Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra, Affelay jak w banku. A kto wie czy nie inni. Niech stopera kupią i niepotrzebnych sprzedadzą.
0
Może po prostu nie chce grać u Tito widząc jak ten prowadzi drużynę. Barca to nie jest jedyny klub na ziemi. Są inne atrakcyjne drużyny grające w lepszych ligach oferujące większe zarobki. Nie każdy ma obowiązek misji zbawiania Barcelony i nie dla każdego wyczekiwanie aż emeryt Xavi skończy karierę musi być szczytem marzeń.
0
Otóż to!
0
Gadaniu o Thiago końca nie ma a tak na prawdę jeżeli kasa z niego pójdzie na stopera to bardzo dobrze że odchodzi. Co jak co ale Barca sobie pomocników wychowa milion a następny w kolejce za Xaviego i tak jest Fabregas. Nie ma co za pomocnikami płakać. Tylko by siedział i się kurzył na tej ławce a tak będzie stoper do podstawowego składu. Oczywiście nadal jest glłupotą Tito że nie orientuje się w sytuacji we własnym klubie i dopuścił żeby klauzula wykupu była w granicach realnej wartości zawodnika czyli tych 18 mln.
0
Gdyby za niepłacenie podatków groziło tylko ich zapłacenie to 100% ludzi nie płaciłoby podatków.
0
Słomą z butów chyba.
0
wrzucacie na MRM94? Przecież 99% z Was hipokrytów domagałaby się dożywocia gdyby podatków nie zapłacił gracz RM.
To o czym my tu mówimy? A już dla Pepe to pewnie krzesło elektryczne.
Dlaczego ja prowadząc działalność gospodarczą płacę podatki w terminie a Messi zarabiając miliony nie płaci i ma chodzić wolno?
0
Nie płacisz -> kradniesz -> siedzisz. Proste i logiczne.
0
Co za głupota za gościa w takim wieku tyle płacić.
0
Popieram i od siebie dodam że jak ktoś zarabia takie kolosalne pieniądze że rodzinę na 4 pokolenia ustawi a pomimo to robi wały na podatkach to dla zasady należałoby go na 20 lat do paki wsadzić.
0
musi mieć 150 cm i się przewracać sam żeby pasować?
0
33 lata? Powyżej 31 to jest tyranie na siłę i gaśnięcie w oczach. Zaraz niektórzy wmówią że lepiej jest kupić kogoś kto ma 29 lat niż 25. Absurdów nie ma końca... całe szczęści i tak żaden Silva ani Agger nie przyjdą.
0
Starych zawodników się nie kupuje za grubą kasę. Tym bardziej że Barca kasy do wydawania nie ma. 40 baniek to można dać za kogoś kto jest świetny i ma 25 lat. A nie za kogoś kto ma 29 i za 2 lata będzie do wymiany.
0
28 letnich zawodników się nie kupuje za 40 baniek.
Tylko PSG czy City stać na takie zakupy na 2-3 sezony. Później -> kosz i następny.
0
Mascherano to nigdy nie był niczym wartościowym więc będzie tylko lepiej bo nikt przynajmniej samobójów walić nie będzie.
0
Czy Wy zdajecie sobie sprawę że takie pierdoły jak Agger czy tez Luiz i Mata w Barcy to są tylko sprzedawane ciemnocie na tej stronie? Bo nikt w necie nawet takich głupot nie potwierdza (chyba że MD czyli debilizm). Liverpool nie odda Aggera za nic na świecie, City nie dało rady go za 35 mln wyciągnąć.
0
To nie będzie żadna sprzedaż tylko strata przez głupotę Tito a to są dwie różne rzeczy. Teraz to jest pozamiatane i Barca nie ma nic do gadania.
0
Pewnie dlatego że to jest bzdura.
0
Ja na miejscu Thiago też bym odszedł. To już nie te czasy gdzie zawodnicy dopłacali żeby w Barcy grać. Teraz jest Tito
0
To jest dokładnie wina Tito. Ten darmozjad nawet nie orientuje się w sytuacji we własnym klubie.
0
Zarząd Barcelony z Tito na czele (chociaż tego to już nie wiadomo jak nazwać, bo przecież nie "trener") Nie znają podstaw budowania drużyny. Każdy doskonale wie że drużynę buduje się od obrony a bez obrony nie wygra się niczego. Później taki Celtic zrobi 2 kontry na mecz mają zerowe posiadanie piłki a obrona złoży się jak domek z kart bo znów Mascherano strzeli bramkę plecami lub wbije samobója (to jego popisowy numer - 5 samobójów i 3 bramki wbite plecami), Albo Muller znów rozsmaruje Albę po murawie.
0
Czemu takie rewelacje że Chelsea nie chce Luiza i Maty pojawiają się tylko na stornach Barcy a nikt inny takich głupot na stronach nie zamieszcza?
Niech się Barca zajmie tym co potrzeba czyli stoperem a nie kolejnymi pomocnikami.
0
Myślę że motyw Rosella kupującego zawodników takich żeby się dobrze nimi grało w FM to nieco naciągana teoria nawet jak na tą stronę. Choć może jednak niektórzy ludzie to łykną.
0
Najbardziej tragiczne jest to że po takim sezonie to na zbity pysk powinien być wywalony Mascherano a Bartra to się ciągle rozwija i szansy nigdy nie dostał. Bo po kilku występach nie da się ocenić zawodnika, to nie była szansa na zaprezentowanie się.
0
Ja też się podpisuję
0
To co powiedział destro to esencja wszystkiego. Jeden z nielicznych rozsądnych ludzi tutaj.
Barcelony nie stać na kupowanie prawie 30 latków za 45-50 baniek bo za 2 lata będą do wymiany. To nie City/PSG.
0
Holgerowi się odnowiła kontuzja i znów pół roku go nie będzie. Bayern na 100% ściąga stopera.
0
Żadne Isco. Życie to nie FIFA a drużynę buduje się od obrony. A jak zarząd tego nie skuma to będą kolejne lekcje od Bayernu i to wszystko. Można mieć nie wiadomo kogo na ataku ale jak w obronie grają tacy goście jak Mascherano to nic się nie wygra. Transfer obrońcy powinien być już 2 lata temu. To że drużyna traci średnio ponad 1 bramkę na mecz czy to że Alba odbija się od Mullera jak pudel od Tira to tylko następstwa tego że sztab Barcelony nie ma pojęcia o równomiernym budowaniu drużyny a złote lata ze stabilną obroną są zasługą tylko Guardioli bo teraz wraca epoka Christanvalów.
0
Wypowiedzi Xaviego nie są kontrowersyjne tylko gość na ogół kłamie. Natomiast do tej wypowiedzi nie wiem jak się można doczepić bo jest w miarę sensowna.
0
Tak czy owak Pique będzie miał w przyszłym sezonie spore problemy z grą na środku obrony w reprezentacji bo każdy kumaty człowiek wie że Guardiola to Guardiola i wiadomo że Martineza na ŚO wysawiać będzie. A że obecnie jest różnica klas między nimi to będzie para Ramos-Martinez.