Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"musimy się poprawić" to tak samo bezwartościowy spam jak "byliśmy lepsi" lub "kontrolowaliśmy przebieg meczu" po przegranej.
Defensywa jakby miała choć odrobinę honoru to by się w ogóle nie wypowiadali po meczu bo to co grają od 1,5 roku to śmiech na sali. Zaczął się nowy sezon a w 4 meczach już 4 bramki w plecy. W BPL już by im 8 władowali na lajcie.
0
Pomiędzy "wraca" a "zawsze tu był" jest drobna różnica.
0
No właśnie poprzedni sezon pokazał że jednak trzeba.
0
Tata to mówi co mu zarząd karze. Jakby miał być trener prawdziwy to już by Barceloną kierował Hiddink albo inny trener z topu. No ale wtedy to by trzeba było zainwestować w stopera a na to zarząd skąpi.
0
Bayern już zaciera ręce na taką solidną obronę z szefunciem. Może być dwucyfrowo.
0
Ej ale to że ktoś wejdzie i nakłamie to nie zrobi z tego nagle prawdy tylko będzie po prostu kłamcą. Proste.
0
Ciężko cokolwiek powiedzieć skoro grę ma czelność komentować Mascherano.
0
Póki co to tylko ty się wiecznie prujesz pod moimi postami i ciągle coś Ci nie odpowiada a ja piszę prawdę. Boli. Nie czytaj.
0
A jeżeli już na prawdę mieli by wybierać "najlepszych" to kilka pozycji jest wręcz bezdyskusyjnych:
1. T. Silva jako jeden z środkowych obrońców.
2. Boki obrony obowiązkowo Bayernu. (Żadne Alby, Alvese czy inne przewracające się złodzieje)
3. Na DMie Javi Martinez i to wręcz bezdyskusyjnie najlepszy (zdeklasował Busquetsa)
4. Atak może być tylko jeden. CR7-Messi-Ribery.
0
Ta jedenastka fifpro to jest największa bzdura wszech czasów i nigdy nie wybrani byli do niej najlepsi na dane pozycje w danym roku tylko zawsze jest to konkurs popularności. W zeszłym roku byli w niej Pique i Alves. A cały rok nie grali nic.
0
Cóż za straszna niesprawiedliwość ktoś ma własne zdanie i je wyraził i nie uważa że Messi jest najlepszym graczem na świecie wszech czasów. Tylko nie to!
...A tak na poważnie to świat nie wygląda tak jak sobie tego życzycie a fakt że nakłamiecie faktów nie zmieni. Kobieta prawdę powiedziała.
0
Przecież właśnie opublikowałeś
0
Ciężko już te "newsy" czytać bo tu wszyscy kłamią. Jakoś na innych portalach takiego szczytu hipokryzji nie ma.
Jak ktoś jest kumaty to wie o co chodzi. Przyszedł Martino zamiast trenera światowego formatu żeby było to samo co z Tito. Ma się nie stawiać a stopera nie chce kupić zarząd tylko bezmyślnie kasę ładować w kolejnych małych pomocników i skrzydłowych.
0
Dobrze mówi Kahn. Polać mu.
0
Jak skończyłeś czytać na najlepszej lidze świata to możesz już w ogóle nic nie czytać bo na piłce się nie znasz kompletnie.
0
Proponuje zrobić sondę na najgłupszego newsa roku i ten wygra bez gadania.
Gość ma Cecha i Courtoisa i na pewno nie sprowadzi o 5 klas gorszego VV. A gdyby nawet upadł na łeb z 10 piętra to w życiu mu Roman na takie debilizmy by nie pozwolił.
0
To może być początek pięknej przyjaźni.
0
Obrona Realu nie wygląda różowo? Ramos, Varane, Pepe do tego boczni posiadający umiejętności defensywne. Porównując to do Barcy gdzie w zasadzie jest brak obrony to nawet śmieszne nie jest. Środkowy obrońca to najważniejsza postać w zespole. Bez środkowego napastnika można wygrać wszystko (zwłaszcza jak się ma skrzydła Bale - Ronaldo). Benzema też aż takim beztalenciem nie jest żeby mówić że jest nikim. Fakt że topowy nie jest ale swoje też strzela. To raczej Barca niech się martwi bo będą w nią wchodzić jak w masło. Generalnie nie wiadomo o czym tu mowa skoro po tak katastrofalnej grze defensywy i to przez cały sezon z meczami z Bayernem niczym wisienka na torcie nie został kupiony żaden stoper a drużyna siłowo z największymi klubami nie ma co konkurować. Idzie kontra i Barca się składa jak domek z kart. A Realem się nie martwcie swoje chociażby z kontry strzeli zwłaszcza że defensywnie gra Ancelotti.
0
To co ten gościu wyprawia na totalny brak pokory na całego. A te jego błazenady i to całe aktorstwo gdy się przewraca i próbuje kraść faule i kartki to profanacja gry w piłkę nożną. Jeżeli on uważa że jego gra jest w jakimś (jakimkolwiek) stopniu zbliżona do tego żeby zaliczyć go do grona najlepszych to popełnia on bluźnierstwo. Ale nie od dziś wiadomo że jest on bardzo mało inteligentny.
Boczny obrońca jak sama nazwa wskazuje musi mieć umiejętności defensywne a ile Alba jest warty w defensywie (gdy gra się z normalnym rywalem a nie takim z La Liga) to już mu T. Muller pokazał. Obok Lahma, Evry czy Colea to on nawet nie stał. Gość nie ma pojęcia o czym mówi w ogóle.
0
Jeżeli wpłynie za niego oferta powyżej 25 mln to by należało Alvesa bez dwóch zdań sprzedać.
0
Tak tak wie co mówi i pewnie też na obronie świetnie gra do tego. Nie ważne co ważne żeby tylko bzdury pisać jaka to Barca i jej każdy zawodnik jest świetny. Przynajmniej dobrze że Xavi nie udziela wywiadów.
0
0
MU za Fergusona grało ponad stan. Teraz Chelsea jest zdecydowanym faworytem i później City. Walka o 3 i 4 miejsce między, MU, Liverpoolem i Tottenhamem. Mam nadzieję że nie będzie Arsenalu już w LM.
0
To nie jest też ten sam Liverpool co za Dalglisha czu Hodgsona.
0
Mou dał ciała bo teraz z LFC widać że MU jest po prostu słabe. Niepotrzebnie CFC zamurowało się aż tak.
0
Takiej kasy z transmisji jaka jest pompowana w Barcę to nigdzie nie ma więc nie wiem po co kozaczyć.
0
Na papierze to oni mają dużo gorszą defensywę od LFC i to w sezonie wyjdzie.
0
Liverpool grał w takim tempie, tak dokładnie i skutecznie że w takiej La Lidze a nawet w Bundeslidze silniejszej by miał LM pewną.
0
Po MU Fergusona może nie zostać za wiele...
Teraz liczę mimo wszystko na Arsenal. Wolę LFC w LM niż Tottenham.
0
Trzeci mecz Liverpoolu wygrany 1:0. Dla Barcelony to jakaś abstrakcja bo czyste konto to jest jakiś kosmos.
A dodatkowo wymieniają Skrtela na Sakho. Tak się buduję drużynę.