Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo było że walną te 50 baniek bo takie są teraz ceny za najlepszych stoperów i tyle. Gdzie tu zdziwienie?
0
To jak do ataku kupowani są zawodnicy za grubą kasę to z jakiej racji na obronie ma być skąpienie?
Jak drużyna ma o coś walczyć to na każdej pozycji ma być wartościowy gracz a nie szroty z BBVA "bo taniej"
0
Tak tak Sakho = Bagnack. Idź spróbuj te swoje rewelacje sprzedać poza tą stroną.
0
W 100% popieram
0
chyba jenów albo rubli
0
Chyba raczej nie ma głupich żeby ktoś chciał w swojej drużynie Mascherano.
0
T. Silva podpisał kontrakt i w żadnym wypadku nie jest już do ruszenia.
0
Tyle że PSG w przeciwieństwie do Barcelony ma jakąś kulturę i ofertę za zawodnika złoży odpowiednią a nie pół ceny jak to zwykła robić Barca w nadziei że zawodnik się zbuntuje.
0
Bo taka prawda. Pressing i wślizgi nijak nie rozwiążą problemu bezradności przy wrzutkach w pole karne. A co do pierwszej części to też się zgadzam bo sami niedostępni stoperzy są starannie wybierani.
0
Tak to właśnie myśli Barcelona. Że są w centrum świata i każdy tu przyleci za pół ceny byleby tylko grać i dodatkowo pensję weźmie małą. A jak jest na prawdę to już rzeczywistość weryfikuje.
0
50 mln to aktualne cena za stopera z topu więc nie ma co się dziwić.
Dodatkowo Chelsea chce 50 baniek bo wtedy po prostu wymienią Luiza na Mangalę który w defensywie jest dużo dużo lepszy.
0
Jak zamierza grać w LM tym co jest to widać jak na dłoni że właśnie nie wie co robi.
Za Luiza albo stopera innego z topu trzeba dać 50 mln. Tyle w tych czasach się płaci. A jak nie to stopera nie będzie bo nikt prezentów Barcy robić nie będzie.
0
Wymienienie Alvesa który pojęcia o defensywie nie ma i dodatkowo ma 30 lat na młodego stopera jakim jest Sakho to byłby interes 1000 lecia.
0
Oni byli po prostu starzy i musieli odejść. Podobnie jak za rok max dwa z klubem pożegnają się Xavi i Puyol.
0
Już jak przeczytałem tytuł newsa to już widziałem że będzie to bzdet tak skonstruowany typu "nic nie mówi to idzie do Barcelony"
0
Dobrze napisane. Taki klub jak Barcelona (podobno największego kalibru) od 3 lat stopera sprowadzić nie może i nie zna nawet cen an rynku transferowym. Tylko liczy na to że zbuntuje zawodnika i ten za pół ceny przyjdzie wymuszając odejście itd.
0
Tak chce Sakho odejść jak i T. Siva chciał. Pewnie jak będzie drążony temat to znowu szejk postraszy i Barca z podkulonym ogonem ucieknie
0
30 mln nie jest warty bo za 30 mln to go Chelsea nie sprzeda. Zawodnik jest tyle warty ile ktoś za niego zapłaci aby go pozyskać.
Za 30 mln Luiz jest nie do kupienia więc jest warty więcej.
0
Na pewno "mądrzejsze" a czy gorsze to nie oceniam...
0
No właśnie plusujecie takie pierdoły i nie znacie w ogóle sytuacji. Żaden Dede tu nie przyjdzie bo kontrakt inny poszedł.
0
Tak rewelacja. 50% to kłamstwa o rynku transferowym a drugie 50% to wypisywanie jacy to zawodnicy Barcy i Realu nie są świetni + fakty z ich życia rodem z pudelka. Hiszpanie chyba zbyt bystrzy to nie są skoro płacą za takie gazety jeszcze.
0
I tak Luiza 95% osób tu widziało tylko w PK więc o czym tu mowa w ogóle? Przecież nie znacie zawodnika po prostu.
Złota zasada na tej stronie. Im ktoś mniej widział tym więcej wie i mądrzejszy jest.
Podobnie jak dzieciaki chodzące do gimnazjum gdzie rodzice zarabiają minimalną krajową piszą "dałbym max 30 mln". Widać im ktoś mniej rozgarnięty tym większy "ekspert"
0
Popieram. Przynajmniej jeden obrońca powinien mieć pojęcie o defensywie.
0
No i zadnie zmienić o nim ciężko
0
No już po 0:7 się oczyściła atmosfera. Jeszcze 2-3 sezony LM kończone w takim stylu i będzie można tu normalnie popisać może.
0
Same kłamstwa na kłamstwach drukowane. Całe szczęście jeszcze tylko 19 dni tego żenującego spektaklu.
0
Z punktu widzenia Chelsea to sprzedaż tego zawodnika za mniej niż 45 mln mija się z celem całkowicie. Wiadomo że gdyby odszedł to w jego miejsce wskakuje Mangala dużo lepszy w defensywie. Ale 10-15 mln nie będą dopłacać na pewno. Niech Barca płaci albo szuka kogoś innego.
0
Barca Aggera chce za 17 mln więc szkoda nawet czasu na komentowanie takich głupot.
0
Zadajcie sobie pytanie quizowe ilu zawodników pierwszego składu CFC odeszło z drużyny w erze Romana i będziecie wiedzieli czy Luiz tu przyjdzie.
0
Wszyscy tutaj się po prostu boją Bayernu po tym jak upokorzył Barce w LM i przez złość i zazdrość ta agresja. Takie "nadzieje" na to że inna drużyna zacznie grać gorzej żeby Barca miała z nią jakiekolwiek szanse to nie jest żadne kibicowanie. Szacunek do siebie chociaż by wypadało mieć i to przyznać. Niech lepiej Barca zacznie coś grać przyzwoitego i niech obrońcę kupią najpierw.