0

58 to już jest jakaś cena którą mogliby faktycznie rozważyć bo przekracza wartość zawodnika i mogliby za to kupić sobie Mangale i jeszcze by im kasy zostało. W te 58 mln można uwierzyć.

0

50 baniek

0

Jest Mangala.

0

Shadow to nie zauważyłeś jeszcze że defensorów z samego topu tylko chce Barca? Wiadomo dlaczego. Bo innych nie znają. Tito to wręcz otwarcie powiedział że nie interesuje się innymi zespołami i nie ogląda meczów innych drużyn.

0

Nie już kolejny sezon z Bartrą i Mascherano to by była chyba przesada i ludzie by przestali przychodzić na mecze.

Podejrzewam że jeżeli zarząd nie kupi w tym roku stopera to ostatnią swoją kadencję mają jak w banku.

0

Skąd Wy wzięliście te całe brednie że Hummels był do wzięcia i chciał tu przyjść? Wiem że drukowało to MD ale wiadomo że kłamali bo Hummels nie ma chęci dołączenia tu a i BVB też zablokowałoby to.

Swoją drogą BVB jest coraz mocniejsze. Niby co roku kogoś sprzedają a jednak skład jest wzmacniany tak że klubowi to wychodzi na plus. Także było i w tym roku. To nie jest jakieś Porto gdzie kończy się sezon i otwiera sklepik.

Przecież gdyby Hummels marzył o grze w Barcy to po odejściu Tito by sprawa transferu odżyła. Chyba nikt nie jest na tyle naiwny że przez głupotę Tito Hummels strzelił foszka i cały czas jest obrażony?

0

Bartra nie ma warunków....

Przecież można spokojnie założyć że ten koleś jeszcze rośnie i nigdy nie dostał szansy to o czym my tu mówimy?

0

Barca chce najlepszych zawodników świata na dane pozycje i za tych trzeba bulić kosmos. A jak sprzedają graczy niełapiących się do pierwszego składu jak stary Villa o Abidalu nie wspominając to chyba logiczne że ci zawodnicy są nic nie warci? Przecież jakby ktoś chciał kupić Inieste to wtedy cena by była wysoka. Nikt nie powinien oczekiwać ze czołowi gracze przyjdą tu za niską kwotę i zarabiać będą 3 przedział płacowy bo jak tak to ich kluby sprzedadzą ich do PSG czy City

0

No tak bo jesteś Polakiem z pokolenia "1100 zł na rękę"

A Chelsea to nie Porto które chce na zawodnikach zarabiać tylko chce budować najlepszy skład i cena tam nie gra roli.

0

Miki mógł pójść na całość i zaproponować Pepe z Madrytu. Ale się powstrzymał i tylko Ramosa zaproponował. On się stara a nie doceniliście.

0

Czy nikt z Was nie zadał sobie prostego pytania: "Po co Chelsea miałaby sprzedać Luiza"?

0

"Całkiem niezły" tyle że własnemu zespołowi bramki strzela i nie nadaje się na grę na środku obrony. A tak to może i dobry pomocnik z niego. Ale nie wiadomo. Nikt tego dawno nie próbował.

0

Varane ma 30 baniek klauzuli czyli cena dla Barcelony za niego to jakieś 55 mln.

0

Tyle że Mangala akurat jest w przeciwieństwie do Kompanego, Silvy, Luiza i Hummelsa do wyciągnięcia.

0

Co roku to słyszę a jakoś Dede furrory nie robi.

0

No dobra. Jutro będzie Barca kupować Kompanego zatem. Zaraz wpadnie MikiMessi z cennikiem z lat 80 i wszystko będziemy wiedzieli prędzej niż zarząd.

0

Dziś Brendan Rodgers oficjalnie wypowiedział się że Agger poinformował go o pozostaniu w klubie.

0

oooooooo to za Kompanego to można spokojnie 25 mln dać jak nie 27. Dobrze że Barca rozwesela mi sezon ogórkowy.

0

Konkret to będzie 31 sierpnia. Oficjalne info o zamknięciu okna transferowego.

0

No dobra i zakładając że nawet dotrze pod ten stadion. I co zrobi? Przecież zaraz woźny by go wygonił.

0

Agger to już w ogóle jest niemożliwy.

0

MESSIah16, wszystko Wam ładnie wypunktował u tak na prawdę to powinno zamknąć temat.

Ciekawe kiedy będą brednie o Mangali. Wszak wiele opcji już zostało obstrzelanych.

P.S. Szkoda że Mundo Deportivo nie ma własnego zespołu mieli by masę fanów na tej stronie.

0

Oczywiście MD się nie powstrzymało i wcisnęło na siłę że Chelsea oczekuje większej kwoty...

0

MESSIah16, wszystko Wam ładnie wypunktował u tak na prawdę to powinno zamknąć temat.

Ciekawe kiedy będą brednie o Mangali. Wszak wiele opcji już zostało obstrzelanych.

P.S. Szkoda że Mundo Deportivo nie ma własnego zespołu mieli by masę fanów na tej stronie.

0

Tylko Ty. Reszta ma na dzieje że będą same spekulacje.

0

No dobra to jak hipokryci na tej stronie próbują mi wciskać pierdoły że Mascherano jest nie do ruszenia bo sytuacja w defensywie jest taka że żaden obrońca nie może odejść to żeby te kłamstwa miały sens i było wszystko spójne to Bartra powinien też być nie do ruszenia tak?
Więc co tu robicie? Po co to całe zakłamanie i sprzedawanie defensora przy takiej opłakanej sytuacji kadrowej?

0

Tak chyba Albę za psie pieniądze bo klub miał tyle długów że widmo bankructwa wisiało, kontrakt Alby nie był za długi a jego klub nie mógł walczyć o najwyższe cele. Ma to tyle wspólnego z obecną sytuacją wyrwania Luiza z magnata finansowego co nic. Inni wyrwani za małą kasę? Sanchez? Villa? Ibra? Czygryński? Tylko może Fabregasa im się udało zbuntować i ukraść za pół ceny z bazaru Arsenal. Ale jak Arsenal się tak daje to ich sprawa.

Pytanie quizowe można zadać takie: Ilu klasowych super zawodników z pierwszego składu opuściło Chelsea odkąd Roman objął CFC?

Tylko Robben i nie dlatego że chciał odejść a dlatego że był szklany i kozaczył i chcieli się go pozbyć. O takich klubów jak Chelsea czy PSG Barca zawodników kupować nie będzie bo nikt im ich nie sprzeda. Będziecie musieli nauczyć się z tym żyć.

0

Jeśli oferta 20-25 mln to prawda to na miejscu Chelsea to z automatu zablokowałbym wszelką komunikację z Barceloną z dwóch powodów. Brak poważnego podejścia do tematu i nie za dużo czasu na znalezienie zastępcy.

Dodatkowo nie trzeba chyba wspominać że z punktu widzenia CFC ten transfer jest bez sensu bo ani kasy nie potrzebują ani kontrakt mu się nie kończy. Do tego zawodnik jest na lata i ciągle się rozwija.

Poza tym jakby Luiz faktycznie zgodził się na jakieś niższe kontrakty bez zgody Chelsea na rozmowy (a takie muszą być) to na miejscu Romana złożył bym oficjalną skargę do UEFY za rozmowy bez zgody klubu i buntowanie zawodnika.

0

ja nie wiem jakie to muszą zajść procesy w głowie niedowartościowanego fanboya aby sobie wytłumaczył i nakłamał że 25 mln to jest dobra taktyka negocjacyjna. Widać Ty się nie znasz, więc Ty się nie odzywaj. Cały świat nie wierzy że taką niską ofertę za Luiza można mieć czelność złożyć.

Wiadomo kto jest trenerem Chelsea i aby mieć jakiekolwiek szanse wyciągnięcia kogoś to trzeba podejść do negocjacji z szacunkiem i traktować drugą stronę a taka oferta to jak naplucie w twarz i nadaje się bezpośrednio do kubła na śmieci.

Zarząd się ośmieszył i skompromitował i każdy poza zaślepionymi fanatykami Barcy to powie. Wystarczy przez chwile przestać babrać się we własnym sosie i wyjść poza tą stronę.

0

To że kwota jest obraźliwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?