Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rosell to chyba popija drinki na własnej prywatnej wyspie w republice babanowej i sie smieje ze będą kolejne dwa sezony z Mascherano na obronie.
0
I bardzo dobrze że ktoś się wreszcie za Barce wziął.
Dlaczego Barca ma niby mieć prawo do wyszarpywania młodych gwiazd a inni mają przestrzegać zasad? Przecież to jest kradzież.
Widać ktoś się za Barce w końcu weźmie i bardzo dobrze. To co się w tym klubie dzieje i na boisku jest mocno podejrzane nawet dla amatora który mecze ogląda raz na rok.
Raz że z Neymarem wiadomo że było oszustwo i próba kradzieży tak i w lidze sędziowanie jest ustawione i to wie cały świat.
Nie ma świętych krów. Kradniesz? Będzie kara. 2 lata to i tak mało. Jak udowodnią to co powinni to będzie tak jak z Juve.
0
hehe właśnie widze nowego bramkarza i obrońce.
0
No tak te hiszpańskie kłamiące non stop i wymyślające bzdety są dużo lepsze.
0
Widać po dzisiejszym meczu że Mascherano ma monopol na faulowanie Ronaldo w polu karnym bo nie zdarza się to pierwszy raz. Widać zostało to załatwione i pod stołem poszło w łape. Innej możliwości nie ma. Bo jest to tak chamskie i ewidentne że aż żal patrzeć.
Swoją drogą dwie pierwsze bramki uwalone zostały właśnie przez Mascherano który w 100% ponosi za nie winę.
Ten człowiek to jest największa porażka Barcy ostatnich 20 lat. A najdziwniejsze jest to że nadal w tym klubie gra i może faulować w GD do woli. No cóż widać bez tego Barcelona by nie wygrała.
Co do karnego po zagraniu Ramosa... To karny może i na chama by można było dać ale ta czerwona kartka to już wiadomo że jest kradzież. Oczywiście zawodnik Barcelony by w żadnym wypadku kartki za coś takiego nie dostał...
Podsumować to można tak że w La Lidze nie grają mężczyźni i obie defensywy nadają się do kubła na śmieci. Tak czy owak czego Bayern nie trafi to przejedzie się jak w pamiętnym 0:7.
Jakiego meczu się w tej lidze nie ogląda to scenariusz jest jeden. Wszyscy się kładą i kradną, lub próbują kraść karne, wolne i kartki dla przeciwnika. Ja bym tą ligę zlikwidował bo to szkoda czasu tracić na oglądanie tego. Bo o tak wiadomo że Barca musiała wygrać dziś bo $$$ musi się zgadzać, więc i wydrukować wynik trzeba było.
0
0
Ja to nie wiem po co cie admini hodują na tej stronie jeszcze.
0
Prawdę Ramos powiedział. Nie jest to taka Barca jak za Guardioli. Jest obecnie dużo gorsza od Bayernu a i Real ją wyprzedza. Nawet w słabej La Lidze gdziem nie grają żadne gwiazdy zajmują 3 miejsce. Na pewno Barcelona nie jest najlepszą drużyną świata. Skład jest niekompletny, dziura na obronie jak stodoła i trener przeciętny.
0
Guardiola to jest mądry człowiek i słusznie wiedział kiedy się z tego klubu ewakuować.
0
Ale wynalazki.
0
Żadna strata bo trener to był kiepski.
0
Wydaje się że wreszcie będzie przełomowy sezon. Odejście VV, Puyola i Martino to 3 znakomite wiadomości.
0
Podobna. Obrona nie istnieje.
0
Nie może narzekać bo nigdy nie powinien na środku obrony grać a gra. To jak może narzekać. Siedzi cicho i kalkuluje.
Do czasu.
0
Widać z Barcelony mogą pouciekać wszyscy obrońcy a nadal będą dalej tylko w napastników kasę ładować.
0
0
Prawić i poklepywać po plecach to się możecie. A i tak wiadomo że ja mam racje.
0
Czas Puyola sie definitywnie skonczl 2 lata temu i takie sa fakty
0
Czyli widze wszystko po staremu i obrońcy dalej nie będzie tylko kolejni środkowi pomocnicy.
0
Po co Muller mialby robic krok w tył w karierze? Bez sensu.
0
A w Barcelonie zimno... -3
0
Wreszcie! Juz od 2 lat go nie powinno tu być tylko klasowy grajacy obrońca. A nie gadanie i czekanie że kiedyś Puyol będzie jeszcze coś grał. To samo co z Abidalem. Sprzedać i wzmacniać zespół.
0
0
Dobremu i uczciwemu człowiekowi się domu nie ostrzeliwywuje. Ale i to nie jest najwazniejsze. Najwazniejsze jest to że prezesem był bardzo kiepskim a polityka kadrowa i niekupowanie ŚO przez tyle lat jest karygodne.
Dziękujemy i żegnamy.
0
0
A na obronie pustki...
0
Wreszcie coś dzieje się na lepsze
0
Temat wałkowany w kółko od lat. Ciągle jedno i to samo:
1. Potrzebny jest klasowy stoper albo dwóch.
2. Mascherano to nie jest żaden ŚO i nie ma żadnych umiejetności do gry tam
3. Boczni obrońcy to są żarty. To są w zasadzie skrzydłowi i na defensywie się nie znają.
Nic nowego. Całe lata mówi się o tym samym.
0
0
Wreszcie ktoś napisał coś z sensem.