0

Rosell to chyba popija drinki na własnej prywatnej wyspie w republice babanowej i sie smieje ze będą kolejne dwa sezony z Mascherano na obronie.

0

I bardzo dobrze że ktoś się wreszcie za Barce wziął.

Dlaczego Barca ma niby mieć prawo do wyszarpywania młodych gwiazd a inni mają przestrzegać zasad? Przecież to jest kradzież.

Widać ktoś się za Barce w końcu weźmie i bardzo dobrze. To co się w tym klubie dzieje i na boisku jest mocno podejrzane nawet dla amatora który mecze ogląda raz na rok.

Raz że z Neymarem wiadomo że było oszustwo i próba kradzieży tak i w lidze sędziowanie jest ustawione i to wie cały świat.

Nie ma świętych krów. Kradniesz? Będzie kara. 2 lata to i tak mało. Jak udowodnią to co powinni to będzie tak jak z Juve.

0

hehe właśnie widze nowego bramkarza i obrońce.

0

No tak te hiszpańskie kłamiące non stop i wymyślające bzdety są dużo lepsze.

0

Widać po dzisiejszym meczu że Mascherano ma monopol na faulowanie Ronaldo w polu karnym bo nie zdarza się to pierwszy raz. Widać zostało to załatwione i pod stołem poszło w łape. Innej możliwości nie ma. Bo jest to tak chamskie i ewidentne że aż żal patrzeć.

Swoją drogą dwie pierwsze bramki uwalone zostały właśnie przez Mascherano który w 100% ponosi za nie winę.

Ten człowiek to jest największa porażka Barcy ostatnich 20 lat. A najdziwniejsze jest to że nadal w tym klubie gra i może faulować w GD do woli. No cóż widać bez tego Barcelona by nie wygrała.

Co do karnego po zagraniu Ramosa... To karny może i na chama by można było dać ale ta czerwona kartka to już wiadomo że jest kradzież. Oczywiście zawodnik Barcelony by w żadnym wypadku kartki za coś takiego nie dostał...

Podsumować to można tak że w La Lidze nie grają mężczyźni i obie defensywy nadają się do kubła na śmieci. Tak czy owak czego Bayern nie trafi to przejedzie się jak w pamiętnym 0:7.

Jakiego meczu się w tej lidze nie ogląda to scenariusz jest jeden. Wszyscy się kładą i kradną, lub próbują kraść karne, wolne i kartki dla przeciwnika. Ja bym tą ligę zlikwidował bo to szkoda czasu tracić na oglądanie tego. Bo o tak wiadomo że Barca musiała wygrać dziś bo $$$ musi się zgadzać, więc i wydrukować wynik trzeba było.

0

0

Ja to nie wiem po co cie admini hodują na tej stronie jeszcze.

0

Prawdę Ramos powiedział. Nie jest to taka Barca jak za Guardioli. Jest obecnie dużo gorsza od Bayernu a i Real ją wyprzedza. Nawet w słabej La Lidze gdziem nie grają żadne gwiazdy zajmują 3 miejsce. Na pewno Barcelona nie jest najlepszą drużyną świata. Skład jest niekompletny, dziura na obronie jak stodoła i trener przeciętny.

0

Guardiola to jest mądry człowiek i słusznie wiedział kiedy się z tego klubu ewakuować.

0

Ale wynalazki.

0

Żadna strata bo trener to był kiepski.

0

Wydaje się że wreszcie będzie przełomowy sezon. Odejście VV, Puyola i Martino to 3 znakomite wiadomości.

0

Podobna. Obrona nie istnieje.

0

Nie może narzekać bo nigdy nie powinien na środku obrony grać a gra. To jak może narzekać. Siedzi cicho i kalkuluje.

Do czasu.

0

Widać z Barcelony mogą pouciekać wszyscy obrońcy a nadal będą dalej tylko w napastników kasę ładować.

0

0

Prawić i poklepywać po plecach to się możecie. A i tak wiadomo że ja mam racje.

0

Czas Puyola sie definitywnie skonczl 2 lata temu i takie sa fakty

0

Czyli widze wszystko po staremu i obrońcy dalej nie będzie tylko kolejni środkowi pomocnicy.

0

Po co Muller mialby robic krok w tył w karierze? Bez sensu.

0

A w Barcelonie zimno... -3

0

Wreszcie! Juz od 2 lat go nie powinno tu być tylko klasowy grajacy obrońca. A nie gadanie i czekanie że kiedyś Puyol będzie jeszcze coś grał. To samo co z Abidalem. Sprzedać i wzmacniać zespół.

0

0

Dobremu i uczciwemu człowiekowi się domu nie ostrzeliwywuje. Ale i to nie jest najwazniejsze. Najwazniejsze jest to że prezesem był bardzo kiepskim a polityka kadrowa i niekupowanie ŚO przez tyle lat jest karygodne.

Dziękujemy i żegnamy.

0

0

A na obronie pustki...

0

Wreszcie coś dzieje się na lepsze

0

Temat wałkowany w kółko od lat. Ciągle jedno i to samo:

1. Potrzebny jest klasowy stoper albo dwóch.
2. Mascherano to nie jest żaden ŚO i nie ma żadnych umiejetności do gry tam
3. Boczni obrońcy to są żarty. To są w zasadzie skrzydłowi i na defensywie się nie znają.

Nic nowego. Całe lata mówi się o tym samym.

0

0

Wreszcie ktoś napisał coś z sensem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?