0

Jak MU nie ma dobrego rezultatu to zawsze dziwacznie dużo jest doliczane...

0

Zwłaszcza że w tej lidze popiera się takie błazenady w BPL to by Alba co chwila kartki za wymuszenia oglądał i zaraz by takiego złodzieja napiętnowano i nic mu nie gwizdano.

0

powiedz to Gascoigneowi że tylko trochę...

0

To co jak zawodnik gra w LM to jest lepszy od każdego kto nie gra? Przecież to bzdet.

0

Słabą jak reszta ligi.

0

Popieram Mikiego.

0

W La Lidze są 2 zespoły i nic ponad to.

0

Jakby RVP tak popchnął Albe to ten by tak koziołkował że dopiero w narożniku się zatrzymał. A afera by była na cały kraj.

0

Ja wiem że w Barcy Skrtel byłby najlepszym stoperem ale mówię o normalnych klubach posiadających defensywy.

0

Bez Toure Liverpool nie dowiezie tego wyniku. Skrtel jest cienki.

0

Poszedł do najlepszej ligi.

0

I teraz zdajcie sobie sprawę że taki klub jak Liverpool jest dopiero 6 i nie gra w LM bo są oczywiście tylko 4 miejsca a La Liga również ma 4 miejsca (z niewiadomo jakiego powodu) Co jest skandaliczne że Tottenham i Liverpool tam nie grają a grają jakieś Seville czy Valencie.

0

Mamadou Sakho i Tiago Ilori jutro jeszcze LFC podpisze. Wielkiej kasy nie mają a zawodników jakoś potrafią kupować.

0

W meczu LFC - MU już po 8 minutach było więcej akcji niż w La Lidze w przeciętnym meczu po 90 min...

0

Pierdołami to się zajmują a stopera jak nie było tak nie ma.

0

Na szacunek to sobie trzeba zasłużyć. To nie jest zabawka dodawana do zestawu w McDonaldzie. Niby za co ma być ten szacunek dla Martino? Dopiero przyszedł. Obcy człowiek.

0

Obrońcę sprzedali.

0

W Barcy to się nawet nie ma już kto poślizgnąć.

0

Bayern to ma przede wszystkim równomiernie budowany skład i mocarną obroną której Barca w zasadzie w ogóle nie ma.

0

Dlatego też i trener nie przyszedł klasowy tylko wynalazek z Argentyny.

0

Wiadomo że Barca w tym sezonie nie ma szans jakichkolwiek na LM. To jest niezaprzeczalne. Ale jak się bezmózgowo buduje drużynę na samych pomocnikach to tak po prostu być musi. Żal tylko patrzeć jak wielka drużyna pozostawiona po Pepie jest marnowana na naszych oczach. Bo jeżeli jednocześnie grają Alba i Alves i do tego Mascherano to to kto gra w ataku nie ma już żadnego znaczenia skoro obrona każdy wynik uwali.

0

Tata Martino albo nie oglądał żadnego meczu Barcy w tamtym sezonie albo świadomie działa na szkodę klubu nie kupując stopera.

0

Wiadomo że już jest lubiany bo od razu widać że "kolesiostwo" będzie kontynuowane. Przecież nie sprowadzenia stopera to dowód oczywisty.

0

Za chwilę Liverpool podpisuje kontrakt z Sakho. Transfer definitywny za 17 mln euro. Pozdro dla szefostwa Barcy.

0

Złodziej to złodziej. Ma to we krwi.

0

No... należałoby Barcy jeszcze ze 100 mln więcej z transmisji dawać. Bo teraz jest przecież tak ciężko pokonać Valencie bez gwiazd.

0

Nie ma to jak na siłę wymyślać że jakiekolwiek mecze poza tymi z Realem w lidze stanowią jakiekolwiek problemy. Poziom tej ligi już dawno na pysk poleciał. W BPL by mieli problem z walką o TOP4.

0

To masz dopiero dylemacik bo i Bayern i Chelsea grają obecnie lepiej niż Barca. Zwłaszcza mając mocarne defensywy.

0

Jest taki kontrakt to ma Rosell Cruffowi płacić. Nie płaci = kradnie. Proste

0

Na pewno wiemy że jak stopera nie ma od 3 lat i jest dziura na obronie wielkości stodoły to się wtedy stopera kupuje a nie kłamie w żywe oczy i skrzydłowych kupuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?