0

Gra na ŚO? Gra. I za to będzie rozliczany. A umiejętności do gry tam ma zerowe.

0

"mial szanse zostac najlepszym SO swiata"

Pod warunkiem że wszyscy inni stoperzy świata zakończyliby nagle kariery.

0

Przecież na tej fanboyskiej stronie pseudo-obrońcy Mascherano wiecznie piszą o wślizgu z Arsenalem byleby tylko go wybielić. O samobójach i żenule z poprzedniego sezonu już kłamcy jakoś wspominać nie chcą.

0

W Barcelonie to się akurat pojęcia o obronie to za grosz nie ma. Dość powiedzieć że ta obrona przy ogarniętym przeciwniku nie wie co się dzieje. Emeryt Puyol, Pique co ma formę jak Yeti (podobno widziano), nieudacznik Mascherano ładujący żenujące swojaki do swojej bramki czy Bartra (jedyny z którego coś może będzie). Faktycznie. Tytani stoperzy.

0

Jeżeli ktokolwiek pisze że Mascherano jest "dobry" to znaczy że jego wiedza o piłce jest zerowa.

0

5 samobójów na rok i kilkanaście bramek zawalonych to wizytówka mówiąca sama za siebie. Ale nie będzie mi ktoś teraz kłamał perfidnie że to nie miało miejsca.

0

Oczywiście że ten pomocnik ładował piłki do własnej bramki. Co już teraz zaczniecie kłamać że to nie miało miejsca?

0

Wybierać to sobie możesz ale nikogo to nie interesuje.

0

Który główki wygrać nie umie i strzela do własnej bramki.

0

Mhm szczególnie z Bayernem zdominował.

0

Ja też na miejscu Bartry bym się ewakuował z takiego klubu gdzie przed obrońcą stawiany jest Mascherano.

0

Fanboystwo fanboystwem ale Zubizarreta to jest po prostu głupkiem.

0

Dokładnie, nawet zdjęcie do newsa ma jak się przewraca i próbuje kraść. Totalne zero.

0

W 100% zgadzam się z Kloppem.

0

Będzie pasował jak ulał do tej strony.

0

To chyba najlepszy dowód na to jaki jest poziom tej ligi skoro Barca z taką "obroną" straciła najmniej bramek...

Bez komentarza. Czarno na białym.

0

Bayern już zaciera ręce

0

Jeżeli chcesz aby Barca zdobywała trofea to konieczne jest posiadanie obrońców na obronie którzy mają pojęcie o grze defensywnej a nie takie wynalazki co teraz są.

0

No WTF Suarez to własnie złodziej. Wystarczy tylko mieć podstawową wiedzę o piłce i oglądać mecze.

Naczelny nurkujący w LFC. W Barcy by się odnalazł jak ryba w wodzie z innymi aktorami.

0

A lekcje to odrobione?

0

No cóż. Okradanie całej ligi z kasy z praw do transmisji i pompowanie tego w Barcę i Real wreszcie wyszło bokiem. Nikt w takiej lidze gdzie nie ma rywalizacji nie będzie chciał grać.

Jak rywalizacji nie ma to się zawodnicy mogą cofnąć w rozwoju tylko.

0

Heh ten Llorente to chyba tak dla rozluźnienia atmosfery.

0

No tak byli by to kibice najwyższej kategorii... Już bez tego jest masa kłamiącego fanboystwa tutaj.

0

Suarez to taki złodziej że do Barcy by z Albą świetnie pasował.

Nie dla tego tupu zawodników. W piłkę powinni grać mężczyźni.

0

Borussia: równomierny skład silny
Reprezentacja: 2 kolegów z klubu i reszta szrot.

Jakby grał tak samo to dopiero byłoby dziwne.

0

akurat w lidze to obecnie gra mocniejszej Lewandowski. Tam przynajmniej się drużyny nie muszą ze wszystkich zawodników wyprzedawać żeby mieli na ciepłą wodę w szatni.

0

Nie - -

0

Atak marzeń.

No tak ciężko tu znaleźć kogoś kto pisze z sensem i nie jest zakłamanym fanboyem.

Więc to w sumie prawda. Atak marzeń.

0

To że pensji zawodnikowi się nie płaci pieniędzmi z eurobiznesu tylko prawdziwą real kasą która to zmniejsza kwotę do wydawania na transfery.

0

No on już rozegrał cały sezon w FIFIE to wie co i jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?