0

Fanboystwo. Wiadomo.

0

Oczywiście że wpłynie bo później będą z 15 mln latać jak kurczaki bez głowy i oferować to za obrońców wartych 40.

0

No uwalenie karnego na Ranaldo tydzień temu to przecież prehistoria. I ta jego błazenada w meczu z Milanem to też lata temu się zdarzyła.

0

Lewandowski i tak do Bayernu pójdzie więc nie ma co znowu fantazjować na tej stronie.

0

PS1: wierzę
PS2: inteligentny

0

0:7 zgłoś się.

rzeczywiście tylko w fifie.

0

Po prostu liga sięgnęła dna i coraz łatwiej w niej bramki ładować.

0

O pierwszy inteligentny komentarz!

0

Nie ma to jak kupować kolejnych napastników i pomocników przy dziurze na obronie wielkości stodoły. Gratulacje.

Budowanie drużyny intelektualnie na poziomie gimbazy grającej w fife.

0

Szczególnie za ter Stegena który na mistrzostwach nie zagra ani minuty bo od Neuera jest 3 klasy gorszy.

0

Taka prawda. Poziomu Guardioli już nie ma od dawna. Obecnie najlepszą drużyną jest Bayern.

0

Ja nie mówię że w innych sytuacjach karnego nie było tylko odnoszę się do sytuacji z Mascherano gdzie karny był 100% - ewidentny i tyle.

0

Serio. Był.

0

Propaganda to jest tylko i wyłącznie na tej stronie. Gdzie wszyscy kłamią że karnego nie było jak był ewidentny.

0

Oczywiście że to jest karny i wiedzą to wszyscy poza zakłamanymi fanboyami Barcy na tej stronie.

Naturalnie gdyby został tak potraktowany Messi przy niekorzystnym wyniku wszyscy tutaj z pianą na ustach by pisali o kradzieży.

0

Drodzy kłamcy: Jak Muller skosił Albę w półfinale to faul oczywiście był?

Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Kłamać to trzeba umieć żeby z siebie idioty nie robić. No ale do tego to trzeba mieć IQ co najmniej 60. Więc na tej stornie nie przechodzą Wasze teorie.

0

Po prostu jak wyjdzie Xavi i nakłamie przed kamerami albo Alba kradnie to na tej stronie jest to chwalone.

Ja po prostu nie kłamię i piszę prawdę.

0

No tak lepiej słuchać bzdetów wymyślanych przez inteligentów typu Xavi czy Alba.

0

Widzę że szopka i zlot hipokrytów trwa w najlepsze. Tymczasem wszyscy normalni ludzie poza tą stroną wiedzą że karnego Mascherano na Ronaldo uwalił i gdyby sędzia pod Barcę nie drukował to karny być powinien.

Tak czy owak Real dobrze dziś w piłkę nie grał.

0

A to jak Mascherano to ja podziękuję za oglądanie tej jego żenuy.

0

a jego nie interesujesz ty.

0

Bo w Barcy kwitnie kolesiostwo i granie po znajomości. Dlatego właśnie Mascherano nie został wyrzucony z klubu po poprzednim sezonie. U normalnego trenera w normalnej drużynie Mascherano byłby już dawno sprzedany za te 5 samobójów w zeszłym sezonie.

Nie wspominam już o graczach na innych pozycjach gdzie po prostu nie grają zawodnicy w najlepszej dyspozycji.

Każdy mecz bez Bartry (gdy nie jest kontuzjowany) to jasna sprawa.

0

Przewaga w obronie? OMG względem czego? Chyba tylko duetu Pique-Mascherano bo na pewno nie względem obrony czy ataku Realu.

0

Martino i jego klasyki w tej lidze to śmiech...

Gdzie mu do Ancelottiego.

0

To proponuje przyjrzeć się złodziejskim próbom Alby i Fabregasa zanim bzdety zaczniesz pisać. Patrz w swoje koryto najpierw.

0

Pique to powinien iść na ławkę ale w normalnym zespole gdzie jest więcej niż 2 stoperów prawdziwych a nie podróbki i niewypały strzelające samobóje. W Barcy to razem z Bartrą powinien grać Pique bo po prostu nie ma nikogo innego. Może jeszcze Bagnack zacznie coś grać.

0

jakie 8,5? Za zremisowany mecz to powinno być do 6-7 max. Jak tu ma być 8,5 to w Barcy Pepa skala powinna być do 20.

0

Mascherano to od 2 lat uwala bramki regularnie a nie okazjonalnie. I każdy kto ogląda piłkę ma prawo go krytykować bo on bierze za to pieniądze.

0

Na bank prezydent Santosu kłamie. Za tyle by zawodnika wartego 2 razy więcej nie sprzedali. To jest bzdet.

0

Przecież Mascherano jest jeszcze gorszy bo ładuje gole do własnej bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?