Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona czy Real będą wygrywały wszystko bo ta liga jest specjalnie tak zbudowana żeby tak było. Oczywiście można się oszukiwać że jest inaczej ale każdy kto ma przynajmniej 4 szare komórki na krzyż wie co i jak.
Zgodzę się że Neymar powinien grać od początku w końcu cała liga się na niego zrzuciła.
0
Po prostu statystyki i fakty mnie bronią. Bo po tym co było w tym roku to nawet się nie da nakłamać że Mascherano ma jakiekolwiek pojęcie o grze na ŚO.
0
DM który od 2 lat chyba nie grał na DM (tyle co w reprezentacji) to za grę na DM nie może być rozliczany bo tam nie gra. Prosta logika.
0
Lepiej nie bo większość ludzi wtedy nie popisze i nie będzie z kim dyskutować.
0
Villa to strzelił ładną bramkę ale jednak jest stary i całego spotkania na obrotach nie rozegra. Mógł na upartego zostać ale jednak tygodniówka była za wysoka i nowym Larssonem nie został.
0
To nie ma znaczenia. Gra na ŚO i odpowiada za swoją grę.
0
Ale tam gra więc odpowiada za swoją grę.
0
Strasznie biedni jesteście jeżeli uważacie że to co zagrał to jest dobre.
0
Żeby prowokować to już jednak trochę rozumu trzeba mieć. Spróbuj jeszcze raz może Ci wyjdzie.
0
cały poprzedni sezon upokarzającej gry Mascherano sprawia że żaden normalny człowiek bronić już go nie powinien.
0
Ten meczy był tak kiepski że jakakolwiek nota powyżej 6 to śmiech na sali. Prawie na "tym czymś" zasnąłem.
A jeszcze Mascherano zawodnikiem meczu to już można dalej tych ocen nie czytać. Może mi ktoś z fanatyków Mascherano powie gdzie on był jak Villa bramkę strzelał? Powiem Wam gdzie go nie było. Tam gdzie powinien być czyli na środku obrony. Oczywiście wiedza o grze defensywnej na tej stronie leży i kwiczy więc dla Was to pewnie tradycyjnie "nie jego wina". Przegrany pojedynek z Mirandą? Pewnie też nie jego wina bo nie doskoczył? Co za głupoty. Za to jest rozliczany stoper a on tam "próbuje grać" więc jasne że jego wina. Bayern to oczywiście by z tego 2 bramki strzelił. Ale co tam kłamcie dalej sami na siebie bata ukręcicie jak ogarnięty zespół się trafi (taki dobrze grający w piłkę spoza La Ligi)
0
Jak pokazały mecze LM Albą można przestawiać do woli i jego kaskaderskie triki na sędziach normalnych wrażenia nie robią.
0
Prawda kłamców w oczy kole...
Jak alba jest odpychany i zaczyna koziołkować jak kaskader i trzymać się za twarz to wtedy zamykacie oczy i udajecie że coś takiego nie miało miejsca?
Albo jak się domaga kartki za nic dla rywala i skacze jak ratlerek wokół sędziego? Do tego wiecznie z pretensjami i wykrzywiony.
0
Nie Ty będziesz decydował kto gdzie się wypowiada.
0
Są ku temu przesłanki gdyż liga rujnuje się dalej i coraz gorsi zawodnicy w niej grają
0
Najpierw to trzeba sprowadzić kogoś kto będzie zawodników uczył gry defensywnej bo w Barcelonie nikt o tym pojęcia nie ma. To skąd Ci młodzi mają czerpać wiedzę?
0
Bayern prowadzi Guardiola
0
Żadnych Casillasów. Kupić normalnego młodego bramkarza na lata a nie znowu 30+
0
Czyli co jak ktoś pisze zgodnie z prawdą a ta jest dla Was oczywiście bolesna to już się żebranie o bana zaczyna bo argumentów brak?
0
Ja mam nadzieję że UEFA się zajmie aktorstwami i w piłkę będą grali mężczyźni a nie zawodnicy którzy się od razu kładą i za twarz łapią byleby tylko kraść.
0
to radzę wyjść poza tą stronę i poczytać co ludzie sądzą a "tym czymś" co wyprawia Alba czy Busquets.
0
Prawda a nie prowokacja. To co wyczynia Alba to ludzkie pojecie przechodzi. To czepianie się Godina to jest prowokacja.
0
Za takie coś się czepiają? Niech się lepiej za to aktorstwo Alby wreszcie wezmą bo na tą jego wiecznie wykrzywioną ***** już patrzeć nie można.
0
100% racji.
A dodatkowo nie wiem za co miałby dostać w nagrodę tą reprezentację?
0
Podejrzewam że jakby Real wiedział że będzie kolejny sezon grał Mascherano to by się z tym zakupem Bale`a nie wygłupiali.
0
Cóż za niespodzianka że w wakacje o 23:00 gdy był rozgrywany mecz go ludzie oglądali...
sam go obejrzałem a ciekawy w żadnym wypadku nie był.
0
sojerrrr, ma 100% racji. To nie czas na przekreśloną twarz Martino w avku. Trochę czasu trzeba mu jednak dać.
0
poziom meczu tragiczny.
0
Gra Atletico zaiście genialna. Grają wyszukaną taktyką 11 we własnym polu karnym.
0
obiektywnie oceniając to mecz Legii był na szybszych obrotach i był ciekawszy.