3

15 baniek? Strasznie dużo jak za gościa który jest stary i już nigdy nie będzie grał tak jak kiedyś i pogra co najwyżej 2 lata. 5 mln będzie ciężko za niego zgarnąć.

0

A nie zorientowałeś się przypadkiem przez 2 lata że to T. Silva sobie wybiera z kim gra a nie trener?

2

Ten Marquinhos gdyby przyszedł to zostałby lekko najbardziej wartościowym (dodającym wartość drużynie) transferem ostatnich 10 lat. Gość jest megatalentem. Gra świetnie. Do tego jest w takim wieku że 10 lat kariery ma przed sobą bez straty formy. Z miejsca będzie najlepszym ŚO. Lepszy od Bartry (który też będzie tylko zwyżkował) i Pique. O Mascherano nawet nie wspominam bo nie wiadomo co to tak na prawdę jest.

To tak jakby nagle ktoś z zarządu w Barcelonie miał mózg i zamiast płacić po 50 baniek za 29 latków pomyślał raz o klubie i jego przyszłości.

I tak oczywiście najlepszą opcją jest Mangala (siła, szybkość, gra w powietrzu) ale Marquinhos jest zaraz za nim.

2

Cóż tu żałosnego można by jeszcze napisać aby się popocieszać?

Jakieś inne śmieszne i ciekawe kłamstwa?

0

Zawsze taki był.

0

LM wygrał najlepszy.

Po prostu.

7

Ja miałem gdzieś kto to wygra ale dla samej zasady żebyście nie kozaczyli przez cały rok miałem nadzieję że wygra Real bo oczywiście był lepszy. Kibicowanie Atletico tylko po to żeby Real nie wygrał wyszło Wam bokiem? I dobrze. Jesteście niedowartościowani to teraz wasz problem.

Oczywiście zaraz po bramce na 2:1 Villa próbował ukraść karnego. Widać że lata spędzone w Barcy z Sergio B. i Alvesami i Albami robi swoje. Oczywiście nikt na takie kładzenie się w polu karnym nie da w Europie nabrać. To nie La Liga.

0

I tak należy właśnie robić.

0

Widzę że Barca nic nie zmądrzała i nadal kupują środkowych pomocników. Gratulacje...

1

Dobra już przestańcie wylewać swoje fanboyskie marzenia tutaj. Nikt bogatemu nie zabroni bo "Barcy nie stać" Szejkowie płacą z własnej kasy i nic wam do tego. Patrzcie w swoją michę.

3

Za to kładzenie się i wymuszanie kartek, karnych i fauli to Barcelona powinna znajdować się akurat daleko od wszystkiego co ma w nazwie "fair play"

0

Wystarczyłoby żeby raz wydać kasę i kupić Mangalę a problemy na środku obrony byłyby skończone.

0

W prasie się mówi o 18 mln a nie 22

12

Bartra już zaprezentował taki poziom że można go śmiało nazywać najlepszym obecnie stoperem w tym klubie. I jakby nie nakłamać to na bank jest lepszy od Mascherano i to widać gołym okiem. Dlatego kolejny trener będzie miał ciężką przeprawę we wpychaniu na siłę Mascherano do pierwszej jedenastki co zarząd będzie oczywiście forsował (wiadomo że robi to od wielu lat bo w przeciwnym razie Mascherano 3 lata temu poleciałby na zbity pysk bo poziom jego gry jest zerowy).

2

Cieszę się że odchodzi bo trenerem był żadnym. Oby następny był coś warty bo ostatnim trenerem który prezentował poziom był Guardiola.

1

Atlético zostało zasłużenie mistrzem Hiszpanii bo byli lepsi od Realu i Barcy i im się to po prostu należało.

0

I to jest akurat prawdopodobny transfer do Liverpoolu w przeciwieństwie do starego Mascherano.

0

Arbeloa ze swoją genialną grą jest warty góra 5-7 mln

0

Żart to jest dopiero zapłacić aż 11 mln za małego pomocnika co gra na środku obrony i w poprzednim sezonie władował 5 samobójów i kilkanaście bramek uwalił i nie ma pojęcia o grze na środku obrony, w pomocy nie grał od kilku lat a do tego jest stary. To jest żart. 5-7 mln max.

0

Bo tam trzeba grac jak mężczyzna.

0

Mogliby już przestać spamować tymi głupotami że Liverpool chce Mascherano bo wiadomo że takich starych zawodników to oni nie kupują.

0

Dobra pocieszyłeś się ale wiemy że to nie prawda.

0

Wszystko to wina Realu. Jak ktoś nie ma argumentów by wypaczyć kłamstwa i złodziejstwa własnego klubu to winny jest albo Real albo Tusk.

0

Plus za rymowankę! :)

0

0

Oczywiście że tej kary nie odwołają.

0

Oczywiście że nie działa bo nie może działać. Każdy ma prawo zmieniać pracodawce. Nie ma niewolnictwa,

0

Jak odwołanie nie przejdzie to dowalą więcej niż 2 lata

0

Zawodnicy to chcą robić karierę i zarabiać kasiorę a nie grać tu czy tam bo to ich marzenia czy inne bzdety. Oni nie mają po 15 lat tylko to dorośli ludzie i chcą się ustawić na całe życie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?