Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
miki ma rację.
0
A jednak dasz się lubić.
0
5 samobójów to mało? Nie będę w kółko o tym pisał. Wystarczyło mecze oglądać.
0
Inne czasy inna pozycja.
0
No biorąc pod uwagę że w Barcy gra ktoś taki jak Mascherano to faktycznie Luiz jest 3-4 poziomy nad Barceloną.
0
Za dwóch razem by 100 baniek wyszło.
0
Jakby wszystko miało być oczywiste to Mascherano za tą grę w poprzednim sezonie powinien wylądować na trybunach albo na liście transferowej.
0
Odejście Mascherano byłoby największym wzmocnieniem tego okienka. Gość jest takim partaczem że nie wymaga to komentowania. Wystarczy kogoś przeciętnego na jego miejsce sprowadzić i już będzie ogromny skok jakościowy. Problem w tym że "popisy" Mascherano oglądał w zeszłym sezonie cały świat i więcej jak 10-15 mln się nie można za niego spodziewać.
0
Benito wreszcie coś normalnego napisał.
0
Nie był. Pique nie strzelał do własnej bramki tyle razy i okazjonalnie wygrywał główki.
0
też uważam że kolejny powinien być o destro
0
A to niewolnictwo wprowadzili dziś?
Bo Kompany tu nie chce grać.
0
Przecież Bartra nie dostał nigdy szansy na regularne występy to o czym mowa?
0
Tak 100 baniek zwraca się w 2 tyg. Niektórym trzeba internet odłączyć.
0
I to są logiczne argumenty wypisane bez spiny
0
Totalna bzdura kolejna. Tylko to o Higuainie zgodne z prawdą.
0
O dobrego obrońcę nie jest trudno tylko tacy po prostu kosztują a Barcy się wydaje że za 30 mln wszyscy do niej przylecą. Dlatego też szopka będzie trwała do końca sierpnia.
0
Prawdziwy cule nie wypisuje prawdy tylko kłamie?
0
Zasłużył sobie w 100% bo każdym swoim "występem" szkodził zespołowi
0
Piękna teoria. I w związku z chęcią gry w Barcelonie zrobił sobie tatuaże LFC...
0
Poza ceną reszta to prawda. Agger jest niemożliwy do ściągnięcia.
0
się destro nie dziw bo piłkarz to jest zawód i to zawód trwający krótko bo do 30-33 lat więc każdy chce się nachapać i leżeć później do góry brzuchem.
0
Nie ma to jak wywalać zawodnika po jednym nieudanym meczu w presezonie a bronić gościa który cały sezon grał gorzej niż jakby w ogóle nie wyszedł na boisko.
0
Przykro mi ale strzelił 5
0
30 od City odrzucili więc 25 na bank nie
0
Póki co Rafa wykazał zainteresowanie jeszcze 3 zawodnikami. Jacksonem Martínezem z Porto, D. Luizem i właśnie Mascherano.
0
To powiedz mi jak on strzelał bramki własnemu zespołowi to zamykaliście oczy wtedy czy po prostu wymazywaliście to z pamięci powtarzając sobie cały czas że jest "najlepszy"?
0
Guardiola niestety traktował Caceresa jako bocznego obrońcę.
0
Mascherano jest najgorszym obrońcą a nie najlepszym. On nic nie potrafi co udowodnił w każdym meczu w którym grał w poprzednim sezonie.
0
Poklepcie się po ramieniu na pewno to ładnie wypaczy fakty i będzie się wam lepiej spało.