0

Czy nie można tego darmozjada Rosella w jakimś referendum na siłę wykorzenić? Przy okazji w paczce z tym całym śmiesznym Zubim?

0

Ale żal bo Milan Barcę rozwalił u siebie i zawiść jest...

0

A spamujesz tak bo nie oglądasz meczów Milanu. Gdybyś je widział to wiedziałbyś że ten Boateng nic rewelacyjnego nie grał.

0

Skrzydłowych i pomocników to z pianą na pysku podpisują a stopera jak od 3 lat nie było tak nie ma. Ale jeszcze im to bokiem wyjdzie.

0

Wcale się nie zdziwię jak wyjdzie Milan z Ajaxem z grupy. W tamtym sezonie Barca w Mediolanie nie widziała co się w ogóle dzieje.

0

Nudne to jest bezmózgowe klepanie w poprzek boiska Barcy w La Lidze

0

Jak walec to się może Muller po Albie co najwyżej przejechać.

0

Ubaw po pachy to jest jak drużyna posiadająca 47 sekund efektywnego czasu posiadania piłki wyprowadza dwie kontry i rozwala zespół mający w składzie Messiego, Xaviego i Inieste.

0

Barca to się teraz autobusów powinna bać jak ognia. Drużyna jest zbudowana karykaturalnie i przy kontach autobusów będzie się składać jak domek z kart. Ale skoro stopera nie kupili to im się należy jak psu zupa.

0

Nie każdy ma obowiązek wystawiania na obronie pomocników i grania piłką a potem zdziwienie że jedna kontra i się mecz przegrywa :)

0

Tłumaczą takimi bzdurami to się przegrańcy.

0

To jest realistyczne podejście do sprawy.

0

W Barcelonie pracują idioci po prostu. Przy takiej dziurze na obronie skazują kibiców na kolejny sezon z żałosnym Mascherano.

0

Barca z taką grą i z takim brakiem defensywy (oczywiście nie naprawionym) może po prostu z takiej grupy nie wyjść.

0

Oh jej jaka to Barcelona wspaniała a ten Kiko Femenía to straszliwy zdrajca...

Ale totalne bzdety. Czytam komentarze a wszystko spam.

Gość stwierdził prawdę. Tu się młodym szans nie daje. Co z tego że jesteś młodym obiecującym zawodnikiem jak Kiko czy Thiago i tak będzie stary dinozaur Xavi grał w każdym meczu.

Wcale się nie dziwię że się z klubu ewakuował, podobnie jak ja bym odszedł na miejscu Bartry. 0 szans i oceny po 2-3 meczach.

A teraz taki Thiago odszedł i za kilka lat odkryją że ma DNA Barcelony i go odkupią za 50 baniek. Nie ma drugiego tak głupiego klubu jak Barca jeśli chodzi o politykę transferową. Dość powiedzieć że na ataku grają gracze za grubą kasę a na obronie jest dziura i z pełną premedytacją zarząd nic z tym nie robi.

0

Jakby admini na tej stronie chociaż poudawali że pracują to w tym temacie 90% komentów nadaje się na bana. Pomijając słowa niecenzuralne a na pisaniu bzdur jaka to Barca biedna kończąc. Ale niestety piłka to sport dla mężczyzn a nie dla zawodników którzy tylko myślą jakby się tu przewrócić i kraść kartki i faule. A taki Alba który koziołkuje jak pudel uderzony przez ciężarówkę i później np. trzyma się za twarz i lata wokół sędziego z wykrzywioną ******* to już jest standard. Taka jest właśnie wizytówka tego klubu i tak jest Barca na świecie przestrzegana. I to jest zgodne z prawdą.

0

Tak tak a dobro zawsze zwycięża bo żyjemy w bajce.

0

Ale bzdety. W La Lidze to sobie może Barca dominować bo to nikt nie umie grać. W LM już widzieliśmy jak Barca dominuje i narzuca. Szczególnie w Mediolanie, w meczach z PSG na Bayernie kończąc.

0

Pod warunkiem że drużyna przeciwna nie atakuje. Ale na takie Levante to i ktoś z jedną nogą wystarczy. Na Bayern czy Chelsea wiadomo że na 100% nie.

0

Jeżeli nie kupią obrońcy to i tak pucharów nie wygrają a zatem nie ma to żadnego znaczenia kto tam na ataku gra bo to jedno i to samo będzie.

0

8 baniek to kosztuje wypożyczenie Sakho a nie transfer.

0

2 posty niżej napisałeś "z najwyzszych pulek" a tu się wymądrzasz?

To dopiero porażka...

0

rak sprzedaży Pedro = brak stopera w podstawowym składzie.

0

Jakby wzięli i Mangalę i Sakho to by chyba Mangala na boku obrony grał.

0

To zawodnik jest głupi że się na taką klauzulę godzi. Klub działa we własnym interesie.

0

Po prostu zarząd Barcelony nie ma pojęcia o podstawach budowania drużyny. Jak był Guardiola i decydował to to wszystko ręce i nogi miało i skład był rozbudowany proporcjonalnie. Ofensywny obrońca był jeden w osobie Alvesa i gdy go brakowało to obrońców było 3: Abidal - Puyol - Pique. Z czego Puyol nie był na emeryturze, Abidal przed chorobą był w topie lewych obrońców a cechowały go zdolności defensywne a Pique grał 10 klas lepiej. Teraz mamy natomiast 2 bocznych obrońców którzy obrońcami są żadnymi i lecą z pianą na pysku do przodu bezmyślnie a gdy trzeba bronić to albo dają ciała albo się kładą i próbują kraść faule + argentyński mikro wynalazek który o ile u Pepa z konieczności grał a tu cały sezon kibice są nim terroryzowani.

0

Przestańcie już z tym Silvą bo taka niewiedza aż żenująca jest.

0

Pomarzyć możesz zawsze

0

a co wam da 4 skrzydłowych jak na obronie jest dziura taka że można ciężarówką wjechać? Stoper do podstawowego składu jest ważniejszy niż 4 skrzydłowy z czego gra tylko 2...

0

No jeżeli ktoś będzie grał tylko za to że urodził się w Katalonii kosztem kogoś kto jest lepszy to faszystowskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?