0

Barcelona czy Real będą wygrywały wszystko bo ta liga jest specjalnie tak zbudowana żeby tak było. Oczywiście można się oszukiwać że jest inaczej ale każdy kto ma przynajmniej 4 szare komórki na krzyż wie co i jak.

Zgodzę się że Neymar powinien grać od początku w końcu cała liga się na niego zrzuciła.

0

Po prostu statystyki i fakty mnie bronią. Bo po tym co było w tym roku to nawet się nie da nakłamać że Mascherano ma jakiekolwiek pojęcie o grze na ŚO.

0

DM który od 2 lat chyba nie grał na DM (tyle co w reprezentacji) to za grę na DM nie może być rozliczany bo tam nie gra. Prosta logika.

0

Lepiej nie bo większość ludzi wtedy nie popisze i nie będzie z kim dyskutować.

0

Villa to strzelił ładną bramkę ale jednak jest stary i całego spotkania na obrotach nie rozegra. Mógł na upartego zostać ale jednak tygodniówka była za wysoka i nowym Larssonem nie został.

0

To nie ma znaczenia. Gra na ŚO i odpowiada za swoją grę.

0

Ale tam gra więc odpowiada za swoją grę.

0

Strasznie biedni jesteście jeżeli uważacie że to co zagrał to jest dobre.

0

Żeby prowokować to już jednak trochę rozumu trzeba mieć. Spróbuj jeszcze raz może Ci wyjdzie.

0

cały poprzedni sezon upokarzającej gry Mascherano sprawia że żaden normalny człowiek bronić już go nie powinien.

0

Ten meczy był tak kiepski że jakakolwiek nota powyżej 6 to śmiech na sali. Prawie na "tym czymś" zasnąłem.

A jeszcze Mascherano zawodnikiem meczu to już można dalej tych ocen nie czytać. Może mi ktoś z fanatyków Mascherano powie gdzie on był jak Villa bramkę strzelał? Powiem Wam gdzie go nie było. Tam gdzie powinien być czyli na środku obrony. Oczywiście wiedza o grze defensywnej na tej stronie leży i kwiczy więc dla Was to pewnie tradycyjnie "nie jego wina". Przegrany pojedynek z Mirandą? Pewnie też nie jego wina bo nie doskoczył? Co za głupoty. Za to jest rozliczany stoper a on tam "próbuje grać" więc jasne że jego wina. Bayern to oczywiście by z tego 2 bramki strzelił. Ale co tam kłamcie dalej sami na siebie bata ukręcicie jak ogarnięty zespół się trafi (taki dobrze grający w piłkę spoza La Ligi)

0

Jak pokazały mecze LM Albą można przestawiać do woli i jego kaskaderskie triki na sędziach normalnych wrażenia nie robią.

0

Prawda kłamców w oczy kole...
Jak alba jest odpychany i zaczyna koziołkować jak kaskader i trzymać się za twarz to wtedy zamykacie oczy i udajecie że coś takiego nie miało miejsca?
Albo jak się domaga kartki za nic dla rywala i skacze jak ratlerek wokół sędziego? Do tego wiecznie z pretensjami i wykrzywiony.

0

Nie Ty będziesz decydował kto gdzie się wypowiada.

0

Są ku temu przesłanki gdyż liga rujnuje się dalej i coraz gorsi zawodnicy w niej grają

0

Najpierw to trzeba sprowadzić kogoś kto będzie zawodników uczył gry defensywnej bo w Barcelonie nikt o tym pojęcia nie ma. To skąd Ci młodzi mają czerpać wiedzę?

0

Bayern prowadzi Guardiola

0

Żadnych Casillasów. Kupić normalnego młodego bramkarza na lata a nie znowu 30+

0

Czyli co jak ktoś pisze zgodnie z prawdą a ta jest dla Was oczywiście bolesna to już się żebranie o bana zaczyna bo argumentów brak?

0

Ja mam nadzieję że UEFA się zajmie aktorstwami i w piłkę będą grali mężczyźni a nie zawodnicy którzy się od razu kładą i za twarz łapią byleby tylko kraść.

0

to radzę wyjść poza tą stronę i poczytać co ludzie sądzą a "tym czymś" co wyprawia Alba czy Busquets.

0

Prawda a nie prowokacja. To co wyczynia Alba to ludzkie pojecie przechodzi. To czepianie się Godina to jest prowokacja.

0

Za takie coś się czepiają? Niech się lepiej za to aktorstwo Alby wreszcie wezmą bo na tą jego wiecznie wykrzywioną ***** już patrzeć nie można.

0

100% racji.

A dodatkowo nie wiem za co miałby dostać w nagrodę tą reprezentację?

0

Podejrzewam że jakby Real wiedział że będzie kolejny sezon grał Mascherano to by się z tym zakupem Bale`a nie wygłupiali.

0

Cóż za niespodzianka że w wakacje o 23:00 gdy był rozgrywany mecz go ludzie oglądali...

sam go obejrzałem a ciekawy w żadnym wypadku nie był.

0

sojerrrr, ma 100% racji. To nie czas na przekreśloną twarz Martino w avku. Trochę czasu trzeba mu jednak dać.

0

poziom meczu tragiczny.

0

Gra Atletico zaiście genialna. Grają wyszukaną taktyką 11 we własnym polu karnym.

0

obiektywnie oceniając to mecz Legii był na szybszych obrotach i był ciekawszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?