Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dalej.
0
Trzeba zacząć karać przede wszystkim takich złodziei jak Alba. To jest podstawa.
0
A gdyby tak Mascherano wystrzelić w kosmos?
0
Ja rozumiem że VV wybronił 2 karne bo przeciwnicy źle je wykonali ale pozostaje fakt taki że Mascherno i Adriano te dwa karne przeciwnikom podarowali i jakby tego było mało to będą grać te niewypały w kolejnych meczach.
0
Alba mistrz walki ciałem i Mascherano król górnych piłek.
0
W 2 Ajax nic nie grał po prostu. Więc czym się jarać?
0
W BPL by się Barca z taką obroną do top4 nie załapała.
0
Przecież te mecze w La Lidze polegają na tym że grają od gwizdka do gwizdka. I jak wznowią grę to zaraz kolejny coś próbuje ukraść i się przewraca. W życiu mi nikt nie wmówi że "to coś" jest lepsze od BPL.
0
Jedyny mecz jaki można zobaczyć w tej całej lidze to będą GD. Reszta szrot. W LM Barca szans nie ma z taką obroną.
0
I dobrze. Nie zainwestowali w obronę to i LM nie mają prawa wygrać.
0
Przecież w tej lidze wszyscy kradną. Wy na prawdę się emocjonujecie tymi meczami?
0
Nie da się tej ligi oglądać bez wymiotowania. Grać nikt w piłkę nie umie i tylko myślą żeby się przewracać i kraść. Przed chwilą były 2 mecze BPL i jakoś grali 10 razy lepsze mecze. Przynajmniej sędzia bzdur nie odgwizdywał.
W La Lidze nie graja mężczyźni.
0
W Barcelonie gra jeden zawodnik. Taka prawda
0
Fabregas już próbuje kraść + Song się przewraca. Cała La Liga.
0
Czyli jak ktoś nie oglądał reszty to nic nie stracił.
0
Ta 100% racji? Ile wy macie lat? 5? Kogoś te minusy obchodzą?
0
To wyłącz przeglądarkę. Będziesz miał stop.
0
Logika jest taka że są niedowartościowani.
0
Nie mogę się doczekać GD. Po którym zarząd już nie będzie się miał jak wykręcić od kupna stopera.
0
Tak tak bramki same się nastrzelały.
Fanboystwo pełną gębą.
0
Nie porównuj Galatasaray do tego odpadu z BBVA.
0
gorsza bo w powietrzu nic nie wygra
0
Real jest wielki i ma fantastycznych zawodników. Póki co faworyt razem z Bayernem.
0
Klub jest hejtowany głównie dlatego że zawodnicy aktorzą i mają o wszystko do wszystkich pretensje a jeszcze sędziowie ich faworyzują w La Lidze. Bo w LM na całe szczęście jest męska gra.
0
Fanatyk dobrze pisze. Ale gdzie znajdzie się oszołoma który zapłaci za Mascherano takie 20 mln po tej jego żałosnej grze w poprzednim sezonie to już tego nie wiadomo.
0
Tak czy owak bronić bramki za grosz nie umie.
0
Może teatrzyk kukiełkowy zatem?
0
Ja na tego Albę już tak patrzyć nie mogę i jego złodziejskie próby i wymuszenia że nawet z chęcią popatrzę na grę Adriano.
0
Tak tak gorszy w defensywie od Alby... Ostra jazda bez trzymanki.
0
Pytanie tylko czy sam w takie coś wierzysz...