Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak nie można porównywać? Oczywiście że można. Słoma z butów wyszła to nikt nie będzie kłamał że jest inaczej.
0
Martinez idąc do Bayernu podobnie jak wszyscy nie wiedział że jego trenerem zostanie Giardiola. Poza tym to jest defensywny pomocnik. I to dobry defensywny pomocnik. Dobrze że nie gra w Barcelonie bo by go Tito z uporem osła wystawiał na środku obrony.
0
Tyle że nie od tego jest środkowy obrońca. Wy nawet nie znacie podstaw piłki nożnej to o czym tu pisać. Krosy... chcecie, to macie bramkę co mecz w plecy i samobóje. Jednym słowem można pluć wam w twarz a powiecie że deszcz pada. Fanboystowo Barcy z herbem wytatuowanym na czole.
0
Oglądam mecze i nie kłamię. Że Cię prawda w oczy kole to nie mój problem.
0
Każdy kto pisze że Mascherano jest "dobry", "sprawdził się" czy inne tego typu pierdoły i kłamstwa nie ogląda meczów Barcelony. Nie ma mowy żeby ktoś kto widział te żałosne partactwa Mascherano w ciągu całego sezonu go bronił. Chyba tylko fanboystwo kłamie. Wie że kłamie ale kłamie.
0
Jedyny stoper sprzedany to będzie Bartra bo Masherano nie zalicza się do stoperów.
0
Chcą zakupić stopera za 25 mln obecnie. 20 mln dodatkowych z Mascherano sprawi że będzie to stoper klasy światowej do tego jest Bartra który szansy jeszcze nie dostał na regularne granie.
0
Prawdziwy obrońca który powinien zostać zakupiony rok temu już a nadal go nie ma a nie takie niewypały jak Mascherano za wszelką cenę do składu pchane przez Tito który jest kolejnym nieudacznikiem. W tym okienku znowu stoper był najważniejszy a kupili skrzydłowego Neymara.
0
Mnie to zastanawia jedno. Wchodzicie tutaj i wypisujecie że Mascherano się sprawdza jako stoper? Przecież taki kit to można wciskać mamie, babci lub komuś kto się na piłce nie zna a my oglądamy te mecze i wiemy że kłamiecie.
0
Jest tragiczny i strzela samobóje. On nie ma pojęcia o grze w obronie.
0
Mascherano to nie jest stoper.
0
Wybijcie sobie z głowy T. Silvę. Piłkarz to jest zawód-praca a nie bezmózgowy fanatyk z gimbazy. Barca mu nie zaoferuje połowy takich zarobków jak w PSG i on tu nie chce przyjść. I jest to normalne i logiczne. 99% zawodników kopie piłkę do 30 i chce się nachapać ile się da.
0
Nie, po prostu trzeba zrobić to co każdy normalny trener by zrobił. Ograć Bartrę.
0
Ale skakać do główek i grać w defensywie już nie...
0
I dlatego należy go sprzedać bo za coś takiego co grał to w życiu nikt by 20 baniek normalny nie dał.
0
I właśnie dlatego zawodników sprzedaje się za pieniądze które są środkiem płatniczym za który można kupić innych zawodników. Takie podstawy a Ty nie znasz.
0
Pique to nie naładował własnemu zespołowi bramek 5 w tym sezonie przyajmniej
0
Pique to sobie jaja robi a grać potrafi. A Mascherano nigdy nie umiał i umieć nie będzie.
0
Ja to nie wiem skąd się jeszcze biorą takie trolle które bronią Mascherano. Po takim czymś co wywijał cały sezon...
0
Trzeba mieć konto jakiś czas więc nie ja
0
Oglądałem większość meczy Barcy w tym sezonie i gorszego "obrońcy" nie znam. On nie wie co się dzieje i nie ma możliwości wygrania główek. Jeżeli już znalazł się jakiś szaleniec który za to "coś" chce zapłacić 20 baniek to nie ma co się zastanawiać.
0
To byłby najwspanialszy prezent na świecie gdyby to beztalencie zostało sprzedane i to jeszcze za 20 baniek za które mógłby przyjść prawdziwy obrońca który miałby szansę wygrać jakąś górną piłkę.
0
Nieraz się człowiek zastanawia co jest bardziej żałosne? To że ludzie kłamią na tej stronie czy to że sami wierzą w to cy wymyślają.
0
Barca też nie zagrała :)
0
Raczej wystawił wizytówkę swoją intelektualną. Jest milion sposobów na kulturalniejsze obrażenie człowieka. Tylko że do tego już IQ trzeba mieć wyższe niż 40...
0
A teraz odpowiedz sobie na pytanie: Jaki jest poziom ligi skoro tak grająca Barcelona prawie komplet punktów w niej zdobyła?
0
To tak jak z Mascherano. Gość kompletnie nic nie gra i strzela swojaki. Cały rok nie wiadomo co na tej defensywie a fanboystwo i tak go będzie bronić meczem z Arsenalem sprzed X lat.
0
Dlatego nikt rozsądny sobie nadziei nie robi że coś z tego będzie. Przyszedł sobie Neymar... ok jest młody będzie na lata. Trzeba zatrzymać Fabregasa i Thiago i poczekać aż Tito wywalą na bruk za rok, dwa i nowy trener dopiero zacznie wygrywać z tą drużyną. Tito to zna chyba tylko 4 obrońców na krzyż i się upiera na tego Silve jak gimbaza. Mangale albo Papastopulaosa inni jakoś widzą ale nie on.
0
Barca ma po prostu trenera który trenerem jest żadnym i gra tym samym składem bez wprowadzania czegokolwiek nowego. Zajeździł graczy, ławkowiczów do siebie zraził. Młodzież klubowa na wylocie (a to ona ma stanowić o sile klubu bo Barca pieniędzy jak Real nie ma). Moim zdaniem Tito ten klub rozmontuje i wszystko wskazuje na to że będzie coraz gorzej. I jest coraz gorzej z tygodnia na tydzień. Klub się stacza i to jest fakt a nie "czarnowidzenie".
0
Xavi kłamie przed kamerami ale braku kultury w tym nie ma specjalnego, bo ani celowo nie obraża ani słownictwa nie używa niestosownego. Po prostu mówi rzeczy niezgodne z prawdą.