0

miki ma rację.

0

A jednak dasz się lubić.

0

5 samobójów to mało? Nie będę w kółko o tym pisał. Wystarczyło mecze oglądać.

0

Inne czasy inna pozycja.

0

No biorąc pod uwagę że w Barcy gra ktoś taki jak Mascherano to faktycznie Luiz jest 3-4 poziomy nad Barceloną.

0

Za dwóch razem by 100 baniek wyszło.

0

Jakby wszystko miało być oczywiste to Mascherano za tą grę w poprzednim sezonie powinien wylądować na trybunach albo na liście transferowej.

0

Odejście Mascherano byłoby największym wzmocnieniem tego okienka. Gość jest takim partaczem że nie wymaga to komentowania. Wystarczy kogoś przeciętnego na jego miejsce sprowadzić i już będzie ogromny skok jakościowy. Problem w tym że "popisy" Mascherano oglądał w zeszłym sezonie cały świat i więcej jak 10-15 mln się nie można za niego spodziewać.

0

Benito wreszcie coś normalnego napisał.

0

Nie był. Pique nie strzelał do własnej bramki tyle razy i okazjonalnie wygrywał główki.

0

też uważam że kolejny powinien być o destro

0

A to niewolnictwo wprowadzili dziś?

Bo Kompany tu nie chce grać.

0

Przecież Bartra nie dostał nigdy szansy na regularne występy to o czym mowa?

0

Tak 100 baniek zwraca się w 2 tyg. Niektórym trzeba internet odłączyć.

0

I to są logiczne argumenty wypisane bez spiny

0

Totalna bzdura kolejna. Tylko to o Higuainie zgodne z prawdą.

0

O dobrego obrońcę nie jest trudno tylko tacy po prostu kosztują a Barcy się wydaje że za 30 mln wszyscy do niej przylecą. Dlatego też szopka będzie trwała do końca sierpnia.

0

Prawdziwy cule nie wypisuje prawdy tylko kłamie?

0

Zasłużył sobie w 100% bo każdym swoim "występem" szkodził zespołowi

0

Piękna teoria. I w związku z chęcią gry w Barcelonie zrobił sobie tatuaże LFC...

0

Poza ceną reszta to prawda. Agger jest niemożliwy do ściągnięcia.

0

się destro nie dziw bo piłkarz to jest zawód i to zawód trwający krótko bo do 30-33 lat więc każdy chce się nachapać i leżeć później do góry brzuchem.

0

Nie ma to jak wywalać zawodnika po jednym nieudanym meczu w presezonie a bronić gościa który cały sezon grał gorzej niż jakby w ogóle nie wyszedł na boisko.

0

Przykro mi ale strzelił 5

0

30 od City odrzucili więc 25 na bank nie

0

Póki co Rafa wykazał zainteresowanie jeszcze 3 zawodnikami. Jacksonem Martínezem z Porto, D. Luizem i właśnie Mascherano.

0

To powiedz mi jak on strzelał bramki własnemu zespołowi to zamykaliście oczy wtedy czy po prostu wymazywaliście to z pamięci powtarzając sobie cały czas że jest "najlepszy"?

0

Guardiola niestety traktował Caceresa jako bocznego obrońcę.

0

Mascherano jest najgorszym obrońcą a nie najlepszym. On nic nie potrafi co udowodnił w każdym meczu w którym grał w poprzednim sezonie.

0

Poklepcie się po ramieniu na pewno to ładnie wypaczy fakty i będzie się wam lepiej spało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?