0

A Milan to akurat idzie ku zatraceniu jeśli by być szczerym.

0

Barca nie upada ale nie ma obrony, nie ma szans na LM i jej dominacja w piłce jest zakończona.

0

Głupota ludzka to wieje z catala komentów o tym że się Real Juve nie pozbierały czy że Liverpool sięgnął dna.

0

Ale większe niż na czyste konto z Mascherano w składzie?

0

No cóż. Przeciwnik inny ale o 3 punkty powalczę.

0

Ale bzdety widzę. To tak:

1. Real, Juve czy Liverpool się nie pozbierały? Bzdet
2. Rekord punktów w LL? Przecież ta liga z roku na rok jest coraz większym szrotem i wyniki w niej nie mają jakiegokolwiek przełożenia na lata poprzednie czy LM
3. To samo.
4. Liverpool na dnie... proponuje zerknąć na tabelę BPL + dziś podpisali kontrakt z Suarezem. Dno jakich mało.

Catal czy Ty w ogóle w tej łepetynie jesteś w stanie coś stworzyć i napisać z sensem czy tylko same bzdury?

0

Obawiam się że coś niedobrego stało się z mario :( Chyba jakaś żyłka poszła albo zwieracz i już go nie zobaczymy.

0

A to jest jeden z kolejnych punktów programu po braku argumentów w dyskusji. Czepianie się błędów i literówek.

0

A ty nabluzgałeś i nazwałeś mnie zerem. Więc generalnie lecisz ze mną z banem albo siedzisz cicho.

0

Kopiuj/wklej z wikipedii? Jestem pod wrażeniem.

0

No to skoro sam przyznajesz że powinieneś dostać bana to uważam że redakcja powinna rozpatrzeć to przychylnie.

0

No po City to na pewno.

0

Jeżelio ktoś daje się sprowokować kilkoma słowami prawdy i ma IQ niższe niż zwierze domowe to w zasadzie nie jest to prowokacja a rozrywka.

0

Czyżbyś nazwał mnie zerem i 2 razy zabluźnił? No to ban nie?

0

Dziecko reset routera i nowe IP dynamiczne :*

Nic z tego.

0

O i już zaczyna słoma z butów u Ciebie wychodzić. Standardzik.

Ban dla mario oczywiście pouczający tylko na 2 dni bo taki fajny chłopak bajkopisarz jest a dla mnie niech no zgadnę?? Do 9999r.? Czy Wy na prawdę nie rozumiecie że jak dostanę bana to -> nowe konto i wracam? Czy Wy naprawdę myślicie że coś ugracie tym? Przecież prędzej się pozbędziecie Ibisza z telewizji niż mnie z tej strony.

0

Parę razy... hehe. dobre. Alba to jest jedno wielkie przewracanie się w każdym meczu w którym go widzę. I ta wiecznie skrzywiona twarz i pretensje do sędziego.

I przestań już tą nawijkę i Realu bo mnie ten klub za grosz nie interesuje. Ja wiem że jak ktoś ma negatywne zdanie o czymś z Barcy to już wam się w mózgach Real wyświetla ale niestety ten klub jest mi obojętny.

0

A i oczywiście że posądzanie zawodników Barcy w ciemno i symulowanie to nie jest żadna prowokacja bo tak ta drużyna gra.

0

Jak argumentów zabraknie to zawsze jest jeden i ten sam stały punkt programu. Żebranie o bana. Żałosne

0

Tyle razy ile ja widziałem np. Alvesa który się kładzie i próbuje kraść to ja uważam że to nie jest żadna prowokacja jak się kogoś z genem złodzieja nazywa po imieniu. Zwłaszcza jak to jest recydywa.

0

O kolega przyszedł obronić? Widzę że teraz fanboye parami chodzą.

0

No ok. To teraz weź przeczytaj sobie teksty tego mario z ostatnich 30 min i policz ile razy wypisywał teksty prowokacyjne i obraźliwe w moim kierunku? I teraz... jeżeli ja mam dostać bana to on ma lecieć razem ze mną skoro tacy uczciwi szeryfowie jesteście.

0

Żałosne to jest to że ja tu wchodzę raz na pół roku i zawsze od razu jesteś Ty aby odpisywać na moje komenty. Zawsze. to jest dopiero porażka na całego.

LL jest zdewastowana przez rozkradanie kasy z praw transmisyjnych przez Barcę i Real i wie to każdy człowiek na ziemi chyba i bramki stracone w tej lidze mają zerowe przełożenie na LM co już Ci boleśnie pokazał Bayern ale już wytłumaczyłeś sobie że to co było rok temu to prehistoria. Tak działa właśnie mózg fanboya.

0

Nie jestem ani profesorem ani doktorem ale od Ciebie większość użytkowników tej strony jest o wiele inteligentniejsza.

0

To że ja jestem tutaj i nie możesz tego psychicznie wytrzymać bo jesteś na to za słaby to w żadnym wypadku nie jest mój problem ale w 100% twój. Żeby było jasne. Większości użytkowników nie przeszkadza napisanie paru słów prawdy na temat Barcelony natomiast ty zawsze skaczesz jak małpa w klatce dostarczając przy tym masę radości.

0

To że piłkarze Barcelony od lat się sami kładą by kraść faule i kartki to akurat sami sobie na to zasłużyli żeby tak ich traktować. I takie są fakty i nie jest to żadna prowokacja.

0

Zauważ jaka to liga.

0

Przecież widzisz że nie potrafi zaakceptować ani krytyki ani prawdy a jego zasób słów jest ograniczony co doskonale pokazuje jaki kaliber intelektualny sobą reprezentuje. On tu siedzi od dawna i cały czas kłamie i wybiela. Spowodowane jest to brakiem własnego życia oraz dużym niedowartościowaniem.

0

O mogę już minusować komenty! :) Za to -45 masz u mnie plusa :)

Chciałeś zabłysnąć a się z deka nie udało :)

0

No tak. Rok to taka epoka jak dinozaury. W tej jeszcze Barca nie zdążyła dostać więc trzeba się odgrażać że poprzednia edycja LM była dawno dawno temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?