0

Zawodnicy którzy zmienili klub albo grają w Realu to też "domniemania"? Przecież Ty nie rozumiesz co piszesz. Może słów nie znasz?

0

Bardziej się już umniejszyć nie da bo gość był pół sezonu na leczeniu a drugie pół nie robił w klubie nic. Nie można pisać o jego zasługach bo drużyna była samograjem i na autopilocie zaszła gdzie zaszła. Przewaga kadrowa nad resztą ligi jest tak ogromna że i bez trenera się tą ligę wygra.

Ale ile ten rekord punktowy i najmniej straconych bramek w lidze są warte to już Bayern pokazał a nie ja. Chyba że zaprzeczycie że to nie miało miejsca? Bo to czarne na białym fakty.

0

To nie są "domniemania" tylko zawodnicy niemożliwi do kupienia i fakty.

0

1. Liga od lat nie jest absolutnie żadnym wyznacznikiem. Liga upadła tak nisko że rekordy punktowe nie mają żadnego przełożenia na lata gdy ta liga jeszcze żyła. Barcelona nabiła rekord punktów grając większość meczy na stojąco i mając w zasadzie nieistniejącą defensywę. Dodatkowo La Liga była wygrana dlatego że Real w niej nic nie grał
2. Mascherano władował w lidze 5 samobójów, 3 bramki wbił plecami i kilkanaście zawalił poprzez niedoskoczenie do główki, złe ustawianie się albo w ogóle go nie było gdzie być powinien. Nie napisałem że samobóje zdobywał w LM.
3. Barcelona w poprzednim sezonie traciła w lidze średnio bramkę na mecz co biorąc pod uwagę poziom tej ligi i statystyki za Pepa jest wręcz karygodne.
4. Dotarcie Barcelony do półfinału to fart nad fartami. Powinni już na Milanie odpaść (i prawie tak się stało gdyby w rewanżu wykorzystali swoją sytuację którą podarował nie kto inny jak Mascherano). Barcelona sobie nie radziła z Celticiem, z Milanem w Mediolanie nie wiedziała co się dzieje a PSG przeszła po 2 remisach. Dobrze że Bayern pokazał później ile są warte te rekordy punktów ligowych bo by fanboystwo żyło w kłamstwie po dziś dzień. A tak to może się ktoś ogarnie przynajmniej i zacznie coś widzieć.

I powtarzam to jeszcze raz: Tito nie miał pojęcia o grze defensywnej. Wystarczyło tylko oglądać mecze Barcelony i mieć podstawową wiedzę o piłce nożnej.

Tito nie zrobił nic? Ano nie zrobił. Nie podejmował żadnych własnych decyzji, nie wprowadzał nowych graczy a decyzje kadrowe i upór stawiania na Xaviego i Mascherano oraz inne decyzje kadrowe były złe. Co Tito mógł źle zrobić to zrobił.

0

BPL jest o lata świetlne przed wszystkimi ligami.

0

Stoperzy nieosiągalni (w nawiasie dlaczego)

Ramos (Real)
Varane (Real)
T. Silva (wściekłość PSG, zarobki, nowy kontrakt)
D. Luiz (José Mourinho)
Kompany (zbyt ważny dla City, zarobki)
Hummels (zbyt ważny dla BVB)
Chiellini (zbyt ważny dla Juve)
Javi Martínez (nie przejdzie do słabszego klubu)
J. Boateng (nie przejdzie do słabszego klubu)
Agger (nie interesuje go gra poza LFC)
E. Garay (50% Real)
Dejan Lovren (zmienił klub)
Dede (zmienił klub)
Ogbonna (zmienił klub)
Marquinhos (zmienił klub)

I tego powinno się MD i Sport trzymać żeby ich kłamstwa wymyślane codziennie miały jakikolwiek sens.

0

Moja wiedza o piłce jest duża a Twoje komentarze opierają się na "co by było gdyby" i skąd wiem co Tito planował.

No to tak. Tito w klubie był rok i nic w nim nie robił. Grał cały czas to samo składem pozostawionym przez Pepa i o grze defensywnej pojęcia żadnego nie miał. A że defensywa nie grała nic a Mascherano strzelał samobóje to Tito sobie wymyślił że chce najlepszego stopera na świecie za wszelką cenę z uporem osła niczym dziecko w sklepie z zabawkami "chciał"

I na podstawie tego że mamy jako dowód cały poprzedni sezon że drużyna absolutnie nie miała szans wygrać LM to każdy może stwierdzić że Tito trenerem żadnym nie był. Ale dość o Tito.

0

Nie piszę że Fabregas odejdzie tylko to co jest jasne czarno na białym - czyli że nie zdecydował jeszcze.

Jeśli chodzi o stopera to stwierdzam że przepłacą jakieś drewno pod 30 pod koniec sierpnia.

0

Czyli widzę argumentów już brak i zaczyna się spam.

0

Może i Fabregasa nikt nie chce sprzedać z zarządu ale Fabregas decyzji jeszcze nie podjął. A jest to sprawa kluczowa.

Podobnie było z T. Silvą. Zarząd i trener nie chcieli sprzedać tyle że zawodnik również oficjalnie potwierdził że nie interesuje go gra w Barcelonie. I na tym się skończyło + nowy kontrakt.

0

1. Nie czepiajcie się nicka bo Tito zasłużył na hejt. Więc jest jak jest.
2. Jakby Fabregas chciał zostać to by oznajmił że zostaje i zarząd byłby tego pewny w wypowiedziach. A nic takiego nie ma miejsca.
3. Ja Cię nie obrażałem a "szczekać" to może pies
4. MD i Sport wymyślają kłamstwa teraz o Aggerze a na żadnej stronie o LFC nikt nawet sobie głowy nie zaprząta odpowiadaniem na takie bzdety.

0

Dlatego że znam więcej niż 3 stoperów na krzyż w przeciwieństwie do Tito? "Albo T. Silva albo nikt..."

Dobrze że Tito już nie jest trenerem...

0

1. W hejtach na Tito to piszę prawdę co fanbojów boli.
2. Bajki to Wam sprzedają MD i Sport o T. Silvie i Luizie.
3. Na podstawie wypowiedzi osób z zarządu widać jasno że nie są pewni czy Fabregas zostaje. Takie są fakty.

0

Bo ja nie będę pozytywnie komentował. Jak coś jest ok to nie wymaga komentarza.

0

Już były 3 newsy w których zarząd jasno dał do zrozumienia że w ogóle nie są pewni jego pozostania. Trzeba tylko rozumieć to co się czyta a życie staje się łatwiejsze.

0

Mangala,
Kiriakos Papadopulos,
Subotic,
Höwedes,
Sakho,
Alderweireld,
Vertonghen,
Bonucci,

Opcji więcej niż włosów na głowie (pominąłem nieosiągalnych takich jak Kompany, Silva, Hummels i Luiz bo o nich się tu tylko spamuje) a oni się zabrali za stopera który na bank tu nie przyjdzie bo gra w LFC jest dla niego spełnieniem marzeń. W zeszłym roku odrzucono ofertę City na 30 mln za niego. To mówi wszystko.

0

Niestety ale nie jestem z gimbazy aby wejść na newsa i wypisywać jaki to Messi jest "the best" i inne tego typu duperele. Wiadomo że Messi i Iniesta czy Neymar są świetni. A skoro nie ma do nich zastrzeżeń to nigdy na ich temat nie pisałem nic. Proste. Tyle że żeby to zrozumieć to już jednak trzeba mieć IQ przeciętne.

0

Tata jest trenerem i ma czas na pokazanie swoich umiejętności.

Tito to nie wiadomo kim był bo na pewno nie trenerem i rok Barcelonie zmarnował. Dobrze że nie było go tu 5 kat bo by ten klub rozniósł doszczętnie. Gość się na nauczyciela WFu w gimnazjum nie nadawał nie mówiąc o trenowaniu Barcy.

Rok z Tito wystarczył żeby Thiago odszedł z klubu a Fabregas który dopłacał do transferu rozważał odejście.

Więc co kozaczyć? Czy piłkarze walą drzwiami i oknami byleby w Barcy grać? Nie.

0

Ligie 1 jest słabsze od La Ligi w której grają tylko 2 kluby a reszta klepie biedę? Kolejny frustrat

T. Silva nie zagra w Barcelonie bo w niej najzwyczajniej w świecie nie chciał grać i o kasę nie chodziło. W LM PSG może więcej od Barcy na mieszać bo jest to klub równomiernie budowany we wszystkich formacjach. A z Bartrą to Barca będzie się w grupie szarpała.

0

LFC jest w defensywie 10 razy lepszy od Barcy więc co to za argument to chyba tylko koty z internetu wiedzą.

0

Oczywiście że tak. Tata powinien w obecnej sytuacji wręcz zażądać stopera a nie prezentować postawę "wszystko jedno"

0

Widać że nie są pewni pozostania Fabregasa. Rok temu każdy tu chciał grać. Po roku z Tito nie dość że stopera nie można zakupić klasowego to jeszcze następuje ewakuacja zawodników.

0

OMG to wy jeszcze uważacie że Aggera LFC za 15 mln sprzeda?!

Ja rozumiem że tu panuje hipokryzja i łykanie newsów MD ale 15 mln to już brak szacunku (gdyby w ogóle była możliwość transferu)

City za 30 go nie dało rady kupić.

0

Tak jak RVP nie poszedł?

0

Najgorszym "obrońcą" Barcelony jest niewątpliwie Mascherano.

0

rudolf chyba powinien otworzyć kącik humorystyczny gdyż mistrzostwo nonsensu nie jest mu obce.

0

A jak górna piłka będzie leciała w pole karne a średni wzrost obrony będzie wynosił 172 cm to co też pressingiem się to rozwiąże trenerzy?

0

I takimi zawodnikami są też jest Gerrard i Agger

0

Po tych żałosnych próbach wyciągnięcia Silvy gdy wszyscy mówili Barcy "nie" to na zakupy w PSG szanse są zerowe.

0

Puyol to poważne granie skończył jakieś 2 lata temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?