Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale nudy totalne ten mecz.
0
Mascherano miejsce było przy Villi oczywiście gdy ten sobie bramkę strzelił.
0
A gdzież to był "środkowy obrońca" Mascherano?
0
A gdzież to był "środkowy obrońca" Mascherano? Bo oczywiście przy Villi powinien być...
0
Uwielbiam takie tematy gdzie ludzie próbują nakłamać że La Liga jest najsilniejsza na świecie. Obiektywnie gdyby ktoś chciał być uczciwy to nie ma nawet ani jednego elementu do potwierdzenia takiej tezy. Poza Barcą i Realem w całej lidzie nie ma żadnego gracza światowego formatu.
0
Ale stek bzdetów to aż szkoda czytać te pierdoły
1. Jak podział kasy z transmisji jest ok to ok. Nie ma już ligi
2. Rozgrywki w Europie to jakiś wymierny wskaźnik? Żaden wskaźnik to nie jest bo grają tam 3-4 drużyny a liga ma 20 zespołów. Udowodniłeś że nie wiesz czym jest poziom ligi. I te drużyny 3-4 mogą grać w LM na pełnych obrotach bo w La Lidze klepią na zwolnionych obrotach, dodatkowo kluby z BPL LE olewają bo szkoda na to sił tracić jak walka jest w każdej kolejce ligowej.
Oczywiście że BPL jest obecnie najlepszą ligą świata. I to bezdyskusyjnie.
0
Jasne że to dokładnie to oznacza. BPL jest najlepsza bo poziom meczów jest najwyższy i grają tam najlepsi zawodnicy.
Bełkotu o tym że gracze pokroju Bale`a czy Suareza są tylko marketingowo dobrzy i tak nikt nie kupi.
0
Jasne że tak.
0
Każdy widzi tabelę więc po co kłamać?
0
Ta jest się kogo bać. Zwłaszcza Barca jak będzie miała w lidze 30 punktów więcej bo jest 5 poziomów lepsza. Nie ma co rywalizacja zacięta.
0
O czym tu w ogóle mowa? Lyon ma bramkarza który wpuszcza bramki z 1/3 boiska. Proponuje przerzucić kanał na Milan jest przynajmniej ciekawiej.
0
Wy się na prawdę emocjonujecie jakimś meczem z Lyonem który ostatnio grał coś w piłkę 7 lat temu i wszystkich sprzedał to gratulacje.
0
Ale tak na serio to to co piszesz to jest fakt. Takie mecze to obraz dla kibiców. Nie wiem jak można takie coś oglądać i się tym emocjonować i udawać że to ma jakiś poziom a już na pewno nie przełożenie na LM.
0
Wszystko ma swój sens. Jeżeli np. cierpi się na bezsenność to mecze La Ligi są w sam raz.
0
Luiz nie jest warty 20... heh
0
Ja bym się natomiast zapytał??? Gdzie są te wszystkie pieniądze? Bo 140 mln rok w rok to są góry złota. Gdzie to wszystko idzie? Bo ja rozumiem że zawodnikom trzeba pensje płacić itd... ale to jest 140 mln rocznie. Bo po takim Realu który sobie kupuje Bale`a to widać że po prostu cała liga na to zapracowała. A po Barcelonie? Jeden Neymar + sprzedaż 3 zawodników i na Luiza już zabrakło? Jakie to jest zarządzanie w tym klubie? Przypominam, to jest 140 mln... + reklamy, bilety i inne niezliczone wpływy.
0
Ano właśnie teraz jak Chelsea i City mają normalnych trenerów i zagrają na co najmniej 70% swojego potencjału kadrowego to ciekawe co będą fanboye La Ligi tu pisać... Bo takich prezentów jak w ostatnich latach jak nie wychodzenie z grupy już nikt nie uświadczy.
0
Żaden szanujący się szejk tu nie wpadnie skoro 2 kluby biorą po 140 mlna reszta dostaje po 12-25. To nie jest w ogóle liga tylko banda sparingowców dla dwóch klubów. I ten podział tego nawet nie ukrywa bo to jest jawne.
0
Mhm jakby taka Sevilla grała w lidze z Chelsea, City, Liverpoolem, Tottenhamem i Arsenalem to by w życiu w żadnym pucharze nie zagrała to po pierwsze a po drugie to kluby z BPL większość sił przeznaczają na ligę i okupują to kontuzjami a nie tak jak kluby z La Ligi gdzie się gra na stojąco i na LM można być wypoczętym.
0
Tak tak Arsenal i Liverpool porównywalne z Sevillą... tak byś chciał... ale wiadomo że tak nie jest.
0
To jak taka Malaga dostała 12 mln to przy 140 mln dla Barcy i Realu to w zasadzie odechciewa się czegokolwiek bo wola walki i morale to chyba na pysk lecą. Nie ma możliwości aby te kluby miały chociaż 1% szans na wygranie ligi więc i się im nie ma co dziwić że się wyprzedają i czekają na lepsze czasy. Bo gra świeczki nie warta a ta cała La Liga to parodia.
A i jeszcze jedno. Jak ktoś ma narzekać na szejków rujnujących rzekomo futbol (nie wiem czym bo kupują za własne pieniądze) to proponuję najpierw zerknąć właśnie na bandyckie rozkradanie kasy z praw telewizyjnych z własnego koryta. Bo 140 mln to jest o jakieś 100 mln za dużo. I zamiast wprowadzać jakieś debilne finansowe fair playe które sensu żadnego nie mają to niech się lepiej za Barcę i Real zabiorą które zarzynają całą ligę niczym olbrzymie pasożyty. Bo to jest dopiero niszczenie piłki nożnej i to w czystej formie.
0
No i właśnie takim bezmyślnym działaniem doprowadzono ligę do ruiny. W BPL jest podział bardziej zrównoważony i liga nie zdechła.
0
Jeden słupek jest wyższy a inny niższy
0
Po pierwsze to w życiu nie powinno być tak żeby Barca i Real tak okradały resztę klubów z tego co im się należy bo to co jest teraz to jest rozbój w biały dzień a efekty są jakie widzimy. Liga jest zdewastowana i każdy klepie biedę na skraju bankructwa.
0
Nie za wcześnie na strach przed Celticem?
0
Drużyna jest budowana jak widać po to żeby ligowych ogórów klepać
0
Bo prawda jest dla niego niewygodna
0
Ja to się dziwię jak niektórzy mają jeszcze czelność pisać że La Liga jest najlepsza jak różnica poziomu względem BPL to jest przepaść. BPL jest obecnie najlepszą ligą świata.
0
sojerrrr, przecież dobrze wiesz że na zakupy zimą liczyć to nie ma za bardzo co? Bo raz że ceny nie te a dwa znalezienie zawodnika który w LM może grać i będzie wzmocnieniem pierwszego składu to raczej nierealne.
Prawdziwe wzmocnienia robi się latem i zawsze tak było. A stoper od 3 lat jest potrzebny i 3 rok z rzędu jest fuszerka.
0
Ano niestety w BPL jest walka cały rok i nikt na takie coś jak LE raczej tracić sił nie będzie bo to żaden prestiż dla nich.