Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idź sobie załóż własne forum i tam będziesz szeryfem a to nie kozacz.
0
Jak była mowa o sprowadzeniu Luiza to było wiadomo że to niemożliwy transfer. Ale dziś po ogłoszeniu że będą go chcieli wykupić za połowę ceny to sprawa nadaje się do kabaretu.
0
od jakichś 2 lat jeśli chodzi o obrońcę.
0
To się niczym w takim razie nie różni od Luiza bo on też nigdzie nie odejdzie
0
1. Katalońskie gazety nie wiedzą nic i kłamią non stop
2. Nikt tych bzdur nigdzie indziej nie powiela a wiele źródeł zgodnie zaprzecza
= kłamstwa
0
No właśnie po sezonie zaserwowanym z Mascherano to wiadomo że głupi to akurat są.
0
"szejk zarobić"
on odkręci kurek bardziej i sobie zarobi.
0
Sytuacja to już jest skomplikowana bo ani Agger ani Luiz nie odejdą ze swoich klubów.
0
"zawodnik chce przejść na Camp Nou"
"Zawodnik zgadza się na obniżenie pensji"
"Chelsea jasno powiedziała, że nie pozwoli Luizowi odejść za mniej niż 46 milionów"
Co z tego że żadna z tych informacji nie jest prawdziwa. MD i Sport musi się sprzedać
0
To rozumiem że MD i Sport kłamiące cały czas są lepsze niż mirror?
0
Całe okno transferowe mówi się o transferze stopera a tak na prawdę to Barcelona nie robi nic w tym kierunku żeby kogoś pozyskać. Bo takie zapytania o Silve czy Luiza to strata czasu i do niczego konkretnego nie prowadzi.
0
Agger był nie do kupienia niezależnie od sytuacji Skrtela
0
Żeby nie było to ja też jestem za tym transferem Luiza (jeśli Mangala jest niemożliwy) bo jest szybki, wysoki, silny, gra głową ok i do taktyki Barcy będzie w miarę ok zakładając posiadanie piłki. Bo już zawodnik zwyczajnie przeciętny da skok 3 klas względem tego co próbował grać Mascherano. Więc wszystko byleby już go na boisku nie było.
A co do tych całych wyborów do jedenastki roku. Jeżeli jest tam wybrany Pique to chyba każdy wie co to oznacza? Że jest to konkurs popularności. Jedyne w czym Pique odniósł sukces w zeszłym roku to rozmnożenie się z Shakira. Dla jasności dodam że w jedenastce roku nie znalazł się T. Silva.
0
już -7 kg wagi. Widać że chłopak się solidnie przygotowuje na LM.
A tak na poważnie. Neymar... to jest zawodnik dobry, ale nie takiego klub potrzebował. To jest kolejny gracz mały, wątły i techniczny tyle co wie o grze ciałem co w TV zobaczył. I Barca jest zbudowana na jedno kopyto ze wszystkich takich graczy z wyjątkiem może Pique (bo Busquets się na wszelki wypadek przewróci jak coś więc go nie liczymy). Za cenę zbliżoną do niego można było kupić Cananiego.
Bayern w tym roku pokazał ile znaczy atletyczny futbol.
0
Biorąc pod uwagę że same złe wybory są na tą pozycję to może przypadkowo by kogoś dobrego kupili. Bo jak mają czas i wybierają to nic z tego nie wynika bo na obronie się w Barcy znał tylko Guardiola. A też nie wszystko mu wychodziło.
Coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz że gdy wszyscy który wiadomo że powiedzą "nie", powiedzą "nie" i wesołego dnia 31 sierpnia Barca zgłosi się po Mangale.
0
Teraz w dobie klonowania to bym się wcale nie zdziwił gdyby oni wszyscy jeszcze kiedyś wrócili. Zwłaszcza że to jest biznes i to taki biznes za którym stoją kolosalne pieniądze. Szejkowie to by zwariowali z cenami gdyby można było pozyskać 20 letnich zawodników którzy mieli długie i piękne kariery oraz prezentowali równą wysoką formę. Jak Del Piero, Giggs czy Maldini.
0
Te 46 baniek to ten cały Rosell mógłby zawieźć do Porto i by się szybko transakcja udała. A nie takie kupowanie "po znajomości" i "kolesiostwo" bo ten kolega z reprezentacji a tej z jeszcze inną flagą przy kraju pochodzenia. To ma grać dobrze drużyna a z kumplami to sobie może Alves i Neymar iść na browara po meczu.
0
Byłyby dwa Puźole. Podobnie jak Czabi Alonso i Czabi z Barcy to są bracia "Czabi". Dodatkowo w reprezentacji Włoch niedawno grało 4 braci Cannavaro. Canavaro, Cannavaro, Canavarro i Cannavarro (tyle że nigdy nie wiedziałem jak on ich rozróżnia bo kolejność była przypadkowa.
0
Przeczytałem uważnie post destro (jeden z niewielu tutaj który pisze z sensem więc warto) i chciałem powiedzieć że zgadzam się ze wszystkim w 100%.
Tyle że. Mascherano... to jest jednym z najgorszych środkowych obrońców świata (jeśli chodzi o kluby od przeciętego wzwyż). To co ten gość wyprawia to jest parodiowanie gry w obronie i zaprzecza wszystkiemu co do tej pory ludzkość wymyśliła jeśli chodzi o grę na środku obrony. Ten człowiek nie ma pojęcia co się dzieje. Ani nie umie się ustawić, ani wygrać główki. I potwierdził to swoją żenującą grą w całym poprzednim sezonie. On wbił 5 bramek samobójczych, 3 plecami, a liczba bramek dodatkowych zawalonych z jego winy to liczba dwucyfrowa. To nawet nie jest śmieszne. Nie ma nawet jak nakłamać żeby jego grę wybronić bo liczby są przerażające i jak ktoś go broni to znaczy że w ogóle nie ogląda meczów Barcy tylko pisze głupoty tutaj.
Podobnie tak jak pisze destro o "profesjonalnej ekspertyzie" gdy D. Luiza na tej stronie. Przecież od razu widać że w ogóle tego zawodnika nie znacie. Oglądałem te mecze Chelsea i Luiz jest takim kurczakiem z odrąbaną głową co lata jakby nim dziecko na Playstation grało i tylko fakt że Rafa Benitez go dał na defensywną pomoc mu ten sezon jakoś podratowało. Ale Wy oczywiście wiecie lepiej...
Jeśli chodzi o Luiza to on zostanie w CFC ale u Mou to on będzie miał ciężkie życie. Wystarczy minimalna znajomość piłki nożnej żeby doskonale wiedzieć że Luiz ze swoją grą to w podstawowej 11 w CFC grać nie będzie. Parę stoperów będą tworzyć Ivanovic (w każdym aspekcie gry lepszy od Luiza poza tymi nieistotnymi jak latanie do przodu z pianą na pysku) i Cahill.
0
Ja oglądam Liverpool i jak każdy interesujący się tym klubem doskonale wiem że Agger jest przedostatnim zawodnikiem którego by LFC by było w stanie sprzedać. Razem z Gerrardem są zawodnikami którymi LFC nawet nie będzie rozważał w kategoriach opuszczenia klubu. Można być pewnym że zawodnik ma 100% wolę pozostania w klubie i żadne klauzule i inne duperele Barcy nie pomogą bo nikt z nimi rozmawiać nawet nie będzie.
0
Trochę z tym Zidanem inna epoka ale ok. Tak samo Ronaldo kupiony za 100 baniek to sporo. A Hulk? Świetny gracz pokroju Cavaniego i też tyle powinien kosztować (w granicach 65 mln). Trochę zaprzepaścił tym transferem do Rosji. Bale natomiast to najlepszy gracz z BPL ubiegłego sezonu i do tego w wieku świetnym także 80 spokojnie można zapłacić też za niego. Ale 80 a 120-130 to są jednak spore różnice jak na te czasy. Jakby nie patrzeć gracz ze ścisłego topu który da boosta Madrytowi.
0
Radziłbym się martwić o Neymara który w LM będzie się odbijał od obrońców pokroju Ivanovica jak piesek wrzucony pod ciężarówkę.
0
Ale mu dogadałeś.
0
Jak to prawda to czekam na minę Taty jak Puyolowi po 5 meczach strzeli kolano i wypadnie na kolejne 6 miechów.
0
widzę że "najlepsza liga świata" nie przejdzie przez gardło.
0
Bardzo dobrze i trafnie powiedziane.
0
Alba to nie jest żaden najlepszy LO. Bo LO jak nazwa wskazuje musi mieć umiejętności defensywne.
A co do Bale`a to mogli go sprowadzić za A. Sancheza bo kasa podobna wtedy była. Wiadomo że Bale to nie obrońca.
0
duch toma pięknie i celnie Was podsumował.
0
Mascherano to za tą swoją świetną grę powinien zamiatać podłogi na CN.
0
Chyba na olimpiadzie olbboyów.