0

Jakie "czasami" jak Marca, Sport i MD kłamią cały czas?

0

Ta kolesiostwo kwitnie w najlepsze. Nie ważne że nic nie gra ważna jaka chorągiewka przy kraju pochodzenia...

0

Nie można bo ten przedłużył kontrakt.

0

Do Was nie dociera że T. Silva przedłużył kontrakt i jego przyjście do Barcelony jest w 100% niemożliwe? Bo pisanie o takiej wymianie to zwykły spam i od razu widać że się ktoś na piłce nie zna za grosz.

0

Lepiej jest kupić Mangalę bo w defensywie jest lepszy dużo od Luiza i 4 lata młodszy.

0

Transfer faktycznie można dograć w parę godzin ale pod warunkiem że się uczciwą cenę proponuje a nie takie coś co Barca uprawia że lata jak kurczak bez głowy proponując 50% cen za stoperów.

0

Niech po prostu dadzą za niego Sahko i to już będzie bardzo dobry interes dla Barcelony w zaistniałej sytuacji. A 40 baniek za Pedro to chyba ktoś 3 razy na głowę upadł żeby tyle płacił.

Gdyby oferta domniemana wynosiła 30 mln to można by mieć nadzieję że coś z tego wyjdzie. A niestety jak jest 40 to od razu widać że nic to wspólnego z rzeczywistością nie ma.

0

Topowi stoperzy tacy jak Mangala nie kosztują 30 mln tylko od 45 mln w górę.

0

Otóż to

0

Oczywiście w tym wszystkim nie jest najważniejszy Pedro tylko kwota jaka za niego by wpłynęła co pozwoliłoby na zakup stopera a to uratowałoby sezon.

0

Dla Barcy obecnie on jest warty 50 mln. Bez niego jest sezon stracony.

0

Dużo lepszy w defensywie jest Mangala niż Luiz. I do tego o 4 lata młodszy.

0

Wreszcie jakiś sędzia pozwolił na normalną grę niż "panienkowanie" i złodziejstwa rzutów wolnych. VV powinien zostać zawieszony

0

Za dużo już jest tych skrzydłowych. Sprzedać go i klauzulę za Mangalę płacić nawet

0

Wreszcie! Może ktoś wreszcie podejmie jedną dobrą decyzję i sprowadzi Mangalę!

0

Tak realnie powalczą... jak co sezon w Barce i Real jest pompowane po 100 baniek więcej.

0

Tak ale środkowy typu Jacksona Martineza a nie jakiś skrzydłowy co się od razu kładzie jak wiatr zawieje.

0

Takie Atletico nie ma żadnego gracza światowego formatu tylko starego Ville i graczy 2-3 graczy wyróżniających się jak Turan a strach zagląda w oczy. Już widzę jak taka Barca osiąga coś w LM...

Kadrowo są w teorii 10 razy lepsi ale z dziurą na obronie jak stodoła to wiadomo że się nic nie wygra.

0

Tata niech patrzy we własne koryto a nie się innych czepia. Bo widać że okno się skończy a jedyny potrzebny transfer stopera nie zostanie przeprowadzony.

0

Ja to mam ochotę zwymiotować jak leci to ligowe klepanie pachołów i wymuszanie aktorskie kartek.

0

Jak nie przyjdzie stoper to ta drużyna się tylko na tą La Ligę nadaje.

0

Bo grają

0

I bardzo dobrze że nie ma gwizdania i kartek z kapelusza. Piłka to sport dla mężczyzn.

0

Wszyscy to widzą i cały świat się z defensywy Barcy śmieje. Ale zarządowi widać można pluć w twarz a oni powiedzą że deszcz pada.

0

2 największe głupoty w Barcelonie.

0

Dwumecz + mecz w Mediolanie + przejście PSG ledwo co po 2 remisach czy przegrana z Celticem który piłką grał może z 50 sekund przez cały mecz. Do tego żenująca postawa defensywy cały rok, 5 samobójów i średnio ponad bramka w plecy co mecz w lidze + gorsze wyniki w bezpośrednich meczach z Realem. Nadal mało? rok widać za krótki...

0

Oni idą w górę a Barca idzie w dół.

0

Ale o finał LM się otarli, czego Barca raczej nie powąchała.

0

I jeszcze mogliby skończyć z tym całym DNA Barcelony i budowaniem całej drużyny na jedno kopyto

0

Ten gość jest synonimem słowa porażka. Za te nieudolne próby ściągania stopera to powinien już dawno na zbity pysk polecieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?