktycznie ta sama półka.
0
Nikt nie da za Mascherano 20 baniek bo on w żadnym wypadku nie jest tyle wart. Ale jeżeli jakimś cudem znalazł by się jakiś oszołom który tyle przepłaci to sam pojadę mu walizki pakować.
0
Ja mam coś z pamięcią? Ja oglądałem jego żałosną grę cały sezon.
To fanboye Mascherano ciągle gadaj jedno w kółko i to samo o meczu z Arsenalem i dalej już argumentów brak.
0
Bayernowi też się podoba użycie Barcy dwóch ofensywnych obrońców. Szczególnie T. Mullerowi gdy przyjdzie mu staranować takiego Albę.
Za Pepa było to zrobione z głową i był Alves i Abidal. I jak Alves leciał z pianą na pysku do przodu to defensywę tworzyli Abidal-Puyol-Pique i defensywa wtedy istniała.
0
Jak pokazał dobitnie ostatni sezon: "co jest do wszystkiego , to jest do niczego".
0
I całe szczęście.
0
Prowokacja to jest 70 mln za Mascherano.
0
1. Alba nie gra na środku obrony
2. Prawego obrońcę można sprowadzić bardziej defensywnego
Ale fakt. Alba w defensywie jest beznadziejny.
0
Ale nie od wślizgów jest środkowy obrońca a od gry defensywnej a tego on kompletnie nie potrafi.
0
Oglądałem prawie wszystkie mecze Barcy i wiem co widziałem. 5 samobójów, 3 bramki wbite plecami kilkanaście zawalonych.
0
Choćby i Wawrzyniak byleby tylko Mascherano nie oglądać już więcej i jego zerowych umiejętności
0
Lepiej jest grać w 10 niż z Mascherano.
0
Mascherano to ma markę gościa ładującego bramki swojemu zespołowi i na ŚO nie wiedzącego jak grać. Za niego moża wyciągnąć max 10 mln.
0
OMG oby to była prawda! Nie ma lepszego wzmocnienia obecnie niż odejście Mascherano. Najgorszy ŚO Barcelony ostatnich 15 lat.
0
Kosmiczne pieniądze to właśnie były za tego całego Silvę który ma przed sobą 2 lata i emerytura. Transfer Silvy to była głupota nie z tej ziemi i całe szczęście nie wypalił.
0
Mascherano? Za Mascherano po jego popisach w tym sezonie to nie znajdzie się nikt kto 10 mln da.