Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jest w żadnej formie bo on grać na środku obrony nie umie.
0
Prędzej się Ibisza z telewizji pozbędziesz niż tego zarządu z Barcelony
0
Infernalist, pisze z sensem w tym poście więc nie wiem o co ten rage.
0
Gracze z UK... to w tej lidze w ogóle jakoś grać nie chcą. W sumie nie dziwne bo mają swoją silniejszą która jest ich ojczyzną.
Jacy gracze z UK tu grali? Beckham i się sprawdził i Owen który nie wypalił. Jakoś Rooney, Gerrard czy Lampard drzwiami i oknami tu nie walili.
0
Trener jest jaki miał być. Nie stawia się zarządowi.
0
Dwa pierwsze miejsca są z góry rozlosowane.
0
Dochodzi do takich sytuacji że lepsze widowisko można oglądać co tydzień w BPL niż w LM zanim dojdzie do etapu 1/4 1/2 finału
0
Modric to samo.
0
Żaden szanujący się szejk tu nie przyjdzie bo Real i Barca dostają po 140 baniek co sezon z transmisji (o jakieś 100 za dużo) a reszta po 20. Więc raczej nikt rozsądny na taki "ustawiony" rynek nie wejdzie. Bo uczciwości tu nie ma za grosz. Prędzej właśnie do Francji się władują bo w BPL to musiałoby 6-7 klubów walczyć o LM bo taki przepych żeby się tam opłacało inwestować.
0
Piąty skrzydłowy przy braku stopera do podstawowego składu to rzeczywiście priorytet.
0
No tak bo jak są 2 kluby silne tylko to niech będą silne. Byle by nie kłamać że cała liga jest nie wiadomo jaka bo to bzdet.
0
No bo dobrze że przyjdzie. Ale on nie o tym pisze. Wiadomo że chodzi o to że sobie w tej lidze poradzi z zamkniętymi oczami.
0
Do Londynu to może jeszcze kiedyś w teorii i wróci ale na pewno nie na White Hart Lane
0
Nie Ty będziesz decydował o mojej wolności słowa.
0
Jeżeli Pepe to jest "małpa" jak to mówisz bo gra jak prawdziwy mężczyzna w piłkę to co powiedzieć o takim Albie?
0
Czarowników to Wy macie jedynie od propagandy na tej stronie.
A co jest warta ta obrona to cały sezon było widać.
0
A za co go minusujecie to nie wiem bo akurat dobrze napisał.
0
Niech będzie zatem jak stąd do Katowic.
0
Tak porównywalne defensywy...
Generalnie spróbuj te pierdoły komuś wcisnąć poza tą stroną i good luck.
0
Ta bo akurat transfery do Barcy i Realu podnoszą atrakcyjność ligi. Podstawowe pojęcia nawet są niezrozumiałe na tej stronie.
Transfer gracza za 100 baniek do Realu to tylko powiększa przepaść która i tak ma eon lat świetlnych.
0
Dokładnie. Niech Martino patrzy we własny talerz. Bo jedyny transfer jaki był potrzebny to stopera i go oczywiście nie kupili.
0
Widać już jest strach przed Realem. I słusznie.
0
akurat w La Lidze jest taki poziom że topowy gracz z BPL jak Bale to i ze złamaną nogą tu sobie poradzi.
0
Już się wiele razy odbił. Po prostu transfer Neymara nie będzie miał sensu. Bo nie ma to znaczenia kogo Barca do gry z przodu nakupuje jak z tyłu jest dziura wielkości stodoły.
O ile w zeszłym sezonie fanatycy Mascherano jeszcze mogli kłamać że z tą prowizorką w defensywie coś się ugra tak po tym sezonie każdy już widzi że to niemożliwe.
0
Dobrze że Barca nie kupiła stopera. Będzie weselej jak Bale razem z Ronaldo będzie się bawił z Mascherano czy Adriano...
0
Też popieram ja już na tą wiecznie wykrzywioną Albę patrzeć nie mogę. Tylko myśli żeby kraść. Powinni za takie jawne niszczenie piłki nożnej ostre bany walić na pół roki co najmniej.
0
Nijak się nie czuję bo nie zagrał.
0
183 cm to jest normalny wymiarowy człowiek. Wysoki to 187-192
0
Miał przyjść klasowy stoper i oczywiście go nie kupili. A to jedyny potrzebny transfer od 3 lat. Zamiast tego kasa poszła w piątego skrzydłowego a na obronę nakupują taniego złomu. Na szczęście bat na Barcę się sam ukręci bo wiadomo że z taką obroną nie wygra się nic i być może zmądrzeją wreszcie. A jak nie to nie będzie pucharów. Prosta sprawa.
0
Przecież Atletico w tym meczu to się nawet nie wysilało żeby Barce atakować tylko defensywa cały czas. Jak była akcja gdzie Villa strzelał bramkę to Mascherano oczywiście nie było a jak była jedna z nielicznych wrzutek w pole karne z wolnego to Mascherano oczywiście Mirandy nie upilnował. A od tego właśnie jest ŚO. Żaden zawodnik meczu. Chyba dla fanboyów tylko.