0

To że obrońca jest wysoki to wcale nie znaczy że jest wolny czy mniej zwrotny bo tak być nie musi. Przykłady: Sakho i Mangala. Po prostu Pique jest słabym obrońcą i to cała prawda. Ale i tak razem z Bartrą powinni być parą podstawowych stoperów. Jako że Puyol to powinien iść na emeryturę a Mascherano to jak doskonale wiemy jest nikim.

0

To jest koleś (wpwelement) to jest gość który życzył mi choroby nowotworowej więc od razu widać jaka to jest półka intelektualna.

Zaraz Ci powie że ma doktorat a to jest zwykły niedowartościowany fanboy jakich tu jest na kilogramy.

wpwelement jak tam twój Mascherano? Świetnie gra nadal co? Wiadomo.

0

No tyle że nie od tego jest stoper. Brawo.

0

0

"i tak z niej wyjdziemy"

i na tym koniec.

0

mascherano to w wakacje za swoje niesamowite osiągi z zeszłego sezonu powinien na zbity pysk wylecieć.

0

No z mascheranem to żebyś się czasem manity w drugą stronę nie doczekał.

0

W zeszłym sezonie strzelił 5 samobójów a teraz pierwszy rywal w LM i już mecz uwalił. Czy tylko ja widzę jaki to jest partacz?

0

Brawo Mascherano. Dobrze że nie kupili stopera który był priorytetem. Czekam na jeszcze lepszych rywali w LM.

0

0

Uwielbiam odpowiedzi Mou. Barca na chama się stara kogoś wyciągnąć jak w przypadku Courtoisa czy T. Silvy to też na chama i zdecydowanie trzeba jej odpowiedzieć.

0

O kolejny rok będzie paplanina o Hummelsie! yeee! Wiadomo że i tak nie przyjdzie. A za 35 mln to chyba pół Hummelsa chcą kupić.

0

Tak tak już stoper i bramkarz mieli być w wakacje a jakoś dalej się trzeba męczyć z Valdesem i Mascherano. Widać bez plotek tu nudno więc dla rozweselenia dali te niby transfery Hummelsa i Thibauta w nic wspólnego z rzeczywistością to to nie ma. 24 bańki chcą dać za bramkarza? Przecież Barcy w tym okienku nie było stać na stopera do podstawowego składu. Niech nie pajacują tylko wywalą kasę na stopera pokroju Mangali a na bramkę wezmą Stegena bo jest tańszy. A Hummels to i tak tu nie przyjdzie bo niby po co? W Borussi więcej w LM zdziała. I za żadne 35 mln nikt Hummelsa tu nie sprzeda tylko pełną cenę 50 mln trzeba dać. To nie bazar.

A tak w ogóle: News o Courtoisie - Źródło: Sport, news o Hummelsie - Źródło: Sport = kłamstwa jak cały rok.

0

Mascherano i już browar jest.

0

Ten wspaniały dzień w którym Mascherano odejdzie z klubu w końcu nadejdzie.

0

Właśnie by sprowadził Neymara dla celów marketingowych. Ty nawet na podstawach ekonomii się nie znasz to o czym tu mowa?

0

Czekam aż się Bayern po Neymarze przebiegnie w LM. Taki to on jest świetny... Na La Lige gdzie grają panienki.

0

Fanboy to wymyśla.

0

Zazdrość i żal wylewa się strumieniem.

0

Xavi to tak kłamie/wypacza fakty i ogólnie gada pierdoły że jeżeli zostanie kiedykolwiek trenerem czy prezydentem czy kimkolwiek ponad kopaczem to będzie to oficjalny upadek Barcelony.

0

To nie jest normalny klub.

0

Okazuje się że od święta coś mądrego raz napiszesz.

0

Barca nigdy nie była najlepszą drużyną w żadnej fifie.

0

Mario jest fanboyem. Niczym się nie różni od fanboya playstation, nokii czy volkswagenów. Jak coś nie jest najlepsze danej firmy to kłamie że jest.

0

"Jesteśmy jedynym zespołem na świecie, który bez trenera zdobywa 100 punktów"

100% prawdy. Tyle że to nie świadczy o tym że Barcelona jest dobra tylko że liga jest słaba.

0

Iniesta by sobie nie poradził w BPL.

0

Do tego żeby zobaczyć pewność w defensywie to trzeba by odwołać zarząd, sprzedać Mascherano i jednego bocznego obrońce na trybuny odesłać i sprowadzić za niego obrońcę bocznego który ma jakieś pojęcie o defensywie + 2 stoperów zakupić a nie wstawiać do składu emeryta Puyola którego Ronaldo na 5 metrach odstawia na 3 długości.

0

No tak jak na tą stronę to będzie jak znalazł.

To że zawodnik sezon grał źle nie będzie miało żadnego znaczenia bo hipokryci i tak będą go tym jednym występem bronić. Podobnie jak pierdoły o wślizgu Mascherano z Arsenalem. Niech gość zagra kilka meczy dobrych z rzędu to pogadamy. A nie jeden mecz w La Lidzie gdzie się o defensywie pojęcia nie ma.

0

Zwycięstwo w LM to chyba tylko jak sobie w FIFIE wygrasz.

0

Im mniej La Ligi tym lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?