Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To że obrońca jest wysoki to wcale nie znaczy że jest wolny czy mniej zwrotny bo tak być nie musi. Przykłady: Sakho i Mangala. Po prostu Pique jest słabym obrońcą i to cała prawda. Ale i tak razem z Bartrą powinni być parą podstawowych stoperów. Jako że Puyol to powinien iść na emeryturę a Mascherano to jak doskonale wiemy jest nikim.
0
To jest koleś (wpwelement) to jest gość który życzył mi choroby nowotworowej więc od razu widać jaka to jest półka intelektualna.
Zaraz Ci powie że ma doktorat a to jest zwykły niedowartościowany fanboy jakich tu jest na kilogramy.
wpwelement jak tam twój Mascherano? Świetnie gra nadal co? Wiadomo.
0
No tyle że nie od tego jest stoper. Brawo.
0
0
"i tak z niej wyjdziemy"
i na tym koniec.
0
mascherano to w wakacje za swoje niesamowite osiągi z zeszłego sezonu powinien na zbity pysk wylecieć.
0
No z mascheranem to żebyś się czasem manity w drugą stronę nie doczekał.
0
W zeszłym sezonie strzelił 5 samobójów a teraz pierwszy rywal w LM i już mecz uwalił. Czy tylko ja widzę jaki to jest partacz?
0
Brawo Mascherano. Dobrze że nie kupili stopera który był priorytetem. Czekam na jeszcze lepszych rywali w LM.
0
0
Uwielbiam odpowiedzi Mou. Barca na chama się stara kogoś wyciągnąć jak w przypadku Courtoisa czy T. Silvy to też na chama i zdecydowanie trzeba jej odpowiedzieć.
0
O kolejny rok będzie paplanina o Hummelsie! yeee! Wiadomo że i tak nie przyjdzie. A za 35 mln to chyba pół Hummelsa chcą kupić.
0
Tak tak już stoper i bramkarz mieli być w wakacje a jakoś dalej się trzeba męczyć z Valdesem i Mascherano. Widać bez plotek tu nudno więc dla rozweselenia dali te niby transfery Hummelsa i Thibauta w nic wspólnego z rzeczywistością to to nie ma. 24 bańki chcą dać za bramkarza? Przecież Barcy w tym okienku nie było stać na stopera do podstawowego składu. Niech nie pajacują tylko wywalą kasę na stopera pokroju Mangali a na bramkę wezmą Stegena bo jest tańszy. A Hummels to i tak tu nie przyjdzie bo niby po co? W Borussi więcej w LM zdziała. I za żadne 35 mln nikt Hummelsa tu nie sprzeda tylko pełną cenę 50 mln trzeba dać. To nie bazar.
A tak w ogóle: News o Courtoisie - Źródło: Sport, news o Hummelsie - Źródło: Sport = kłamstwa jak cały rok.
0
Mascherano i już browar jest.
0
Ten wspaniały dzień w którym Mascherano odejdzie z klubu w końcu nadejdzie.
0
Właśnie by sprowadził Neymara dla celów marketingowych. Ty nawet na podstawach ekonomii się nie znasz to o czym tu mowa?
0
Czekam aż się Bayern po Neymarze przebiegnie w LM. Taki to on jest świetny... Na La Lige gdzie grają panienki.
0
Fanboy to wymyśla.
0
Zazdrość i żal wylewa się strumieniem.
0
Xavi to tak kłamie/wypacza fakty i ogólnie gada pierdoły że jeżeli zostanie kiedykolwiek trenerem czy prezydentem czy kimkolwiek ponad kopaczem to będzie to oficjalny upadek Barcelony.
0
To nie jest normalny klub.
0
Okazuje się że od święta coś mądrego raz napiszesz.
0
Barca nigdy nie była najlepszą drużyną w żadnej fifie.
0
Mario jest fanboyem. Niczym się nie różni od fanboya playstation, nokii czy volkswagenów. Jak coś nie jest najlepsze danej firmy to kłamie że jest.
0
"Jesteśmy jedynym zespołem na świecie, który bez trenera zdobywa 100 punktów"
100% prawdy. Tyle że to nie świadczy o tym że Barcelona jest dobra tylko że liga jest słaba.
0
Iniesta by sobie nie poradził w BPL.
0
Do tego żeby zobaczyć pewność w defensywie to trzeba by odwołać zarząd, sprzedać Mascherano i jednego bocznego obrońce na trybuny odesłać i sprowadzić za niego obrońcę bocznego który ma jakieś pojęcie o defensywie + 2 stoperów zakupić a nie wstawiać do składu emeryta Puyola którego Ronaldo na 5 metrach odstawia na 3 długości.
0
No tak jak na tą stronę to będzie jak znalazł.
To że zawodnik sezon grał źle nie będzie miało żadnego znaczenia bo hipokryci i tak będą go tym jednym występem bronić. Podobnie jak pierdoły o wślizgu Mascherano z Arsenalem. Niech gość zagra kilka meczy dobrych z rzędu to pogadamy. A nie jeden mecz w La Lidzie gdzie się o defensywie pojęcia nie ma.
0
Zwycięstwo w LM to chyba tylko jak sobie w FIFIE wygrasz.
0
Im mniej La Ligi tym lepiej.