Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ty będziesz decydował o tym czy ktoś ma milczeć czy nie. Znaj swoje miejsce.
Myślisz że masz coś do powiedzenia bo najwięcej spamujesz bzdur? Błąd.
0
Żałosny to jesteś Ty ze swoim brakiem argumentów i wybielaniem tego argentyńskiego beztalencia które na środku obrony jest wystawiane.
Samobuje ładował w zeszłym sezonie seryjnie a ilość bramek zawalonych idzie w liczbie dwucyfrowej.
A może znowu nakłamiemy że to nie miało miejsca?
0
A co znowu wiatr go przewrócił i wymusił faul?
0
Ktoś zauważa oczywisty fakt że Bayern jest obecnie lepszy od Barcy i nie kłamie że jest inaczej?
O nie! Tylko nie to!
0
Ktoś Ci powinien powiedzieć gdzie jest Twoje miejsce ale to chyba sam wiesz.
0
No ja przynajmniej nie jestem fanatykiem który siedzi i kłamie cały czas.
trzeba pisać jak jest. Obrona to żart. Od wielu lat.
I zarząd nic nie działa w tym kierunku aby to naprawić tylko kupują kolejnych skrzydłowych. Jeden z najgorzej zarządzanych klubów a ziemi jeśli chodzi o transfery.
Znakomite decyzje o niepozyskaniu stopera i o sprzedaży Villi za mega kasiore i oddanie Thiago. Prawdziwe wisenki na torcie.
0
Dopóki się będzie Bayernek po Barcy przebiegał to wy macie do powiedzenia najmniej.
Pfff 9,5/10. Chyba w 40 stopniowej skali...
0
Tak tak wy wszyscy jesteście mega kumaci. Każdy w Barcy najlepszy na świecie na swojej pozycji, klapki na oczach i spam na fcbarca.com. Całe Wasze zdolności.
destro to jako jeden z niewielu pisze tu z sensem bo ma mózg w przeciwieństwie do Was.
0
No popatrz. W wolnym demokratycznym kraju każdy może zabrać głos. Nie tylko bezmózgowi fanatycy.
0
I jedno i drugie szrot. Tak czy owak żadne 9,5/10.
0
A tak w ogóle to takie fanboyskie teksty o ocenie 9,5/10 dla obecnej Barcy to w ogóle nie powinny być przytaczane. Bo niby jak drużynę z żałosnym Mascherano i dziurą na środku obrony wielkości stodoły ocenić na 9,5? To ile powinien dostać Bayern? Chyba ze 45.
0
Nie porównujmy g*** do twarożku. Obecna Barca nie jest porównywalna do Barcy Pepa. Barca Pepa to było 10 na 10. A to co jest teraz to nie ma pojęcia o grze w obronie i na LM nie ma co liczyć. 6/10 to jest max.
0
1. Argentyna niczego nie wygra bo samym atakiem się mistrzostw nie wygrywa.
2. Faworytem jak zawsze Niemcy i Hiszpanie.
0
Czyli jest dokładnie tak jak zawsze mówiłem. Z Mascherano się nic nie wygra.
0
Sam go pojadę spakować jak już będzie odchodził. Najgorszy "ŚO" jakiego znam.
0
Jak to jakimś cudem dostanie Messi to generalnie można by tą "nagrodę" zlikwidować równie dobrze.
0
Chcieć to sobie mogą ale na szczęście są takie kluby jak Bayern które na to nie pozwolą.
Drużynę się buduje od obrony i równomiernie. Nie robią tak. Nie będzie pucharów. I bardzo dobrze.
0
Nie wiem gdzie najlepsza? Chyba w La Lidze.
0
Ale i tak wiemy że wyjdzie Milan bo jest lepszy i lepiej gra
0
kogo Ty oszukujesz? Jakie ciężko?
0
Weź jeszcze załatw stopera normalnego jakiegoś bo dziura na obronie jak była tak jest.
0
Tak wiadomo co oglądać. Ten mecz w którym wyjdą 2 silne ekipy w podstawowych składach które będą walczyć do upadłego.
0
Heh drużyna Barcy z sezonu 2002/2003. Jak się popatrzy na to z perspektywy czasu to wydawać się może że duet De Boer z Puyolem tworzyła duet super stoperów. Tymczasem Puyol grał wtedy na boku obrony i nie był to Puyol za najmłodszych lat a z De Boerem niestety kaleczył Christanval. No i niesamowity bramkarz w pakiecie.
0
Ukraina to sobie może strzelić headshota z rewolweru. Sakho i koniec.
0
I nie zawiodłem.
0
Od Tito na pewno. Tito w klubie nie robił nic i był totalnym darmozjadem.
Mniej straconych bramek w lidze? Proponuje jeszcze bardziej rozkradać kasę z transmisji i dawać ją tylko 2 klubom to będzie jeszcze lepiej.
Druga połowa La Ligi to poziom San Marino. Wszyscy z tej ligi uciekają więc to nie dziwne że się wygrywa na stojąco. A będzie jeszcze gorzej.
0
Yes! Francja i Portugalia przeszły! Wspaniały dzień! :)
0
Przestańcie już kłamać cały czas wiecznie i tak piszecie o tym wślizgu tylko.
Zdajecie sobie sprawę że ten koleś to totalne zero na środku obrony i argument musicie wygrzebywać z kubła na śmieci sprzed 100 lat żeby coś pozytywnego o nim napisać?
Sami z siebie głupków robicie. Taka przykra prawda i wszyscy to widzą.
0
Ja mam nadzieje że żadne nieposiadające defensywy Argentyny nic nie wygrają. Najlepszą pakę mają Niemcy (jak to od lat już jest).
0
Ale bzdet.