Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fanboystwo. Wiadomo.
0
Oczywiście że wpłynie bo później będą z 15 mln latać jak kurczaki bez głowy i oferować to za obrońców wartych 40.
0
No uwalenie karnego na Ranaldo tydzień temu to przecież prehistoria. I ta jego błazenada w meczu z Milanem to też lata temu się zdarzyła.
0
Lewandowski i tak do Bayernu pójdzie więc nie ma co znowu fantazjować na tej stronie.
0
PS1: wierzę
PS2: inteligentny
0
0:7 zgłoś się.
rzeczywiście tylko w fifie.
0
Po prostu liga sięgnęła dna i coraz łatwiej w niej bramki ładować.
0
O pierwszy inteligentny komentarz!
0
Nie ma to jak kupować kolejnych napastników i pomocników przy dziurze na obronie wielkości stodoły. Gratulacje.
Budowanie drużyny intelektualnie na poziomie gimbazy grającej w fife.
0
Szczególnie za ter Stegena który na mistrzostwach nie zagra ani minuty bo od Neuera jest 3 klasy gorszy.
0
Taka prawda. Poziomu Guardioli już nie ma od dawna. Obecnie najlepszą drużyną jest Bayern.
0
Ja nie mówię że w innych sytuacjach karnego nie było tylko odnoszę się do sytuacji z Mascherano gdzie karny był 100% - ewidentny i tyle.
0
Serio. Był.
0
Propaganda to jest tylko i wyłącznie na tej stronie. Gdzie wszyscy kłamią że karnego nie było jak był ewidentny.
0
Oczywiście że to jest karny i wiedzą to wszyscy poza zakłamanymi fanboyami Barcy na tej stronie.
Naturalnie gdyby został tak potraktowany Messi przy niekorzystnym wyniku wszyscy tutaj z pianą na ustach by pisali o kradzieży.
0
Drodzy kłamcy: Jak Muller skosił Albę w półfinale to faul oczywiście był?
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Kłamać to trzeba umieć żeby z siebie idioty nie robić. No ale do tego to trzeba mieć IQ co najmniej 60. Więc na tej stornie nie przechodzą Wasze teorie.
0
Po prostu jak wyjdzie Xavi i nakłamie przed kamerami albo Alba kradnie to na tej stronie jest to chwalone.
Ja po prostu nie kłamię i piszę prawdę.
0
No tak lepiej słuchać bzdetów wymyślanych przez inteligentów typu Xavi czy Alba.
0
Widzę że szopka i zlot hipokrytów trwa w najlepsze. Tymczasem wszyscy normalni ludzie poza tą stroną wiedzą że karnego Mascherano na Ronaldo uwalił i gdyby sędzia pod Barcę nie drukował to karny być powinien.
Tak czy owak Real dobrze dziś w piłkę nie grał.
0
A to jak Mascherano to ja podziękuję za oglądanie tej jego żenuy.
0
a jego nie interesujesz ty.
0
Bo w Barcy kwitnie kolesiostwo i granie po znajomości. Dlatego właśnie Mascherano nie został wyrzucony z klubu po poprzednim sezonie. U normalnego trenera w normalnej drużynie Mascherano byłby już dawno sprzedany za te 5 samobójów w zeszłym sezonie.
Nie wspominam już o graczach na innych pozycjach gdzie po prostu nie grają zawodnicy w najlepszej dyspozycji.
Każdy mecz bez Bartry (gdy nie jest kontuzjowany) to jasna sprawa.
0
Przewaga w obronie? OMG względem czego? Chyba tylko duetu Pique-Mascherano bo na pewno nie względem obrony czy ataku Realu.
0
Martino i jego klasyki w tej lidze to śmiech...
Gdzie mu do Ancelottiego.
0
To proponuje przyjrzeć się złodziejskim próbom Alby i Fabregasa zanim bzdety zaczniesz pisać. Patrz w swoje koryto najpierw.
0
Pique to powinien iść na ławkę ale w normalnym zespole gdzie jest więcej niż 2 stoperów prawdziwych a nie podróbki i niewypały strzelające samobóje. W Barcy to razem z Bartrą powinien grać Pique bo po prostu nie ma nikogo innego. Może jeszcze Bagnack zacznie coś grać.
0
jakie 8,5? Za zremisowany mecz to powinno być do 6-7 max. Jak tu ma być 8,5 to w Barcy Pepa skala powinna być do 20.
0
Mascherano to od 2 lat uwala bramki regularnie a nie okazjonalnie. I każdy kto ogląda piłkę ma prawo go krytykować bo on bierze za to pieniądze.
0
Na bank prezydent Santosu kłamie. Za tyle by zawodnika wartego 2 razy więcej nie sprzedali. To jest bzdet.
0
Przecież Mascherano jest jeszcze gorszy bo ładuje gole do własnej bramki.