Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No bo to każdy wiedział że to nie była prawda
0
Luiz w żadnym wypadku do Barcelony iść nie chce i powiedział to wcześniej n oficjalnej stronie CFC. A to że chce tu przyjść to są kłamstwa wymyślane przez MD które oczywiście nie są nigdzie indziej powielane. Dzisiejsza wypowiedź Mou też jest na oficjalnej stronie.
Luiz na 100% nie przychodzi.
0
Bo zakup Chielliniego jest tak samo realny jak Silva i Kompany.
0
Mangala (bardzo drogi),
Vertonghen (bardzo drogi),
Kiriakos Papadopulos (20-25 mln),
Subotic (25-30 mln),
Sakho (tylko jeśli PSG się zgodzi)
Alderweireld,
Bonucci,
Nicolas Nkoulou
Höwedes,
Jakoś na Luizie i Aggerze świat się nie musi kończyć.
0
Bardzo dobrze że Mou uciął wszelkie spekulacje. Wbrew pozorom to daje Barcelonie czas na szukanie kogoś osiągalnego bo Luiz i tak wiadomo było że nie przyjdzie. A tak zostały 22 dni na składanie ofert za kogoś kto w ogóle jest do kupienia jak np. Mangala.
0
Przecież przez całe okienko ani razu nie był brany pod uwagę zawodnik który miałby jakiekolwiek szanse na transfer. Bo T. Silva, Kompany i Luiz to jest tak jak Mou powiedział. Marnowanie czasu.
Agger też wiadomo że nie przyjdzie.
Pozostaje czekać na plotki o Mangali.
0
Ojej co za niespodzianka z rana ;) Wszyscy już pisali o tym jak to Luiz będzie sobie z Ronaldo radził a tu oczywiście kłamstwo.
0
Oczywiście że jak Mourinho powie że Luiz nie odchodzi to Roman go nie sprzeda i tyle. Na jakim świecie wy żyjecie.
0
Jeżeli za rok będzie miał rok do końca kontraktu i będzie cena niższa to takie City i PSG wtedy Barcę przelicytują. Czasy zakupów świetnych zawodników za pół ceny się skończyły.
0
I 2 lata bez jakichkolwiek szans na LM. Świetny biznes.
0
Może i będzie ale w meczu z Chelsea.
0
Nigdzie.
0
Z Arsenalu to akurat Barca rozkradała zawodników za pół ceny buntując ich najpierw. W CFC nie ma głupich i trzeba normalnie za gracza zapłacić
0
A widzisz żeby jakiś gracz dołączał do Barcy?
Plotki to sobie mogą być.
0
Agger to jeszcze bardziej nierealny jest.
0
1. To jakieś ciągi na bramkę i uderzenia to nie są zadania środkowego obrońcy.
2. Puyolem to on nigdy nie zostanie bo Puyol to był nienaganny w defensywie.
0
Że niby ta Barca to ma być obowiązkowo spełnieniem marzeń dla każdego tak? I inne tego typu pierdoły? To gdzie jest Hummels, Silva czy inny Kompany?
Luiz gra obecnie w najlepszej lidze a szansę na LM w Chelsea ma taką samą jak nie większą. Tyle że pierwszego składu w Chelsea nie ma pewnego a w Barcy by miał. Ale nie wiem jak by to miało na korzyść Barcy świadczyć?
0
chciałem tylko dodać że jeśli Luiz by przyszedł to byłbym bardzo ale to bardzo szczęśliwy. Ale szanse na to są nikłe
0
Takie fakty co poradzić.
0
Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało że Mou tylko dla jaja prowadzi rozmowy z Barcą aby ta nie dała rady stopera do końca okienka kupić.
0
A ja nawet w drugą stronę mogę stwierdzić że rozbieżność za Luiza będzie jeszcze większa (o ile w ogóle do takiego transferu dojdzie a szanse są prawie zerowe) bo Chelsea to nie Roma i ani kasy nie potrzebuje ani zawodnika sprzedać nie chce.
0
Zarząd Barcy sobie zdaje sprawę że więcej nie warto płacić? A czy zarząd Barcy sobie zdaje sprawę że bez stopera to sezon mają bez pucharu LM? Bo mają to jak w banku.
Kolega dobrze napisał. Gdyby przyszła oferta za pół ceny za któregoś z graczy Barcy to by było to na tej stronie hejtowane i wyśmiewane. Podobnie jak propozycja 25 mln na całym świecie. Bo tylko na tej stronie ktoś może stwierdzić że to dobry pomysł składać takie żenujące oferty za pół ceny.
0
na transfermarkt to Mascherano był w tamtym roku wyceniony na 40 mln. Więcej niż Chiellini. Także ich wyceny nadają się na śmietnik. Marquinhos kosztował 35 więc Luiz spokojnie 45-50 baniek powinien kosztować.
0
Po prostu Agger nie jest graczem pokroju Mascherano który na treningi przestał przychodzić byleby do Barcy dołączyć. Nikt Aggera z LFC nie wyszarpnie. O takiej lojalności mówi Brendan Rodgers.
0
No jak Dede?
0
Najbardziej realna jest ostatnia opcja
0
15 baniek to on jest warty tylko na śmieciowatym transfermarkt a realnie 35
0
Mangala ponownie łączony z Chelsea
W obliczu możliwego odejścia Davida Luiza do FC Barcelony, Eliaquim Mangala jest ponownie łączony z londyńską Chelsea. Według mediów Mangala znowu jest celem numer jeden dla Jose Mourinho.
W ciągu kilku ostatnich godzin została potwierdzona wiadomość, że Barcelona złożyła oficjalną ofertę za Davida Luiza. Zdeterminowanie Barcelony, aby pozyskać środkowego obrońcę, a także nie najlepsze stosunki między Mourinho a Luizem sprawiają, że transfer do Dumy Katalonii wydaje się prawdopodobny.
Według dziennika Telegraph, Chelsea jest skłonna zapłacić 35 mln euro, ale FC Porto żąda ofert w wysokości klauzuli wypowiedzenia, czyli 50 mln euro.
Taki to news widnieje na stronie Porto.
0
Nie zorientowałeś się przez pół roku że Fontasa nie ma to gratulacje.
0
No i co z tego Songa Barcelona ma?