0

Kłamie to MD, Marca i Sport a Guardiola wreszcie może mówić otwarcie co i jak.

0

Trzeba by być po lobotomii chyba żeby tego nie zauważyć.

0

Takie są prawa rynku. Jest kupiec, płaci więcej i dobrze. To że Barcy nie stać to nikogo nie interesuje.

Rynek się wcale nie psuje, po prostu jest przewartościowanie.

Gwiazd jest ograniczona ilość i za najlepszych trzeba bulić.

Teraz najbogatsi będą w czołówce i takie są fakty.

0

Piszesz nie o tym Papadopoulosie

0

Brak słów do Tito. On nie rozumie słowa nie. To jest intelektualnie przepaść. Nawet nie poziom dziecka.

0

No to wtedy z automatu Tito powinien na zbity pysk polecieć.

0

Był taki trener jak Walery Łobanowski. Stał przy linii bocznej, zero emocji i nie wiadomo było nawet czy jeszcze żyje a trenerem był świetnym i Dynamo w LM mieszało. Więc w teorii się da.

Ale rozmawiamy tu o Tito który nie posiada umiejętności trenerskich nawet na nauczyciela WF-u w gimnazjum więc o czym mowa...

0

Jutro MD znowu wydrukuje że T. Silva przychodzi i 90% tutaj będzie się cieszyć...

0

Jeszcze rok z Tito a praca w Barcelonie będzie "wyzwaniem"

0

Tito jest przy linii bocznej tak dynamiczny że jakbyś go podmienił na figurę woskową to i tak by nikt różnicy nie zobaczył. A skład co mecz ten sam.

0

W oświadczeniu wydanym przez jego doradców prasowych, przytoczonym przez Globoesporte

czytać nie umiemy? Oficjalna wypowiedź

0

Agent Marquinhosa siedział 2 dni w Paryżu i doszli do porozumienia.

0

Marquinhos koło środy będzie zaprezentowany w PSG razem z Cavanim prawdopodobnie

0

No to jak mogą dać max 30 to się trzeba liczyć z tym że nikogo nie kupią.

0

Wiem o co chodzi z Tottenhamem bardzo dobrze. Nie ma TOP 4 a Bale zatrzymali i tylko za 90 puszczą. Taki to klub jak Napoli i Porto. Albo klauzula albo nic. I to są najmądrzejsze kluby. Zawsze ugrają swoje.

0

Do nierealnych można spokojnie dorzucić tego Vertonghena

0

Nie warto.
Można zaryzykować większą kasę za Mangalę albo Papastopulosa ale nie Marquinhosa.

0

No w takich że masz Tito i 0:7 i drużyna nie wie nawet co się dzieje

0

40-50 baniek to można dać za Mangalę. Bo jest w 3 najlepszych ŚO świata młodego pokolenia razem z Varanem itd. Tyle że Mangala jest jedynym do wyciągnięcia. Ale naprawdę warto. Gość ma 22 lata i dobre 10 sezonów przed sobą. Do tego jest wysoki, silny, szybki i operujący piłką na poziomie zadowalającym. Jest idealny do Barcelony.

Zakup T. Silvy to by był idiotyzm. Od razu widać że Tito nie ma pojęcia o grze w defensywie i nawet zawodników nie zna innych niż Silva. Luiz i Hummels...

Silva zaraz będzie miał 30 i trzeba na niego będzie wydać 45 mln a za 3 sezony będzie za grosze oddany. Trzeba ukrócić taką politykę i mieć pewność że jak się za kogoś daje grubą kasę to jest to zawodnik na lata i przez jakiś czas pozycja nie będzie wymagała ponownego wzmacniania.

Stanowcze nie dla T. Silvy. Zresztą nigdy nie było nawet mowy o tym żeby tu przechodził (chyba że w głowach ludzi z MD czy Sportu).

0

Musicie się nauczyć że jak coś jest ogłoszone na stronie PSG czy innej oficjalnej to jest to prawda a nie to co MD i inne tego typu wymyślają. T. Silva otwarcie mówi że hiszpańskie gazety kłamią.

0

Byłoby świetnie jakby szmatławce z końcówką "es" przestały już spamować kłamstwa że T. Silva przechodzi do Barcy bo taka możliwość nie istnieje. Niech się zajmą czym realnym jak Mangala.

0

Przecież T. Silva już 2 razy powiedział że nie będzie w Barcelonie grał. To co ma się określać jak inaczej? Głowę ryby przysłać?

A Mascherano to zachował się jak frajer i oby jaknajmniej takich typków. Przestał przychodzić na treningi LFC i zagroził że w meczach nie będzie grał.

0

MD i Sport odczekają 2 dni i ponownie zaczną drukować kłamstwa że T. Silva przechodzi do Barcy. I tak albo do końca sierpnia albo do zakupu innego obrońcy.

Każdy kto ma coś do powiedzenia już się wypowiedział że T. Silva zostaje łącznie z samym zawodnikiem który zrobił to już 2 razy. Ciekawe co śmieciowate pisma z końcówką "es" teraz wymyślą.

0

Źródło: Mundo Deportivo

Biedne MD... tym razem postanowili nakłamać o Marquinhosie... Tyle że niestety z automatu się to kupy nie trzyma. Bo agent zawodnika jest obecnie w Paryżu i negocjuje z PSG. Już się sami gubią w tych swoich kłamstwach.

0

Nie, na pewno nie będzie tak że będziecie bronić nieudacznika trenera który nie orientuje się nawet w sytuacji we własnym klubie. Za co ten darmozjad bierze kasę jak nawet nie zna kontraktów i klauzul swoich zawodników??? To jest jego obowiązek i praca. Nie ma opcji żeby mi hipokryci sprzedawali rewelacje że to nie jest wina Tito że cały rok grał jednym składem i biedak nie wiedział że mu ludzie z klubu pouciekają.

0

Czyli to że T. Silva, właściciel, trener i agent oficjalnie na oficjalnych kanałach zaprzeczyli nie ma znaczenia bo cope.es powiedziało inaczej?

Co za banda hipokrytów. Całe wakacje będzie takie kłamanie?

0

Tyle że to nie prawda...

Wszyscy już wam zaprzeczyli że T. Silva ma przyjść do Barcy więc nie wiem po co wymyślać dalej te głupoty.

Natomiast fakty są takie że Cavani właśnie wylądował w Paryżu i zaraz testy medyczne zaczynają się.

0

Widać że hiszpańscy kłamcy pracujący w gazetach nawet jednego dnia nie odczekali po zaprzeczeniu agenta (teraz mamy komplet osób zaprzeczających: T. Silva, właściciel, trener, agent). A Sporty i MD dalej drukują swoje pierdoły.

0

Jedyne czego można być pewnym to to że T. Silva nie będzie grał w Barcelonie bo on tu po prostu nie chce grać to po pierwsze a po drugie to ma 30 lat i będzie kosztował ze 50 mln a za 3 sezony będzie warty 5-10. Przez najbliższy czas będzie najlepszy na świecie ale tylko takie kluby jak PSG sobie mogą na niego pozwolić. Czym go Barca ma do siebie zachęcić? Zarobkami 3 razy mniejszymi? Czy może gwarancją sukcesów w LM pod okiem Tito? Nie. PSG w poniedziałek podpisuje Cavaniego i Pewnie Marquinosa w LM jakoś Barca od PSG lepsza nie była. Chwilami nie widziała co się dzieje. To po co T. Silva ma się do niej pakować? Z premedytacją aby zarabiać mniej chyba tylko...

Możecie sobie pisać o T. Silvie i miejcie świadomość że tracicie czas. Chyba każdy kto ma coś do powiedzenia w temacie już się wypowiedział.

1. T. Silva zaprzeczył
2. Trener Blanc zaprzeczył
3. Właściciel klubu zaprzeczył
4. Agent zaprzecza

Tito go chce? No i kogo to interesuje? Pojadą ciemnym vanem do Paryża i go na siłę do Barcy przywiozą? Chyba że wprowadzono niewolnictwo z czasów Spartacusa a ja ten fakt przeoczyłem.

Czy można by już przestać zatem spamować o T. Silvie i zająć się możliwymi do przeprowadzenia transferami jak Mangalą?

0

Urzekła nas ta historia ale ban jednak musi być ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?