0

Dalej.

0

Trzeba zacząć karać przede wszystkim takich złodziei jak Alba. To jest podstawa.

0

A gdyby tak Mascherano wystrzelić w kosmos?

0

Ja rozumiem że VV wybronił 2 karne bo przeciwnicy źle je wykonali ale pozostaje fakt taki że Mascherno i Adriano te dwa karne przeciwnikom podarowali i jakby tego było mało to będą grać te niewypały w kolejnych meczach.

0

Alba mistrz walki ciałem i Mascherano król górnych piłek.

0

W 2 Ajax nic nie grał po prostu. Więc czym się jarać?

0

W BPL by się Barca z taką obroną do top4 nie załapała.

0

Przecież te mecze w La Lidze polegają na tym że grają od gwizdka do gwizdka. I jak wznowią grę to zaraz kolejny coś próbuje ukraść i się przewraca. W życiu mi nikt nie wmówi że "to coś" jest lepsze od BPL.

0

Jedyny mecz jaki można zobaczyć w tej całej lidze to będą GD. Reszta szrot. W LM Barca szans nie ma z taką obroną.

0

I dobrze. Nie zainwestowali w obronę to i LM nie mają prawa wygrać.

0

Przecież w tej lidze wszyscy kradną. Wy na prawdę się emocjonujecie tymi meczami?

0

Nie da się tej ligi oglądać bez wymiotowania. Grać nikt w piłkę nie umie i tylko myślą żeby się przewracać i kraść. Przed chwilą były 2 mecze BPL i jakoś grali 10 razy lepsze mecze. Przynajmniej sędzia bzdur nie odgwizdywał.

W La Lidze nie graja mężczyźni.

0

W Barcelonie gra jeden zawodnik. Taka prawda

0

Fabregas już próbuje kraść + Song się przewraca. Cała La Liga.

0

Czyli jak ktoś nie oglądał reszty to nic nie stracił.

0

Ta 100% racji? Ile wy macie lat? 5? Kogoś te minusy obchodzą?

0

To wyłącz przeglądarkę. Będziesz miał stop.

0

Logika jest taka że są niedowartościowani.

0

Nie mogę się doczekać GD. Po którym zarząd już nie będzie się miał jak wykręcić od kupna stopera.

0

Tak tak bramki same się nastrzelały.

Fanboystwo pełną gębą.

0

Nie porównuj Galatasaray do tego odpadu z BBVA.

0

gorsza bo w powietrzu nic nie wygra

0

Real jest wielki i ma fantastycznych zawodników. Póki co faworyt razem z Bayernem.

0

Klub jest hejtowany głównie dlatego że zawodnicy aktorzą i mają o wszystko do wszystkich pretensje a jeszcze sędziowie ich faworyzują w La Lidze. Bo w LM na całe szczęście jest męska gra.

0

Fanatyk dobrze pisze. Ale gdzie znajdzie się oszołoma który zapłaci za Mascherano takie 20 mln po tej jego żałosnej grze w poprzednim sezonie to już tego nie wiadomo.

0

Tak czy owak bronić bramki za grosz nie umie.

0

Może teatrzyk kukiełkowy zatem?

0

Ja na tego Albę już tak patrzyć nie mogę i jego złodziejskie próby i wymuszenia że nawet z chęcią popatrzę na grę Adriano.

0

Tak tak gorszy w defensywie od Alby... Ostra jazda bez trzymanki.

0

Pytanie tylko czy sam w takie coś wierzysz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?