Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie "czasami" jak Marca, Sport i MD kłamią cały czas?
0
Ta kolesiostwo kwitnie w najlepsze. Nie ważne że nic nie gra ważna jaka chorągiewka przy kraju pochodzenia...
0
Nie można bo ten przedłużył kontrakt.
0
Do Was nie dociera że T. Silva przedłużył kontrakt i jego przyjście do Barcelony jest w 100% niemożliwe? Bo pisanie o takiej wymianie to zwykły spam i od razu widać że się ktoś na piłce nie zna za grosz.
0
Lepiej jest kupić Mangalę bo w defensywie jest lepszy dużo od Luiza i 4 lata młodszy.
0
Transfer faktycznie można dograć w parę godzin ale pod warunkiem że się uczciwą cenę proponuje a nie takie coś co Barca uprawia że lata jak kurczak bez głowy proponując 50% cen za stoperów.
0
Niech po prostu dadzą za niego Sahko i to już będzie bardzo dobry interes dla Barcelony w zaistniałej sytuacji. A 40 baniek za Pedro to chyba ktoś 3 razy na głowę upadł żeby tyle płacił.
Gdyby oferta domniemana wynosiła 30 mln to można by mieć nadzieję że coś z tego wyjdzie. A niestety jak jest 40 to od razu widać że nic to wspólnego z rzeczywistością nie ma.
0
Topowi stoperzy tacy jak Mangala nie kosztują 30 mln tylko od 45 mln w górę.
0
Otóż to
0
Oczywiście w tym wszystkim nie jest najważniejszy Pedro tylko kwota jaka za niego by wpłynęła co pozwoliłoby na zakup stopera a to uratowałoby sezon.
0
Dla Barcy obecnie on jest warty 50 mln. Bez niego jest sezon stracony.
0
Dużo lepszy w defensywie jest Mangala niż Luiz. I do tego o 4 lata młodszy.
0
Wreszcie jakiś sędzia pozwolił na normalną grę niż "panienkowanie" i złodziejstwa rzutów wolnych. VV powinien zostać zawieszony
0
Za dużo już jest tych skrzydłowych. Sprzedać go i klauzulę za Mangalę płacić nawet
0
Wreszcie! Może ktoś wreszcie podejmie jedną dobrą decyzję i sprowadzi Mangalę!
0
Tak realnie powalczą... jak co sezon w Barce i Real jest pompowane po 100 baniek więcej.
0
Tak ale środkowy typu Jacksona Martineza a nie jakiś skrzydłowy co się od razu kładzie jak wiatr zawieje.
0
Takie Atletico nie ma żadnego gracza światowego formatu tylko starego Ville i graczy 2-3 graczy wyróżniających się jak Turan a strach zagląda w oczy. Już widzę jak taka Barca osiąga coś w LM...
Kadrowo są w teorii 10 razy lepsi ale z dziurą na obronie jak stodoła to wiadomo że się nic nie wygra.
0
Tata niech patrzy we własne koryto a nie się innych czepia. Bo widać że okno się skończy a jedyny potrzebny transfer stopera nie zostanie przeprowadzony.
0
Ja to mam ochotę zwymiotować jak leci to ligowe klepanie pachołów i wymuszanie aktorskie kartek.
0
Jak nie przyjdzie stoper to ta drużyna się tylko na tą La Ligę nadaje.
0
Bo grają
0
I bardzo dobrze że nie ma gwizdania i kartek z kapelusza. Piłka to sport dla mężczyzn.
0
Wszyscy to widzą i cały świat się z defensywy Barcy śmieje. Ale zarządowi widać można pluć w twarz a oni powiedzą że deszcz pada.
0
2 największe głupoty w Barcelonie.
0
Dwumecz + mecz w Mediolanie + przejście PSG ledwo co po 2 remisach czy przegrana z Celticem który piłką grał może z 50 sekund przez cały mecz. Do tego żenująca postawa defensywy cały rok, 5 samobójów i średnio ponad bramka w plecy co mecz w lidze + gorsze wyniki w bezpośrednich meczach z Realem. Nadal mało? rok widać za krótki...
0
Oni idą w górę a Barca idzie w dół.
0
Ale o finał LM się otarli, czego Barca raczej nie powąchała.
0
I jeszcze mogliby skończyć z tym całym DNA Barcelony i budowaniem całej drużyny na jedno kopyto
0
Ten gość jest synonimem słowa porażka. Za te nieudolne próby ściągania stopera to powinien już dawno na zbity pysk polecieć.