0

Nie ty będziesz decydował o tym czy ktoś ma milczeć czy nie. Znaj swoje miejsce.

Myślisz że masz coś do powiedzenia bo najwięcej spamujesz bzdur? Błąd.

0

Żałosny to jesteś Ty ze swoim brakiem argumentów i wybielaniem tego argentyńskiego beztalencia które na środku obrony jest wystawiane.

Samobuje ładował w zeszłym sezonie seryjnie a ilość bramek zawalonych idzie w liczbie dwucyfrowej.

A może znowu nakłamiemy że to nie miało miejsca?

0

A co znowu wiatr go przewrócił i wymusił faul?

0

Ktoś zauważa oczywisty fakt że Bayern jest obecnie lepszy od Barcy i nie kłamie że jest inaczej?

O nie! Tylko nie to!

0

Ktoś Ci powinien powiedzieć gdzie jest Twoje miejsce ale to chyba sam wiesz.

0

No ja przynajmniej nie jestem fanatykiem który siedzi i kłamie cały czas.

trzeba pisać jak jest. Obrona to żart. Od wielu lat.

I zarząd nic nie działa w tym kierunku aby to naprawić tylko kupują kolejnych skrzydłowych. Jeden z najgorzej zarządzanych klubów a ziemi jeśli chodzi o transfery.

Znakomite decyzje o niepozyskaniu stopera i o sprzedaży Villi za mega kasiore i oddanie Thiago. Prawdziwe wisenki na torcie.

0

Dopóki się będzie Bayernek po Barcy przebiegał to wy macie do powiedzenia najmniej.

Pfff 9,5/10. Chyba w 40 stopniowej skali...

0

Tak tak wy wszyscy jesteście mega kumaci. Każdy w Barcy najlepszy na świecie na swojej pozycji, klapki na oczach i spam na fcbarca.com. Całe Wasze zdolności.

destro to jako jeden z niewielu pisze tu z sensem bo ma mózg w przeciwieństwie do Was.

0

No popatrz. W wolnym demokratycznym kraju każdy może zabrać głos. Nie tylko bezmózgowi fanatycy.

0

I jedno i drugie szrot. Tak czy owak żadne 9,5/10.

0

A tak w ogóle to takie fanboyskie teksty o ocenie 9,5/10 dla obecnej Barcy to w ogóle nie powinny być przytaczane. Bo niby jak drużynę z żałosnym Mascherano i dziurą na środku obrony wielkości stodoły ocenić na 9,5? To ile powinien dostać Bayern? Chyba ze 45.

0

Nie porównujmy g*** do twarożku. Obecna Barca nie jest porównywalna do Barcy Pepa. Barca Pepa to było 10 na 10. A to co jest teraz to nie ma pojęcia o grze w obronie i na LM nie ma co liczyć. 6/10 to jest max.

0

1. Argentyna niczego nie wygra bo samym atakiem się mistrzostw nie wygrywa.
2. Faworytem jak zawsze Niemcy i Hiszpanie.

0

Czyli jest dokładnie tak jak zawsze mówiłem. Z Mascherano się nic nie wygra.

0

Sam go pojadę spakować jak już będzie odchodził. Najgorszy "ŚO" jakiego znam.

0

Jak to jakimś cudem dostanie Messi to generalnie można by tą "nagrodę" zlikwidować równie dobrze.

0

Chcieć to sobie mogą ale na szczęście są takie kluby jak Bayern które na to nie pozwolą.

Drużynę się buduje od obrony i równomiernie. Nie robią tak. Nie będzie pucharów. I bardzo dobrze.

0

Nie wiem gdzie najlepsza? Chyba w La Lidze.

0

Ale i tak wiemy że wyjdzie Milan bo jest lepszy i lepiej gra

0

kogo Ty oszukujesz? Jakie ciężko?

0

Weź jeszcze załatw stopera normalnego jakiegoś bo dziura na obronie jak była tak jest.

0

Tak wiadomo co oglądać. Ten mecz w którym wyjdą 2 silne ekipy w podstawowych składach które będą walczyć do upadłego.

0

Heh drużyna Barcy z sezonu 2002/2003. Jak się popatrzy na to z perspektywy czasu to wydawać się może że duet De Boer z Puyolem tworzyła duet super stoperów. Tymczasem Puyol grał wtedy na boku obrony i nie był to Puyol za najmłodszych lat a z De Boerem niestety kaleczył Christanval. No i niesamowity bramkarz w pakiecie.

0

Ukraina to sobie może strzelić headshota z rewolweru. Sakho i koniec.

0

I nie zawiodłem.

0

Od Tito na pewno. Tito w klubie nie robił nic i był totalnym darmozjadem.

Mniej straconych bramek w lidze? Proponuje jeszcze bardziej rozkradać kasę z transmisji i dawać ją tylko 2 klubom to będzie jeszcze lepiej.

Druga połowa La Ligi to poziom San Marino. Wszyscy z tej ligi uciekają więc to nie dziwne że się wygrywa na stojąco. A będzie jeszcze gorzej.

0

Yes! Francja i Portugalia przeszły! Wspaniały dzień! :)

0

Przestańcie już kłamać cały czas wiecznie i tak piszecie o tym wślizgu tylko.

Zdajecie sobie sprawę że ten koleś to totalne zero na środku obrony i argument musicie wygrzebywać z kubła na śmieci sprzed 100 lat żeby coś pozytywnego o nim napisać?

Sami z siebie głupków robicie. Taka przykra prawda i wszyscy to widzą.

0

Ja mam nadzieje że żadne nieposiadające defensywy Argentyny nic nie wygrają. Najlepszą pakę mają Niemcy (jak to od lat już jest).

0

Ale bzdet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?